Представлені нові смартфони Samsung Galaxy S7 Edge

Щорічно на міжнародній виставці, що проходить в Барселоні, збирається безліч відомих в світі технологічних компаній, що бажають представити світу свої нові розробки. Цього року фаворитами виставки стали смартфони Galaxy S7 і S7 Edge, представлені найбільшим світовим брендом. У продаж новинки надійдуть вже в березні цього року. Планована вартість 49990 (19 999 грн) і 59 990 гривень відповідно.

Південнокорейською компанією Samsung були запропоновані дві новітні розробки, що випускається ними, популярної моделі смартфона Galaxy S7. А також новий S7 Edge, головною відмінністю якого є екран, вигнутий з двох сторін. Їх дизайн не особливо відрізняється від попередніх варіантів, але зате збільшився розмір дисплея.

Нові моделі захищає водонепроникний корпус, що підвищує їх надійність. У них передбачена можливість бездротової підзарядки. Виробник оснастив смартфони ще одним слотом, який розрахований на установку сім-карти або microSD. Крім того, нові моделі сумісні з віртуальними очками Gear VR, які південнокорейський бренд створив спільно з фірмою Oculus Rift, що є дітищем Facebook.

За повідомленням Forbes, вчасно Барселонської виставки презентація Samsung виявилася в центрі уваги. Цьому сприяли не скільки нові смартфони, скільки представлені компанією технології віртуальної реальності. Наприклад, глядачів дуже зацікавили саме окуляри, що дозволяють дивитися 360-градусне відео.

Представлені смартфони у вигляді парочки Galaxy S7 і S7 Edge сильно відрізняються від Galaxy S6. У новенькому S7 Edge екран 5,5 дюймів (S7 має 5,1 дюйма) і супер-ємний акумулятор, а ось камера, функціональні можливості і захист від води та інші опції точно такі ж, як і у простого S7. Galaxy S7 edge більше S6 edge всього на кілька міліметрів, але екран має в 5,5 дюймів на відміну від попереднього побратима у якого екран 4,1 дюйма. Це досягнуто за рахунок тонких рамок.

На борту є батарея ємністю в 3600 mAh, що на 1000 mAh більше, ніж у попередника. За рахунок збільшення ємності смартфон став трохи товщі, але зате камера більше не виступає за корпус пристрою. Акумулятор без проводів заряджається набагато швидше ніж у попередньої лінійки, а за допомогою дротового зарядки досягнення 100% -ої позначки вже буде через пару годин. Без сумнівів така ємність акумулятора, AMOLED-дисплей і економічний процесор виведуть Galaxy S7 Edge в лідери за часом роботи.

З краю екрана S7 Edge виводяться панель з іконками програм і різного роду повідомлень. Набір інструментів на панелі істотно розширено. Камера в цьому флагмані така ж, як і у простого S6 з оптичним стабілізатором, хорошою світлосилою і швидке фокусування. Однак число мегапікселів зменшили з 16 до 12, але збільшили розмір самого пікселя до 1,4 мікрона і светосилу до 1,7. У темний час доби цей флагман доведе свою перевагу над конкурентами.

До даної лінійки випущена ціла серія аксесуарів. Наприклад, чохол з вбудованим акумулятором і бездротовою зарядкою. Нову модель не потрібно вставляти в спеціалізований роз’єм, після контакту пристрою з чохлом, смартфон сам визначить, коли потрібно заряджатися. У новій лінійці Galaxy S7 повернули слот для карти пам’яті з підтримкою до 32 Гбайт і забезпечили девайсу хороший захист від води і пилу. Все зроблено для залучення споживача, але налякати все ж може його ціна.

Ссылка на основную публикацию