Продаж реклами на сайті

Яка буває реклама?

Ну .., як я вже говорив раніше, сама така загальновідома і загальнодоступна, це контекстна реклама. Це просто текстові оголошення, або банери тизери і т.д. на вашому сайті. А контекстної вона називається тому що, ця реклама підбирається під текст ваших статей. Наприклад ви написали статтю про пиріжки, значить і реклама у вас буде про пиріжки.

Але це було тільки так задумано. Іноді правда так і виходить. Але ось Гугля з Яндексом зараз наприклад пішли далі. Вони відстежують запити користувача і втюхують йому відповідну рекламу. Те-є, якщо відвідувач забивав пошукові запити про “зв’язок з космосом”, то і реклама буде про “зв’язок з космосом” і по фіг абсолютно на тему сайту, на якому ця реклама розташована, і на статті. Ну а деяких сервісів взагалі по фігу на цю тему. Наприклад у Так.ру, реклама взагалі зі стелі береться. Там взагалі до лампочки, хто прийшов, звідки, які запити вводив, який контент і т.д. Там женуть все підряд і точка

Загалом, контекстна реклама, це найприбутковіший вид заробітку на сайті. Звичайно тут багато що залежить і від самого сайту. Та й відвідувачі бувають різні. Наприклад на різних розважальних сайтах, де тусується купа молоді і таке інше, там можна добре заробити на контекстній рекламі. А якщо-ж ваш сайт присвячений серйозним темам і його відвідують в основному просунуті користувачі, то тут від контекстної реклами буде мало толку.

Чому? По-перше, ті хто не перший день шарятся по інтернету, вже прекрасно знають що таке реклама. В основному вона веде в нікуди. Адже в 99% випадків ви не знайдете те що шукали, зате вам допоможуть швидко і безболісно обзавестися вірусами, або розлучитися з грошима. Звичайно у Гугла з Яндексом з цим суворіше, там рідко можна побачити рекламу різних говносайтов, шахраїв і т.д. Зате ось на таких сервісах як Так.ру, такої реклами ну просто завались. Але ж людині глибоко по фігу з чиєї рекламі він клацає. Він клацнув пару раз, пару раз нарвався на лохотрони, пару раз на говносайти, пару раз на шахраїв, ну і зав’язав на фіг клацати по рекламі від гріха подалі.

А щоб ця реклама не дуже діставала, завантажить блокувальник реклами і взагалі спить спокійно. Звичайно блокувальник реклами гальмує систему, викликає глюки на сайтах і т.д. Ну а куди діватися відвідувачеві? До речі, в цьому є і наша вина. Так, так, вина вебмайстрів. Адже щоб заробити побільше, ми встромляємо цю рекламу куди тільки можна і куди не можна. І посеред тексту воткнём і чуть-ли між букв не запхати і т.д. А відвідувачеві це треба, щоб літати з реклами на рекламу? Звичайно на фіг не треба. Ось і ставлять блокувальники, а ми з вами залишаємося без грошей.

Крім контекстної реклами існують ще й просто рекламодавці. Ось тут звичайно як пощастить. Рекламодавці бувають різні, вимоги у всіх свої, оплата теж і т.д. Але звичайно чим крутіше сайт, тим вище буде оплата. А рекламувати вони можуть все що завгодно. Можуть банер попросити поставити, можуть текстову рекламу розмістити, в загальному, як домовитеся, так і буде.

Звичайно рекламодавці, це набагато краще, ніж контекстна реклама. По-перше, тут буде більш менш прогнозований дохід, що не залежить від відвідуваності, показників сайту і т.д. По-друге, з рекламодавцем завжди можна домовитися. По-третє, вони завжди платять більше, ніж приносила-б прибутку контекстна реклама. Ну .., тут їм просто діватися не куди, доводиться платити більше, адже інакше ні хто їх рекламу розміщувати не буде. Але звичайно тут і мінуси є. Адже контекстну рекламу повісив і як то кажуть “забув на фіг”. А ось з рекламодавцями доведеться працювати, але зате і прибутку буде більше.

Як знайти рекламодавця? Питання хороший, відповідь проста – ніяк Рекламодавець сам вас знайде. В основному рекламодавці шукають вузькопрофільні сайти, щоб штовхати свій товар, послуги і т.д. Адже вони не можуть відстежити кількість кліків по своїй рекламі і платять як правило просто за час розміщення реклами. Але ж щоб заробити, треба на рекламу витрачати менше, ніж отримаєш прибутку. Значить, треба розміщувати рекламу там, де найбільше по ній клацають і де буде найбільше цільових відвідувачів, а це і є вузькопрофільні сайти. Наприклад вам треба продати пиріжок, ви ж не будете штовхати рекламу на автомобільному сайті, немає, ви будете рекламувати його на якому-небудь кулінарному. Адже там і по рекламі більше разів клацають і цільових відвідувачів буде більше, а значить більше куплять товару і т.д.

Звичайно рекламодавці бувають різні і все переслідують свої цілі. Так-що в принципі не важливо якої тематики дотримується ваш сайт. Головне інше – вам треба залучити рекламодавців. А як це зробити? А дуже просто. Треба просто зробити хороший сайт і всі справи, і рекламодавець вас обов’язково знайде

Накрутка .., не раджу млинець

Що таке є накрутка? Накрутка, це коли люди намагаються ввести в оману сервіси контекстної реклами, або тих-таки самих рекламодавців. Накручують лічильник на різних ресурсах, задирають хоч греблю гати інші показники і т.д. Але крім того, що штучно завищують показники сайту, ще й замовляють кліки по рекламі і т.д.

Звичайно справа ця досить прибуткова. Адже замовити клік по рекламі коштує 1 – 2 цента, а отримаєш 20 центів. Краса млинець Але з іншого боку, адже рекламодавці теж не дурні, не дарма ж вони просять встановити лічильник, або дати пароль від вже встановленого. Адже там можна чудово відстежити скільки прийшло людей, яка була тривалість відвідування, середня тривалість, скільки статей було прочитано і т.д. І адже за цими даними можна легко прикинути приблизну кількість кліків по рекламі.

Наприклад, в середньому клацають по рекламі 1 з 100 чоловік, значить при відвідуваності ресурсу в 1000 осіб на добу, кліків по рекламі не може бути більше 10. Однак накручувальники про це забувають на фіг і починається – 100 відвідувачів і 90 кліків по рекламі. Тут навіть “Їжачку в тумані” зрозуміло, що кліки по рекламі куплені. А потім ще ображаються, нас типу забанили і таке інше.

В загальному, накручувати теж треба з розумом. Для початку треба поступово підняти відвідуваність. Це можна зробити на будь-якому сайті автосерфінгу, наприклад на цьому -, там все дешево і все таке, а от і інструкція до купи – JetSwap.com – Активна Розкрутка Сайтів. Але піднімати відвідуваність треба саме поступово. А то ж рекламодавці подивляться на показники і скажуть – пару місяців тому приходило півтора людини в добу, а зараз півтори тисячі, явно косяк якийсь. Ну а потім вже, після того як піднімете показники сайту, можна вже і кліки по рекламі замовляти.

Та й не будь ще сервіс контекстної реклами потерпить це. Гугл, або Яндекс, якщо помітять, забанити відразу. А от Так.ру, ці НЕ забанити, може оплату трохи уріжуть, але банити не будуть. Їм діватися просто не куди і так рекламодавців мало, та й вебмайстрів, які бажають вішати їх рекламу, теж не купа. Ось до речі і ссилочку на нього -.

Гаразд, Бог з нею, з накруткою. Ми краще про цю накрутку в наступний раз поговоримо, там багато всього. Так-що якщо у вас з’явиться бажання, тільки чіркну в коментах, я тут-же вмить пару статей покажу на цю тему Правда цією темою я особливо не займався, але дуже багато знайомих, які займалися, так-що пара думок з цього приводу є

Ну а в загальному і цілому, не раджу займатися накруткою. Сил і часу йде багато, а от чи варто тільки перестати накручувати і купувати кліки, так і прибуток зникає. Загалом, ніяких перспектив. Та й нерви будуть постійно на взводі – а раптом забанити, а раптом забанити не тільки сайт, але і аккаунт, а раптом, а раптом і т.д. Звичайно є профі, які купують вміди, все у них таке підставну і таке інше. Ось їм по фіг на все. Ну забанити, ну змінять свою шкурку ну і далі продовжать накручувати. Звичайно тут кому як, тут у всіх свої фломастери.

Так в принципі навіть якщо ти і профі, ну і що? Ну підзаробити зараз, а далі що? Так-що краще витрачати свої сили і час в правильному напрямку, розвивати сайт і все таке.

Ссылка на основную публикацию