Програма для малювання Paint стандартний

Одним з компонентів Windows є програма Paint. Цей графічний редактор Paint призначена для малювання зображень, розфарбовування і редагування. Також програма для малювання Paint може використовуватися як цифровий мольберт для додавання різних елементів і тексту до зображень. Фоторедактор Paint має для малювання готові шаблони прямокутника, кола, квадрата, трикутника, овалу, зірок і стрілок. Для виправлення неправильного дії можна використовувати ластик або кнопку скасувати.

Як вставити фото в Paint

Щоб відкрити картинку в програмі потрібно навести курсор на картинку і натиснути праву кнопку миші, а з контекстного меню потрібно вибрати «Змінити».

Запускаємо Paint стандартний

Після цього фотографія відкриється в програмі.

Як обрізати фото в Paint

Щоб обрізати фотографію в Paint потрібно спочатку відкрити фотографію в програмі. Потім в програмі натиснути на чорний трикутничок під словом «Виділити» і в списку, що з’явився потрібно вибрати «Прямокутна область» або «Довільна область». Прямокутна область вибирається якщо потрібно вирізати прямокутну форми, Довільна область вибирається якщо потрібно вирізати по якомусь складному контуру (овал або багатокутник).

Як обрізати картинку в Paint

З’явиться хрестик яким потрібно вирізати зображення в Paint попередньо натиснувши і не відпускаючи ліву кнопку миші. Вирізавши в Paint потрібну частину потрібно відпустити ліву кнопку миші і натиснути «Обрізати». Ви відразу побачите результат вирізаної картинки в Paint.

Як зменшити фото в Paint

Щоб зменшити фотографію в Paint потрібно натиснути на чорний трикутничок під словом «Виділити» і в списку, що з’явився вибрати «Виділити все». Потім натиснути на «Змінити розмір».

Як зменшити картинку в Paint

У вікні, потрібно вказати на скільки відсотків потрібно змінити фотографію і натиснути кнопку «ОК». Після цього фотографія відразу зміниться в розмірах. Також в віконці можна в градусах зробити нахил фотографії або виділеної частини.

Як написати текст в Paint

Можна на фотографію вставити текст в Paint, для цього потрібно спочатку на вкладці «Головна» натиснути на букву А. Потім потрібно навести курсор на те місце в фотографії де потрібно написати текст і клікнути лівою кнопкою миші. Після цього за допомогою клавіатури пишіть текст.

Як зробити напис в Paint на фотографії

Щоб відредагувати цей текст потрібно виділити текст (затиснувши ліву кнопку миші виділяєте текст і відпускаєте кнопку). Тепер можна на вкладці «Текст» вибрати шрифт, розмір шрифту, нахил, жирність, підкреслити або закреслити. Всі зміни тексту ви будите бачити. Якщо прямокутна рамка навколо тексту зникне все це зробити у вас не вийде.

Як повернути текст в Paint

Щоб повернути написаний текст вертикально потрібно рамку навколо тексту спочатку опустити вниз (навести курсор на центральну точку розташовану в низу на рамці і затиснувши ліву кнопку миші потягнути вниз).

Як повернути зображення в Paint

Потім потрібно рамку навколо тексту звузити (навести курсор на центральну точку розташовану з боку на рамці і затиснувши ліву кнопку миші потягнути убік). Звужуючи рамку букви поступово встануть по одній у вертикальному положенні і у вас вийде текст у вертикальному положенні.

Ссылка на основную публикацию