Програма Для Пошуку (фото) На Комп’ютері Everything 2020

Програма для пошуку файлів Everything

Добрий день друзі. Тим людям, хто довго працює на комп’ютері, доводиться досить часто працювати з різними папками і файлами. Здебільшого, ми знаємо, де вони знаходяться. Але, якщо у вас на комп’ютері пристойний обсяг інформації, запам’ятати розташування файлів досить важко.

Зрозуміло, можна скористатися рядком «Пошук» системи Windows. Цей рядок для цього і призначена, щоб шукати різні файли і папки. Але, скільки разів я помічав, коли системна утиліта пошуку не справляється зі своєю роботою.

Наприклад, я точно знаю, що на комп’ютері присутній певний файл, а пошук показує, що його немає. Це дуже незручно. Що в цьому випадку робити? Потрібно звернутися до стороннього софту.

Everything – спеціальна програма для пошуку файлів і папок. Причому шукає файли вона це досить швидко, на відміну від системної утиліти. Програма безкоштовна і проста в обігу. Має російський інтерфейс.

За допомогою даного софта, зручно шукати залишки видалених програм. Я маю на увазі, що після видалення програм, частина файлів цих програм залишаються. Даний софт допоможе їх видалити.

завантажити Everything

Отже, для скачування програми зайдемо на сайт виробник. Нам на вибір пропонують чотири версії програми. Звичайна, 32 і 64 бітна, портативна 32 і 64 біт. Я не прихильник установки безлічі програм на комп’ютер. Вони перевантажують систему, і комп’ютер починає гальмувати.

Тому, я вибираю портативну 64 біт. Ви ж вибирайте варіант програми в залежності від розрядності свого комп’ютера. Отже, викачуємо потрібну версію. Запускаємо програму. Запускати бажано від імені Адміністратора.

Коли ми запустимо програму, вона автоматично починає індексувати ім’я кожного файлу і папки систем NTFS і ReFS. Тобто, буквально через пару хвилин після запуску, ми побачимо результат індексації в поле програми. Внизу програми ми бачимо кількість про індексованих файлів. У моєму випадку, їх 365130.

Швидкий пошук файлів на комп’ютері Everything

Працювати з цим софтом досить просто. Вгорі, в рядок пошуку, вводимо назву шуканого нами файлу або татка. Наприклад, я набираю слово «Зображення». У підсумку, у міру введення, програма практично миттєво шукає всі файли з цим словом.

Введемо назву «Відео». Програма не менш швидко знайшла все папки з цим словом. Далі, раджу увійти в налаштування програми і переглянути їх. Для цього, натиснемо на «Сервіс», «Налаштування».

Тепер ми можемо переглянути всі налаштування даного софта. Тут ми можемо поміняти настройки під себе. Наприклад, можна поставити галочку «Запускати при завантаженні системи». Або, «Ярлик на робочому столі».

Якщо ми ввійдемо в меню «Пошук», «Розширений пошук», можна буде уточнити, які саме слова вам необхідно шукати. Наприклад, чи враховувати регістр, тільки цілі слова, діалектику та інше. Це вам допоможе шукати те, що вам потрібно.

Загалом, перегляньте і, якщо потрібно, налаштуйте програму під себе. Якщо ж ви нічого не розумієте в настройках або вас все влаштовує, залишаємо за замовчуванням. На мій погляд, міняти тут нічого не потрібно, крім випадків, коли ви шукайте щось конкретне.

висновок – програма для пошуку файлів Everything створена для швидкого пошуку ваших татусів і файлів за їх назвами. Софт шукає необхідні файли, що знаходяться на різних розділах комп’ютера досить швидко, можна сказати – миттєво. Цей софт заощадить ваш час. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию