Програма для форматування флешки

Мабуть, зараз жодна людина не обходиться без USB-флеш-накопичувача, а попросту – флешки.

На флешках ми зберігаємо все: тимчасовий плейлист, дитячі фото, важливі документи, дипломні та курсові роботи. Файли невпинно змінюють один одного

І іноді ми помічаємо, що пристрій починає гальмувати. Так відбувається тому, що при видаленні файлів з флеш-накопичувача, на ньому залишаються вільні кластери, тобто порожні місця.

Як наслідок – повільно працюючий пристрій, довга його завантаження навіть на найшвидшому комп’ютері.

Але відбувається і так, що гальмування супроводжується зникненням або зіпсованими файлами. Будь-який користувач відразу зрозуміє причину: віруси. Звичайно ж, можна видалити абсолютно всі файли з флеш-носія, але результатів це не дасть, оскільки шкідливі програми «засядуть» набагато глибше.

Що ж робити в таких ситуаціях? Звичайно ж, відформатувати ваш пристрій. Флешці в будь-якому випадку рано чи пізно знадобиться повне очищення, так чому б не зробити його вчасно і правильно?

Спеціально для таких випадків інтернет багатий на програми для форматування флеш-носіїв – утиліти.

Давайте познайомимося з найбільш ефективними з них:

Програми для форматування флешки

  • SD Formatter 4.0. Якщо ви зберігаєте якісь файли на SD-карті (Вони призначаються для фотоапаратів, плеєрів і інших портативних пристроїв), то ця програма ідеально підійде для чищення вашого девайса.

SD Formatter відмінно підлаштовується під карту, особливо допомагаючи в тих ситуаціях, коли читання або запис на флеш-накопичувач неможливе унаслідок невідповідності карти системі комп’ютера і т.д.

Інтерфейс до неподобства простий і не має будь-яких графічних прикрас. Щоб зробити процес утилізації зайвих файлів і вірусів, достатньо просто вибрати розділ, а потім скористатися кнопкою «Format».

Утиліта SD Formatter користується великою популярністю, оскільки може «врятувати» флеш-накопичувач навіть в тих випадках, коли інші програми виявляються абсолютно марними.

SD Formatter має кілька режимів форматування, швидке і два повних. Крім того, після очищення вона не «вбиває» карту.

Розповсюджується безкоштовно, мало важить і характеризується швидкою роботою.

Підходить як для Windows, так і для Mac OS.

З недоліків тільки те, що програма тільки англомовна. Але, чесно кажучи, інтерфейс настільки простий, що і розуміти там нічого.

 Завантажити SD Formatter …

  • PeToUSB. Призначена вона не тільки для флешок, але і для жорстких дисків, як зовнішніх, так і знімних.

Ця утиліта набагато масивніше і солідніше в функціональному плані. Тим не менш, вона зовсім не велика і дуже проста в експлуатації.

Також за допомогою неї можна створювати «завантажувальні»Дистрибутиви старої, але все ще дуже ходовий операційки Windows XP.

Також ви можете створювати бекапи ОС за допомогою неї і переносити їх на компакт-диски, а ще зберігати їх на вашому ПК на спеціальному розділі hdd.

Величезним достоїнством утиліти PeToUSB є те, що вона прекрасно спрацювалася з «предінсталляціоннимі» версіями ОС – WinPE і BartPE, які дуже популярні у користувачів, оскільки в них можливо проводити повну предустановочной роботу (тобто створювати розділи на дисках, форматувати їх, видаляти , переносити інформацію на розділ hdd).

Крім того, можна проводити реанімацію пошкоджених ОС, завдяки всіляким антивірусів, системних утиліт і різних менеджерам дисків.

Ще одним плюсом є те, що ця програма також може дати мега-докладну інформацію про будь-якому USB-накопичувачі і дати можливість для перепризначення літери для пристрою.

  • mUSBfixer. Ця програма також поширюється абсолютно безкоштовно.

Призначена вона, природно, для форматування флеш-накопичувачів і SD-карт, а також тих, файли яких неможливо відформатувати звичайними засобами (з причини, припустимо, того, що диск захищений від запису).

Якщо ж ваші папки на носії перетворилися в ярлики, то ця програма також допоможе їх відновити.

Інтерфейс mUSBfixer дійсно легкий у використанні і не вимогливий до ресурсів комп’ютера, тобто не навантажує її.

Запущена програма автоматично виявляє будь-які підключення до комп’ютера.

А потім ви вибираєте потрібну вам пристрій зі списку і виконуєте всі необхідні вам дії, а саме – форматуєте флеш-носій, ремонтуєте його або видаляєте захист від запису.

Ссылка на основную публикацию