Програма для прискорення і уповільнення відео на Айфон

Програми для прискорення відео на Айфон дозволять значно прискорити або сповільнити відео зняте на камеру Айфона. Програма є доступною для скачування в AppStore.

Мобільна техніка зробила крок далеко вперед і продовжує удосконалення семимильними кроками. IPhone і IPad виконують безліч функцій в високій якості.

Наприклад, редагування відеосюжетів. Можете не тільки зняти на мобільні пристрої відео ролик, а й обробити його в спеціальній програмі. Вона не тільки підвищить якість зображення або звуку, але і додасть ряд функцій і спецефектів і, за бажанням, відправить оброблений матеріал на Youtube.

Вашій увазі пропонується три кращих програми по уповільненню і прискоренню відео. Щоб надати ролику динамізму або, навпаки, показати повноту емоцій, розкрити красу рухів, існує ряд програм на Айфон.

З прискореної картинкою ролики виходять смішними, нагадують кадри кінохроніки минулих років. У той же час, при створенні майстер-класів, наприклад, функція прискорення, дозволить зробити відео більш інформативним за меншу одиницю часу.

І, навпаки, уповільнене відео, покаже всю красу і особливості того, що відбувається моменту, послідовність складних дій.

IMovie

При прискоренні чи уповільненні відео, ви можете видаляти непотрібні кадри, повертати картинку, застосовувати один із запропонованих шаблонів, щоб створити на айФоні ретро-ролик або навпаки, додати текст, спецефекти і т.д.

З цим додатком ви станете справжнім оператором і зможете створювати справжні шедеври. Додаток просте в експлуатації і йде в комплекті базових додатків для iOS-пристроїв, починаючи з 2013 року.

8mm Vintage Camera

Сама назва говорить про можливість створення в програмі відео, що нагадує старий кінофільм 50-60 років. Можливість прискорення створює ролики, відповідні камерам того часу.

Можливість використання характерних ефектів і звукового супроводу, зміна колірної гами або зовсім скасування кольору (в стилі німого кіно) – дозволять перетворити стандартний відео-ролик в шедевр минулого часу. Додаток на Айфон платне.

Replay

У програмі воістину необмежену кількість функцій для редагування відео на Айфон. Різні режими прискорення і уповільнення ролика, накладення музики, тексту, різні стилі, що дозволяють виконати ролик у цікавій манері, з додаванням спецефектів.

Додаток може не тільки відредагувати відео, надати йому новий цікавий формат або сенс, але і після закінчення роботи, відправить ролик в соцмережі або на ваш канал в YouTube. З його допомогою ви можете поділитися своєю роботою в WhatsApp. Додаток безкоштовно, але постійно оновлюється. Нові відеофільтри і додаткові можливості можна розблокувати за невелику плату.

Відмітна особливість – наявність на ролику, обробленому в цьому додатку водяного знака, який при бажанні, за невелику плату, можна прибрати.

Знімайте, творите, будьте не тільки біографом власного життя, розширюйте межі можливого.

Ссылка на основную публикацию