Програма для очищення і оптимізації комп’ютера на Windows

Кращі і прості у використанні портативні програми, призначені для оптимізації, очищення, настройки і захисту вашого комп’ютера Windows.

За багато років експлуатації, комп’ютер може стати повільніше і менш надійний, ніж це було раніше. Це може бути через недійсні записів реєстру, багато фонових додатків, шкідливих програм, роздробленого і переповненого жорсткого диска і багато чого іншого. Хоч Windows і включає в себе безліч інструментів для обслуговування системи, але все-одно цього недостатньо. Щоб тримати комп’ютер в хорошому стані не рідко потрібні сторонні програми, які можуть підвищити продуктивність системи.

Програма для оптимізації Windows – XTR Toolbox 1,8

Програмне забезпечення може вирішувати широкий спектр різних завдань: видалити додатки Windows, видалити оновлення системи, вичистити сміттєві файли і керувати розширеннями Chrome. XTR Toolbox також включає в себе диспетчер служб, Startup Manager, а Hosts File Manger дозволить переглядати і редагувати Windows HOSTS файли.

Програма XTR Toolbox незалежно від набору функцій працює дуже швидко. Використовує сучасні технології і підтримує останні версії Windows. Проста у використанні і має приємний інтерфейс.Вимоги: Windows 7, 8.1, 10 (32, 64 біта) / .Net Framework: 4.6.2+.Завантажити: | 2.4 MB (Open Source)

Безкоштовна програма для оптимізації і очищення комп’ютера – CCleaner

CCleaner це безкоштовна програма для оптимізації комп’ютера на Windows. Вона видаляє невживані файли з вашої системи – дозволяючи Windows працювати швидше, звільняючи цінне простір на жорсткому диску. Програма також очищає сліди вашої діяльності в Інтернеті. Крім того, він містить повнофункціональний чистильник реєстру.

Починаючи з версії 4.18, CCleaner дозволяє налаштувати автоматичний моніторинг та очищення для інтернет-браузерів в вашому ПК. Наприклад, кожен раз, коли ви закриваєте Інтернет-браузер, CCleaner може виконати автоматичне очищення браузерних файлів і налаштувань. При включенні автоматичного моніторингу, CCleaner буде продовжувати працювати у фоновому режимі, і ви побачите іконку в системному треї.

Завантажити: 10.7 MB (Freeware)

Glary Utilities – програма для очищення комп’ютера

Glary Utilities пропонує безліч потужних і простих у використанні інструментів для виправлення, прискорення, обслуговування і захисту Windows системи.

Glary Utilities дозволяє позбутися від непотрібних файлів, а також недійсних записів реєстру і інтернет-слідів. Ви можете управляти і видаляти компоненти браузера. Аналізувати дисковий простір, шукати дублікати файлів. Ви також можете переглядати і управляти встановленими програмами, шифрувати ваші файли від несанкціонованого доступу. Крім того, Glary Utilities включає в себе опції для пошуку, а також виправлення або видалення непрацюючих ярликів, редагування списку програм, які запускаються при старті Windows.

Ссылка на основную публикацию