Правильна BlueStacks настройка – докладна інструкція

У вас виникало бажання пограти на ПК в ігри, що йдуть для ОС Android? Скористайтеся емулятором BlueStacks. Іноді виникають труднощі при роботі з ним. Особливо це актуально для користувачів з малопотужними ПК. Що робити? Допоможе правильна BlueStacks настройка. Розглянемо, як це зробити докладніше.

Що це таке

BlueStacks створений для запуску додатків на Android в ОС Windows. Після встановлення ви отримуєте оболонку. Завантажуйте туди з PlayMarket ігри та програми. Використовувати смартфон не потрібно. Програми запускаються в віконному і повноекранному режимі. Головна перевага – підтримка Windows ХР.

Системні вимоги для роботи

Для запуску емулятора необхідна наявність вільного одного гігабайти оперативної пам’яті. Це означає що, якщо ПК працює під управлінням Windows 7 розмір ОЗУ повинен бути не менше двох гігабайт. Щоб запускати тривимірні ігри потрібна підтримка технології віртуалізації VT-x або AMD-V (в залежності від CPU). Це технологія, що забезпечує роботу віриалів ОС на рівні CPU і материнської плати. Щоб перевірити використовуйте безкоштовний додаток CPU-Z (CPUID). У моєму випадку видно, що є інструкція «VT-x». Це свідчить про підтримки апаратної візуалізації. Відеокарта повинна підтримувати OpenGL не нижче 2.0. Власникам малопотужних ПК доведеться вручну знижувати деякі параметри. Любителям активних ігор рекомендую створювати бекапи. Підключення облікового запису від Google зробить можливим включення синхронізації. Це все налаштовується в емуляторі. Розглянемо ці питання докладніше. Окремо поговоримо про налаштування bluestacks для слабких пк

установка

Скачайте додаток з офіційного сайту.  Натискаємо мишкою по інсталяційного «exe» файлу для початку установки. Інсталяція проста, складнощів не виникне навіть у початківців.

BlueStacks настройка Google

У власників смартфонів повинна бути обліковий запис Google. Якщо у вас немає цього поштової скриньки, рекомендую створити. Як це зробити дивіться в статті: «Створення пошти Gmail». Вона дозволяє користуватися без обмежень усіма можливостями пристрою. Рекомендую використовувати наявний профіль. При першому запуску програма запропонує активувати обліковий запис. Натисніть “Почати”. Увійдіть прописавши адресу пошти. Пропишіть пароль: Введіть SMS: Погодьтеся, з умовами: З’явиться повідомлення про авторизацію. Приступайте до роботи. На пошту прийде два повідомлення. Емулятор розпізнається як Galaxy S8.

Налаштування BlueStacks 4

Відкрийте меню налаштувань: Вам знадобиться:

  1. Вибір мови;
  2. Включення / відключення GPS;
  3. Аккаунт.

BlueStacks настройка для ігор

Перед грою програма надає можливість викликати меню розширеного управління. Викликається за допомогою клавіш «Ctr + Shift + H». Щоб перейти в меню, справа вгорі натисніть іконку (нагадує шестірню):

BlueStacks 4 настройки для слабких пк

Користувачі «потужних» ПК можуть перейти до роботи з емулятором. Іншим рекомендую уважно вивчити налаштування.

екран

Існують додатки для смартфонів, налаштовані під певний дозвіл екрана. Встановіть розміри як у смартфона або розгорніть програму.

Чим більш дозвіл – тим сильніше навантаження на ОС. Підбирайте його виходячи з вашої конфігурації ПК.

Зверніть увагу на показник DPI (кількість пікселів на дюйм). Чим вище число – більше ресурсів споживає система.

Якщо є проблеми з швидкодією або відображенням, виберіть значення «Низький».

Налаштування движка BlueStacks

Його вибір залежить від сумісності з додатками. Рекомендую використовувати OpenGL. Він використовує драйвер відеокарти. При проблемах або вильоти з гри використовуйте DirectX. Пункт «Високий рівень» використовуйте в іграх, які споживають багато ресурсів системи. У нього є примітка (Бета), що означає що можливі порушення стабільності роботи. Налаштуйте кількість ядер CPU, і пам’яті, задіяне в додатку. Число ядер виберіть, орієнтуючись на рівень навантаження в грі. Якщо виникли труднощі, відкрийте BIOS включите віртуалізацію (використовується при роботі з емулятором). Розмір пам’яті відрегулюйте в залежності від встановленої на ПК. Емулятор не дозволяє поставити більше половини ОЗУ. Визначтеся в залежності від числа додатків, що працюють паралельно з емулятором.

приховування

Для швидкого від
криття / закриття програми використовуйте «гарячі клавіші». Цей параметр необов’язковий. Можна не призначати.

повідомлення

Програма показує в правому нижньому кутку повідомлення. Налаштуйте їх.

параметри

Вони зрозумілі не будемо докладно описувати.

Відновлення, резервні копії

Бекап зберігає інформацію користувача. Використовується при перевстановлення емулятора або в результаті виникнення неполадок. На вкладці відбувається завантаження збережених відновлень. Решта функцій знаходяться в «Налаштуваннях». Доступні при кліці по значку шестерінки справа вгорі.

Як ще прискорити роботу

Відкрийте «Диспетчер завдань». Використовуйте комбінації клавіш «Win + X». Подивіться програми, що працюють у фоновому режимі. Можливо вони споживають багато ОЗУ. Такою програмою є оглядач Chrome. Оновлення драйвера відеокарти. Неправильно встановлений драйвер знижує продуктивність. Як це зробити дивіться в статті: «Помилка 0x0000007b». Перевірте ПК на наявність шкідливого софту. Наприклад, існує ПО яке Майні криптовалюта, забираючи частину ОЗУ і гигагерци процесора.

BlueStacks настройка клавіатури

Мобільні ігри не завжди мають версію для ПК. Тому розібратися як грати буває проблематично. Що робити? Відкрийте гру. Зайдіть в ігровий процес щоб з’явилися елементи управління. Далі, як на скріншоті.

Ссылка на основную публикацию