Практичний сервер від Fujitsu PRIMERGY RX2520 M4: загальні характеристики

Компанія Fujitsu – один з лідерів сучасного ринку в області виробництва обладнання для бізнесу. Японський бренд поставляє інфраструктурні рішення для ІТ-систем в багато країн. Він регулярно випускає вдосконалені новинки, що дозволяють оптимізувати робочі процеси і знизити витрати. До його останнім розробкам відноситься сервер fujitsu py rx2520 m4, виконаний у вигляді багатофункціональної платформи, легко піддається масштабування під бізнес-додатки, які характеризуються високою ресурсної ємністю. Продукт підходить для центрів обробки інформаційних потоків, які потребують великої продуктивності.

Основні характеристики інноваційного сервера

Апарат складається з обчислювальних пристроїв, виготовлених на основі сучасних процесорів Intel Xeon, що володіють високою потужністю. Їх кількість може досягати 14 елементів. При необхідності можливості обладнання можна розширити. Для цього достатньо встановити відповідні модулі.

Оперативна пам’ять даного сервера має обсяг в 384 Гб. Вона формується на 12-ти роз’ємах серії DIMM. Споживач може впроваджувати в систему додаткові накопичувальні елементи. Сервер сумісний з 3,5-дюймовими і 2,5-дюймовими варіантами. Допікається виробником використання М.2.

Плюси сучасного сервера

Актуальність впровадження цього обладнання в інфраструктуру компанії обумовлюється наявністю великого переліку переваг. До числа останніх можна віднести:

  • високий рівень економічності;
  • компактні габарити установки, що виключають необхідність в оснащенні окремого приміщення;
  • надійність і універсальність, що забезпечуються наявністю вбудованого мережевого LAN-адаптера;
  • легкість здійснення налаштувань і виконання управління;
  • схильність до модернізації за рахунок установки резервних живильних блоків;
  • простота і висока швидкість розгортання;
  • доступність реалізації безперервного моніторингу.

Представлений сервер розроблений спеціально для невеликих компаній, які регулярно використовують численні стандартні бізнес-додатки. Він доповнюється програмним забезпеченням, що дозволяє оперативно проводити процес інтеграції, виключає проблеми з вибором ПО. Апарат має надійний захист пам’яті, економно споживає електричну енергію, сумісний практично з будь-якими сучасними офісними рішеннями.

Ссылка на основную публикацию