Програма для блокування реклами Adguard

Adguard програма для блокування реклами допоможе позбутися від непотрібних набридливих повідомлень, банерів, спливаючих вікон. У неї є багато інших корисних функцій. Вона доступна на всіх основних мовах. Adguard можна безкоштовно, вона не займе багато місця, не вимагає особливих ресурсів.

Особливості програми Adguard для блокування реклами

Adguard програма для блокування реклами складається з трьох основних модулів. Батьківський контроль дозволяє встановити захист від порно сайтів, нецензурних матеріалів, в загальному ця функція забезпечить більш безпечне використання інтернету. Антифішинг допоможе позбутися ресурсів, які містять шкідливий код, віруси. Програма працює зі своїм чорним списком, він містить мільйони доменів, що завдають шкоди комп’ютерам користувачів, і постійно поповнюється. На перевірку ресурсу йде частка секунди, так що робота цієї функції не помітна, але дуже корисна.

Малюнок 1 – Вікно програми Adguard

Антітрекінг захищає від бажаючих отримати дані серфінгу користувача. Рекламні послуги та лічильники не зможуть стежити за тим, які сайти відвідувала власник програми Adguard, які він вводив запити в пошуковик, і використовувати ці дані в своїх комерційних цілях. Без такого захисту подібні сервіси дізнаються про користувача практично всі, підлогу і інтереси, вік і багато іншої конфіденційної інформації.

функція Антібаннер не дозволяє засмічувати трафік рекламними елементами. Вона блокує спливаючі вікна, відео рекламу і оголошення. А також багато інших подібних види реклами, які просто не потрібні. Фільтрація здійснюється ще до завантаження ресурсу, що гарантує прискорення завантаження сайтів, економію дорогого трафіку. Відсутність непотрібної реклами, це дуже добре.

З переваг Adguard можна виділити те, що програма може працювати у всіх найбільш популярних браузерах, попереджати при переході на шкідливі ресурси. Вона блокує всі відомі механізми трекінгу і захищає особисті дані, дітей, не даючи на комп’ютер завантажитися порно сайтам. Завдяки створеному модулю помічникові програмою можна керувати безпосередньо з браузера, що не запускаючи її зайвий раз. Вона проста в налаштуваннях і роботі.

Програма дозволяє прискорити завантаження сайтів, без набридливої ​​непотрібної реклами інтернет просто літає. Вона не буде з’являтися у вікні браузера, що дозволить заощадити значну суму грошей на дорогому мобільному трафіку. При необхідності користувач може додати свої скрипти, блокувати рекламу в Youtube. На сьогодні випущена шоста версія Adguard. У ній з’явилося багато нових функцій.

Тепер користувачі з обмеженими можливостями зможуть використовувати її без проблем. Додана можливість здійснювати пошук, з’явився журнал фільтрації, новий редактор фільтрів. Програму завантажили і застосовують вже більше десяти мільйонів чоловік. Вона підійде для будь-якого комп’ютера. Встановивши і використавши блокувальник реклами Adguard всього кілька днів, вже не уявляєш собі, як обходився без нього раніше.

Ссылка на основную публикацию