Програма для очищення пк від сміття і оптимізація роботи комп’ютера

В процесі експлуатації комп’ютер або ноутбук постійно засмічується різними тимчасовими файлами, шкідливими / рекламними додатками і залишками віддалених програм.

У зв’язку з цим його швидкодію поступово знижується. Щоб якомога рідше вдаватися до перевстановлення windows і підтримувати швидкодію на належному рівні радимо вам пару раз на місяць використовувати програми, описані в даній статті. Всі вони безкоштовні, а їх робота відніме у вас всього декілька хвилин часу.

Оптимізуємо роботу комп’ютера за коштами видалення сміття

Представляємо вам одну з кращих у своєму роді програм з очищення комп’ютера від сміття – Advanced SystemCare Free. Це безкоштовна версія, що працює з усіма версіями Windows. Вона оптимізує системний реєстр, а також проводить комплекс заходів щодо збільшення швидкодії вашого комп’ютера або ноутбука.

Докладний огляд цього додатка знаходиться тут.

Принцип роботи дуже простий. з офіційного сайту, встановлюєте і запускаєте перевірку ПК.

Advanced SystemCare Free

Далі виправляєте всі знайдені проблеми натисненням однієї кнопки.

Позбавляємося від шкідливих додатків і доповнень

Після того, як ви просканували свій ПК програмою Advanced SystemCare Free, саме час зробити ще один крок на шляху до очищення і оптимізації. Тільки тепер за допомогою програми Malwarebytes. Вона також безкоштовна. Основним її завданням є пошук і видалення шкідливих програм, скриптів і браузерних доповнень, які всюди відображають рекламу і відкривають додаткові вкладки в браузерах, тим самим гальмуючи роботу комп’ютера.

 Malwarebytes з офіційного сайту, встановлюємо і запускаємо.

Детальна інструкція по роботі з програмою знаходиться тут.

Знайдені рекламні віруси в програмі Malwarebytes

Після перевірки комп’ютера Malwarebytes запропонує вам усунути знайдені загрози і проблеми в автоматичному режимі натисканням однієї кнопки.

висновок

Якщо ви хочете щоб ваш комп’ютер і ваша Windows працювали якомога довше і якомога швидше радимо вам оптимізувати їх роботу і чистити сміття за допомогою двох безкоштовних програм – Malwarebytes і Advanced SystemCare Free.

Досить запускати їх пару раз на місяць, щоб ваш комп’ютер знаходився в хорошому працездатному стані.

Ссылка на основную публикацию