Про & amp; O ShutUp10: безкоштовний антишпигунський інструмент для Windows 10.

Про&O ShutUp10 – крихітний портативний інструмент для управління настройками вашої приватності в Windows 10.

O&O ShutUp10 означає, що у вас є повний контроль над тим, які функції в Windows 10 ви хочете використовувати, і ви вирішуєте, які дані можуть бути отримані Microsoft, ви вирішуєте, як Windows 10 повинна поважати вашу конфіденційність, відключивши небажані для вас.

O&O ShutUp10 повністю безкоштовний і не вимагає установки – його можна просто запустити на вашому ПК. Він не буде встановлювати або завантажувати непотрібне програмне забезпечення, як багато інших програм в наші дні!

Windows 10 хоче надати користувачам найпростіший щоденний досвід і при цьому дуже рідко змушує вас дійсно читати і підтверджувати повідомлення про безпеку. На жаль, цей спрощений підхід від Microsoft означає, що система передає набагато більше даних, ніж багато користувачів хотіли б.

50 варіантів налаштувань, дозволять легко відключити телеметрію, убезпечити Wi-Fi, заборонити автоматичне оновлення Windows і багато іншого.

При натисканні на назву настройки, вам буде показано короткий опис функції.

  • Зелений колір перемикача означає, що ваша конфіденційність захищена.
  • Червоний перемикач означає, що дана опція працює, включена в Windows 10.

Нова версія приносить опції, які дозволяють користувачам імпортувати і експортувати налаштування, які могли б дійсно стати в нагоді, якщо ви хочете, зберегти настройки після переустановлення ОС або на новому ПК.

Про&O ShutUp10 ви налаштуєте свою конфіденційність в пару кліків, вимкніть шпигунські модулі, але залиште поновлення Windows, фільтр SmartScreen і інші технології, які насправді потрібні. Ви можете відключити всі або налаштувати кожен елемент окремо.

Програма вміє створювати точку відновлення системи, перш ніж внести зміни в налаштування вашої конфіденційності, це зручно, якщо ви захочете все скасувати.

Також існує окрема опція, яка допоможе відновити налаштування приватності за замовчуванням для Windows 10, це вкрай корисно, якщо ви, заплуталися і хочете почати вносити правки з початку.

версія 1.6.1395

  • Оновлений призначений для користувача інтерфейс
  • Виправлена ​​помилка 0x80131501 під час запуску
  • Доступно англійською, німецькою, французькою, італійською та російською мовами.
Ссылка на основную публикацию