«Правконс» – «хмарний» спосіб ведення бухгалтерського обліку

Компанія «Правконс» адресує свої програмні продукти і звичайні користувачі. Так чи потрібні в малих і «надмалих» підприємствах масштабовані і індивідуально настроюються програми обліку? На думку розробників, більш 80% комерційних організацій можуть користуватися готовими рішеннями без всякої їх адаптації та налаштування.
Асортимент таких рішень від компанії «Правконс» включає кілька базових програм:

  • «Правконс: Підприємство»;
  • «Правконс: Спрощена система оподаткування»;
  • «Правконс: Підприємець»;
  • «Правконс: Зарплата і Кадри»;
  • «Правконс: Торгівля і Послуги».

Крім того, існують версії «Правконс Міні» – прості програми, в яких закладені тільки найнеобхідніші можливості для підприємців і бухгалтерів невеликих організацій. Крім ведення обліку, програми серії «Міні» формують декларації з ССО, ЕНВД і заробітної плати.

Всі продукти «Правконс» поширюються через Інтернет. Завантаживши з офіційного сайту www.buhsoft.ru дистрибутив і встановивши потрібну програму, ви можете користуватися нею протягом місяця випробовування. Ліцензії також купуються у компанії «Правконс» безпосередньо: на сайті заповнюється форма замовлення, формується рахунок, оплачується, програма активується через Інтернет. За бажанням замовника компанія «Правконс» висилає йому «паперовий» пакет документів.

Ліцензія видається на використання однієї програми на необмеженій кількості комп’ютерів однієї організації протягом одного фінансового року. У наступні роки ліцензія продовжується, і річне продовження обходиться в 50% від вартості первісної ліцензії. На сайті розміщено Помічник-калькулятор для вибору підходящого вам комплекту і розрахунку вартості ліцензії. Орієнтовно: в 2011 р первинна ліцензія на повний комплект «Правконс: Підприємство» коштує від 5200 до 12 000 руб. (В залежності від числа проводок, виконуваних за рік). Компанія «Правконс» одна з перших в Україні запропонувала «хмарний» спосіб ведення обліку. Сенс системи «Правконс Онлайн» в тому, що ви заводите для своєї фірми обліковий запис (ім’я користувача і пароль) на сайті «Правконс».

Працівники заходять через звичайний браузер в відповідний розділ сайту (https://sklad.buhsoft.ru), вводять ім’я користувача з паролем, і на веб-сторінці відкривається інтерфейс програми обліку. Фактично це веб-клієнт. Сама програма працює на сервері в Інтернеті, там же зберігається і база даних.

Перші 3 місяці користування системою вважаються безкоштовним пробним періодом. Потім, якщо такий спосіб сподобався, слід внести абонентську плату. У нас ставлення до онлайн-сервісів злегка насторожене – ця ідея ще не зовсім звична. З іншого боку, на зміну системам «клієнт-банк» повсюдно приходять банківські «інтернет-клієнти» – подібний перехід заперечень не викликає.

Ссылка на основную публикацию