Повне або часткове відтворення аудіо неможливо через вимоги правовласника Kate Mobile

Сьогодні розберемося як вчинити якщо при спробі відтворення аудіо вискакує повідомлення: відтворення даного аудіо неможливо через вимоги правовласника.
Kate Mobile улюблене багатьма додаток для платформи Android – являє собою мобільний клієнт для Вконтакте. Одна з його ключових фішок – бути оффлайн в міру можливості. Користувачам програма полюбилася за простоту і зручність у використанні, швидкість, а так само постійно оновлюється сучасний дизайн.
Я сам давно використовую це додаток, після оновлення прошивки, скачав і встановив, а потім зіткнувся з проблемою: програма не чути музику, а тим більше не зберігає в кеш (пісні закачуються на карту або в пам’ять телефону для прослуховування без підключення до інтернету).

Налаштування Kate Mobile

Повне або часткове відтворення аудіо неможливо – причина повідомлення

Багато користувачів купуючи новий телефон або просто встановлюючи програми заходять на Play Market і качають все звідти. З одного боку це чудово – всі програми перевірені, немає вірусів, великий вибір. Але ось що стосується Кейт Мобайл – там злегка урізаний функціонал в зв’язку з «вимогами звукозаписних компаній» як сказано на сайті розробників.
Скрін з набридає повідомленням: відтворення даного аудіо неможливо через вимоги правовласника в кейт мобайл зустрічається у багатьох користувачів утиліти. Поетапно розповім як позбутися від цієї проблеми, головне виконуйте всі дії поетапно, строго по кроках.

Повне або часткове відтворення аудіо неможливо через вимоги правовласника – як виправити

Для початку необхідно правильне видалення Kate Mobile.
Для того що б видалити програму і всі її «сліди», необхідно виконати по кроках наступні дії.

  1. Відкриваємо налаштування, і знаходимо пункт Програми, для вірності можете натиснути «Всі програми». Шукаєте серед списку Кейт Мобайл і натискаємо на іконку. Потрапляємо в розділ «Про програму»:
  2. Далі виконуємо всі в точності як на скрині, спочатку натискаємо «Очистити кеш», потім «Стерти дані» і на завершальному етапі «Видалити додаток»

Все, ми видалили програму і звільнили пам’ять почистивши кеш. Там зазвичай містяться всі переглянуті раніше картинки і мініатюри. Наступний крок простий.

Установка офіційною версією Кейт Мобайл з сайту розробників

Відкривайте улюблений браузер, я раджу використовувати Мозілли або Гугл хром – обидва спритні, зручні у використанні і постійно оновлюються. Забиваємо в рядок офіційний сайт розробників:
Натискаємо на іконку скачування. Після того як все захитається – телефон запропонує встановити клієнт. Або зайдіть в папку з завантаженнями і натисніть на іконку. Чи можемо запускати, заходити в плейлист і насолоджуватися, а найголовніше зберігати аудіо в пам’ять телефону.
На момент написання статті версія Kate Mobile для Android 34.1. Зараз версія програми вже 36.1 з виправленнями багів і новими дополненіямі.Так ж раджу оновитися всім, хто використовує її, програмісти додають безліч налаштувань, стежать за захистом ваших даних, оновлюють інтерфейс для зручності у використанні.
Ось так вирішується проблема відтворення даного аудіо неможливо через вимоги правовласника в Кейт Мобайл.
Ділимося записами, відписувався кому допомогло в коментарях.

Ссылка на основную публикацию