Правильне харчування на Андроїд: кращі програми

Правильно харчуватися – корисно для здоровья.Організовать правильне харчування можна за допомогою додатків на Андроїд, доступних в Google Play.

Правильне харчування – поширений термін, найчастіше зустрічається на форумах, присвячених спорту або ж на сайтах, пов’язаних з схудненням. І всюди формулювання, що описує параметри «ПП», сильно відрізняється: десь описаний принцип поїдання овочів і фруктів без обмежень, десь – вказано діапазон БЖУ, якому варто слідувати.

Як результат – доведеться розбиратися в терміні власноруч: в залежності від передбачуваних цілей (схуднути, привести тіло в порядок або ж – знизити навантаження на шлунок) і поточних можливостей:

MyFitnessPal

Мультифункціональний сервіс на Андроїд, зосереджений на підрахунку калорій, зборі статистики про недавню активності і на рецептах «правильного харчування». Розробники пропонують складати окремі страви в збалансоване меню, де знайдеться місце клітковині, вітамінів, фруктів і навіть «шкідливим перекусу», які не вплинуть на підсумковий результат.

Завдяки великій базі даних з продуктами і наочну навігацію працювати з MyFitnessPal можна навіть із закритими очима – все одно за 10 хвилин раціон вже з’явиться в особистому кабінеті, а докладна статистика, пов’язана з підрахунком БЖУ і калорійності, відразу ж видасть вердикт – чи дотримується меню, або ж пора намагатися ще краще.

ПП Рецепти

Невибагливий оформлений, але вкрай різноманітний каталог на Андроїд зі стравами, здатними позбавити від тяжкості в шлунку і навіть – погане самопочуття. Втім, розраховувати на серйозні результати лише за допомогою дієт, як підказують розробники, не варто – краще сконцентруватися ще й на фізичної активності, або хоча б на частих пішохідних прогулянках.

Lifesum

Інтуїтивний інструмент на Андроїд, націлений на максимальний контроль за тілом, харчуванням та активністю. До дрібниць продуманий інтерфейс допоможе щодня випивати до двох літрів води, вчасно приймати сніданок, обід і вечерю (а ще перекушування), займатися спортом і завжди вибирати цікаві страви з різних куточків світу.

Залежно від виконаної роботи Lifesum видає оцінки і допомагає мотивувати, перетворюючи схуднення або ж набір маси в змагання, яке не може набриднути.

Fitness And Nutritiation

Оформлений у вигляді текстового посібники соціальний сервіс, націлений на підбір раціону, правильного харчування і вибір сприятливих або ж навпаки серйозних тренувальних комплексів. Крім опрацювання плану дій сервіс пропонує обмінюватися ідеями, мотивацією або цікавими знахідками з іншими учасниками, тільки приступають до зміни життєвих пріоритетів, або ж – уже мріють зійти з звивистого шляху.

10Levels

До дрібниць продуманий щоденник харчування, що передбачає і набір м’язової маси (при використанні окремих тренувальних комплексів) і схуднення. Для роботи з 10Levels доведеться зареєструватися і ввести інформацію про поточні обсяги тіла, зріст і вагу. А далі – вибрати бажаний результат.

Щоденник підбере необхідні параметри, а після – запропонує слідувати за рекомендаціями безперервно і навіть в ті моменти, коли захотілося все кинути. Ті, хто дісталися до фіналу програми, як розповідають розробники, зможуть вже через місяць добитися значних результатів.

Худнемо за 30 днів

Сервіс на Андроїд, який передбачає комбіновану роботу над організмом. І мова не про стільки про втрату зайвої ваги, скільки про здоров’я. Розробники пропонують зосередитися на вживанні фруктів і овочів, на отриманні клітковини, на зміцненні серцево-судинної системи (завдяки тренуванням), і на виконанні щоденних цілей, нехай і не пов’язаних зі спортом або їжею.

Ссылка на основную публикацию