Програма Canon MF Toolbox 4.9 для Windows 10, Windows 17

Сanon MF Toolbox 4.9 російською є програмою, покликану полегшувати взаємодію людини з офісною технікою від компанії Canon. Вона підходить до багатофункціональних БФП, принтерів і сканерів. Особливих вимог до операційних систем на ПК теж немає. Сanon MF Toolbox 4.9 сумісна з ОС із сімейства Windows (Windows ХР, Windows Vista (* 64-bit, * 32-bit), Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10).

Завантаження програми Canon MF Toolbox

Виробник випустив програму Canon MF Toolbox 4.9 на простори інтернету безкоштовно, давши шанс непрофесійним користувачам ПК і периферійних пристроїв її завантажити, а після без проблем і особливих складнощів максимально експлуатувати офісну техніку.

переваги програми

Пропозиція безкоштовно скачати Сanon MF Toolbox 4.9 вважають вигідним. Навряд чи про подібний крок доведеться пошкодувати. Адже з утилітою зуміє впоратися навіть початківець програміст, не буде проблем з установкою і налаштуванням її компонентів. Подібної функціонал робить програму Сanon MF Toolbox 4.9 російською інтуїтивної і гранично зрозумілою. Позитивний результат після її використання не змусить себе довго чекати.

Сanon MF Toolbox 4.9 стане корисною тим, хто за родом діяльності пов’язаний з документообігом, тобто з усіма діями, які передбачають обробку документів, починаючи з звичного Word і закінчуючи печаткою або скануванням. Дану програму не відносять до багатофункціональних аналогам, але те, що вона повинна робити, здійснюється якісно і без дефектів. Це суттєво економить час користувача.

Сanon MF Toolbox 4.9 російською – це продукт «фірмового» програмного забезпечення, створеного спеціально для МФУ і принтерів Canon, тому щоб її завантажити слід зайти на офіційну сторінку компанії Canon або скористатися настановним диском. Він знаходитися в комплекті з периферійним обладнанням. Одним словом, програма дістанеться користувачу без будь-яких додаткових витрат.

Цей додаток перетворює безладну роботу з документами в чітко відрегульовану автоматичну систему, тобто відсканований документ перекладається в формат редагування, і в підсумку стає тим, чим повинен бути, причому за короткий період часу.

Крім перерахованих переваг можна виділити ще кілька:

 1. Гранично простий інтерфейс російською мовою. Всі необхідні параметри зображені на головній панелі у вигляді послідовності значків. Можна вибрати найпотрібніші, скласти з них своєрідний алгоритм і зберегти його. При наступному зверненні до програми вже не доведеться шукати необхідні параметри, так як вони будуть використовуватися в окремому зручному режимі;
 2. Висока якість сканування. Нема розчарується, побачивши отриманий в результаті застосування Сanon MF Toolbox 4.9 документ. При цьому навіть модель периферійного обладнання не буде мати значення;
 3. Можливість використання для великої кількості пристроїв від Сanon. Це особливо актуально при роботі в великому офісі, де знаходиться багато різних МФУ, сканерів і принтерів.

Установка і настройка Canon MF Toolbox

Встановити Сanon MF Toolbox російською мовою не складно. Головне, діяти за інструкцією. Вона має на увазі кілька кроків:

 1. Завантаження Canon MF Toolbox з офіційного сайту виробника.
 2. Запуск файлу (всі компоненти виявляються в папці під назвою «TEMP»).
 3. Активація російської версії програми для операційних систем для сімейства Windows за допомогою файлу «Setur».
 4. Підключення периферійного обладнання до ПК.
 5. Ознайомлення з основними функціями (сканування документа в швидкісному режимі, друк в високій якості, попередній вибір параметрів, збереження в різних форматах, передача готового файлу на інший ПК).
 6. Створення «алгоритму» і його використання за призначенням.

Залишається здійснити пробний лист і дочекатися результату. Якщо з настройками російської версії для операційних систем сімейства Windows (Windows Vista * 64) все в порядку, то і з документами проблем не виникне.

Порядок дій в потрібній послідовності зображений на фото.

Для початку установки запускаємо інсталяційний файл «Setup.exe»

Починаємо установку Canon Tool Box, натиснувши в першому вікні кнопку «Далі»

Обов’язково необхідно натиснути кнопку «Так» у вікні з ліцензійною угодою

Натискаємо «Далі»

Наступне вікно інформує нас про те, куди будуть додаватися значки програм

Про успішне закінчення установки нас проінформує фінальне вікно

Після запуску програми Canon Tool Box ми побачимо ось такий інтерфейс

особливості утиліти

У кожної програми є свої позитивні і негативні властивості. До плюсів Сanon MF Toolbox російською мовою відносять:

 • надання користувачам безкоштовної ліцензії;
 • технічна підтримка більшості моделей периферійного обладнання Canon;
 • збереження файлів, які пройшли сканування, в різних форматах, в тому числі і в PDF;
 • можливість відправки відредагованого документа на електронну пошту;
 • відправка графічних робіт до відповідного редактор для коригування.

До недоліків можна зарахувати лише необхідність підключення периферійного обладнання до ПК перед запуском і налаштуванням Сanon MF Toolbox 4.9 російською мовою.

Після установки, настройки і запуску російської версії Сanon MF Toolbox в операційних системах Windows ХР, Windows Vista (* 64-bit, * 32-bit), Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10 не буде потрібно додаткових додатків, утиліт або іншого програмного забезпечення. Сanon MF Toolbox – це компроміс між мінімумом зусиль і максимумом можливостей.

У разі виходу персонального ПК з експлуатації не доведеться знову купувати потрібну програму, так як вона зберегтися на установчому диску. При його відсутності можна безкоштовно скачати російську версію Canon MF Toolbox з інтернет порталу. Фахівці радять при налаштуванні параметрів зображення встановлювати формат JPEG, зважаючи на їх високої чіткості і малої ваги. Звичайно, при перевазі іншого типу картинок все буде так само просто, крім того, що на носії готова робота займе трохи більше місця.

На сьогоднішній день важко знайти професію, яка потребує документального оформлення, тому російська версія Canon MF Toolbox в нагоді всім. При необхідності можна ознайомитися з відгуками про неї на офіційному сайті виробника. Там же є рекомендації по використання і підключення, описані основні функції і наведені приклади.

Ссылка на основную публикацию