Програма Connectify – для роздачі WiFi з ноутбука

Програма Connectify робить з ноутбука точку роздачі WiFi. У кожного, напевно, є пристрій з вбудованим модулем WiFi. Це може бути планшет, смартфон, телевізор або ігрова приставка. Але не всі користуються всім функціоналом своїх пристроїв, в тому числі і WiFi.Сейчас стало можливим створити на ноутбуці або ПК свою точку доступу до мережі інтернет через WiFi, і підключатися до неї з будь-якого пристрою в радіусі дії сигналу. Для цього треба, щоб ноутбук або ПК був підключений до мережі через 3G / 4G модем або по кабелю. І тоді всі, хто прийшов гості зможуть без обмежень користуватися вашим інтернетом.Также треба ще скачати програму і встановити її, що абсолютно безкоштовно. Тепер можна забути про різні Wi-Fi роутерах, вони більше не знадобляться. Якщо ви не хочете користуватися програмами то читайте в цій статті про всі способи роздачі Wi-Fi з ноутбука і компьютера.Ітак, програма для роздачі Wi-Fi називається Connectify. Є дві версії цієї програми: безкоштовна і платна. Організацію точки Wi-Fi на ПК або ноутбуці для роздачі трафіку можна здійснити і з безкоштовною версією, скачавши її тут, тому її і рассмотрім.Первим справою треба з офіційного сайту розробника завантажити інсталяційний файл програми Connectify, і встановити її. Можливо, що для правильної роботи мережевої карти, потрібно установка додаткових драйверів. Тоді варто перед запуском програми встановлення закрити всі програми, щоб ніщо не пропало при перезавантаженні сістеми.Далее, ми будемо вважати, що програма успішно встановилася. Якщо установка не вдалася, то пишіть про це в коментарях нижче.Ви початку установки, можливо, появу по центру монітора повідомлення, яке можна ігнорувати. Воно не цікавить нас і просто закривається. Чекаємо появи ось такого вікна:

Тепер розглянемо кожне поле вікна програми Connectify:

  • HotSpot Name, все введене в це поле буде відображатися як назва точки доступу. Для цього можна використовувати тільки цифри або букви англійського алфавіту. Варто придумати власну назву, тому що якщо залишити все як є, то така ж програма з ім’ям за умовчанням може стояти у кого-то в радіусі дії вашого Wi-Fi. Це призведе тільки до плутанини, і ви будете підключатися ні до своєї мережі.
  • Password, поле для введення пароля до мережі. Варто придумати надійний пароль, щоб ніхто не зміг скористатися мережею крім вас, головне не забути його. Також натиснувши Generate Password, можна отримати пароль автоматично.
  • Internet to Share, в цьому полі вказується мережева карта, яка призначена для виходу в інтернет. Необов’язково знати її позначення, для підключення досить перемикатися між наявними назвами, поки не зникне напис про непрацюючої мережі, No working Internet. Але цього може і не знадобитися, так як в більшості випадків використовуються мережеві карти Realtek. Після того як напис пропала, переходимо до наступного поля.
  • Share Over, в цьому полі вибирається плата, яка відповідає за роздачу трафіку по мережі. Якщо вона обрана невірно, то буде видане повідомлення про помилку. Тоді вибираємо до тих пір, поки це повідомлення не пропаде.
  • Sharing Mode, тут вибирається тип безпеки, за яким буде захищена мережа. Найнадійнішим вважається тип WPA, і саме його і варто вибрати.

Налаштування програми завершена. Тепер треба створити точку доступу, для цього натискаємо кнопку Start HotSpot. Якщо повідомлення про помилки не з’являються, то на це піде максимум 1 хвилина. Після цього мережа запускається, і з’являються доступні підключення.З цього моменту можна підключатися до інтернету з будь-яких пристроїв, обладнаних модулем Wi-Fi. Потрібно тільки ввести пароль для доступу до мережі. І навіть якщо ви його забули, це не страшно. Пароль завжди можна подивитися у відповідному полі відкритого окна.Хоть і англійською мовою, але це дуже зручна і проста програма. Досить один раз правильно заповнити всі поля і все, вона перестане вас більше турбувати. Робота програми відбувається в прихованому режимі і відображається тільки на панелі задач.Также перевагою програми є те, що її запуск і закриття відбувається автоматично при включенні і відключенні ПК або ноутбука.

Ссылка на основную публикацию