Про блог | PomKomp.ru

Привіт шановні читачі блогу PomKomp.ru. На багатьох блогах в мережі інтернет можна зустріти інформацію про автора і це вже стало частиною ділового етикету. Хотілося б і мені розповісти кілька слів про себе, про створений мною скромному проекті, його тематиці та подальший розвиток, про моїх цілях і завданнях, які я перед собою поставив і намагаюся стрімко їх досягти.

І так, звуть мене Валерій, вік середній, очі зелені =) Основним місцем роботи є проектний інститут атомної енергетики (сам в шоці). У зв’язку з життєвими обставинами довелося шукати додатковий заробіток поза робочий час. Так як з юнацтва цікавився комп’ютерами і інформаційними технологіями, то вирішив знайти підробіток в цій сфері і почав займатися ремонтом і настроюванням комп’ютерів на дому від фірми. Величезних грошей це не приносить, по-перше, тому, що це не основна робота, а по-друге дуже багато фірм конкурентів працюють в моєму місті. Пропрацювавши якийсь час, я зрозумів, що можна спробувати відкрити свою фірму в даному напрямку і для початку вирішив створити сайт візитку для надання інформації про свої послуги. Але тут не так-то все просто. Щоб вийти на середній рівень необхідно досить великі витрати на самому початку і самому мені це потягнути було дуже складно у зв’язку з чим я вирішив не вплутуватися в усі це.

Однак той факт, що при створенні свого сайту мені довелося дізнатися дуже багато інформації про сайтобудування і просуванні, допоміг мені створити блог (часом називаю його проектом, так як виглядає більш респектабельно), в якому я зможу ділитися з людьми тією інформацією, в якій розбираюся і тим самим розвивати свої навички у розвитку проекту та його просуванні. Ось так і з’явився мій блог PomKomp.ru (Допомога Комп’ютерна).

Першочерговим завданням для мене стала допомога людям, які можуть провести ремонт і настройку комп’ютера самостійно, але не до кінця розуміють, як це зробити. Блог містить інформацію про створення та організації мереж, про встановлення та налаштування необхідного програмного забезпечення, ремонт комп’ютерів, ноутбуків і т.д. Я намагаюся розжувати всю інформацію доступною мовою і дуже детально, щоб не залишилося ніяких питань. Але не для кожної людини все і завжди може бути зрозуміло те що написано. Для таких ситуацій в кінці кожної статті мого проекту є розділ коментарі, в якому ви зможете задати всі питання відповіді на які зможу дати я, або читачі, які вже стикалися зі схожими ситуаціями.

Також поступово буду розвивати рубрику по створенню, просуванню і заробіток на сайті. Ця рубрика може виявитися дуже ємною і цікавою для тих людей, хто зацікавився створенням власного блогу.

Дякую що витратили свій час на знайомство з автором і його ідеями.

Якщо тематика мого блога Вам близька, то пропоную підписатися на розсилку свіжих статей.

Ссылка на основную публикацию