Повітроочисника від Mitsubishi Heavy

Точно встановлено, що забруднення повітря всередині будь-якого приміщення набагато вище, ніж за вікнами. Крім забруднень, що проникають через вікон, в ньому міститься побутовий пил, найдрібніші грибки, бактерії і т.д. Згідно з підрахунками екологів, щорічно на одного городянина доводиться до 150кг всіляких викидів, якими «ощасливлюють» нас промпідприємства, транспорт та інші джерела забруднення повітря. Більшість шкідливих речовин мають здатність накопичуватися в наших організмах. Зрозуміло, в результаті накопичення всіх цих речовин значно погіршується наше самопочуття, підвищується дратівливість і стомлюваність, а про критичне падіння захисних властивостей організму сучасної людини лікарі сурмлять постійно. У найважчому і практично безвихідному становищі опиняються люди з різними патологіями, включаючи захворювання щитовидної залози, алергії, астму та інші. Без сумніву, саме забруднене повітря стає причиною більшості важких захворювань.

Невже ситуація настільки безвихідна. В принципі, можна адже придбати очищувач повітря, здатний очистити повітря в будь-якому приміщенні від пилу, диму (включаючи сигаретний), різних запахів. Крім того, він здатний провести бактерицидну обробку повітря і його іонізацію. Більш ефективного і надійного способу позбутися від забруднень в повітрі сьогодні немає. Він здатний видалити практично всю пил, а також різні алергени (частинки поту, лупи і вовни тварин, спори грибів, пилок рослин та ін.).

На ринку з’явилася новітня модель воздухоочистителя CT456DE-s, запропонована Mitsubishi Heavy Industries. Цей прилад нового покоління втілив в собі передові досягнення космічної технології. Відтепер повітря у Вашій квартирі, в офісі або іншому приміщенні по чистоті буде порівнянний з повітрям в житловому відсіку космічної станції. Прилад здатний самостійно визначати підвищення рівня забрудненості повітря і реагувати на нього переходом на роботу з підвищеним режимом. Варто кому-небудь закурити в приміщенні, як розумний прилад негайно починає більш активно боротися за чистоту повітря. Слід також зазначити конкурента – Xiaomi Mi Air, рекомендую детальніше з нею ознайомитися.

Прилад здатний обслужити приміщення площею до 33м ?. За хвилину очищається до 4,5 м? повітря. В роботі прилад абсолютно безшумний. Функція BioHepa забезпечує знезараження повітря і очищення його від вірусів, бактерій і грибків. Фільтруючого елемента вистачає на роботу протягом 5 років. Прилад має п’ять режимів. В автоматичному режимі спеціальні датчики задають параметри очищення. Для періоду цвітіння різних рослин призначений режим, названий «анти-пилок». Прискорена очищення характерна для режиму «турбо». У «тихому» режимі шум складає всього 14 дБ (А). Іонізація повітря виконується в режимі «іон».

Боротьба з кишать в повітрі мікробами, бактеріями і крихітними грибками довгий час залишалася невирішеною проблемою. Але в Mitsubishi Heavy знайшли інноваційне рішення, яке забезпечило знищення 99% різних біологічних забруднювачів. Лізокіназовий фільтр, названий BioHepa, воістину уможливив неможливе. Активна біосубстанція цього фільтра просто руйнує оболонку клітин грибків і мікроорганізмів, практично повністю знищуючи також і віруси.

Одночасно повітря піддається іонізації. Творцям вдалося домогтися концентрації іонів, вчетверо перевищує можливості інших аналогічних приладів.

Видатна екологічність приладу проявляється також в його мізерно малому рівні шуму. Шумове навантаження в 14 дБ (А) людиною практично не відрізняється. Крім того, прилад споживає дуже мало електроенергії, що також є вагомим внеском у збереження навколишнього середовища. Прилад абсолютно мобільний, при вазі в 6,5 кг його легко переміщати між різними приміщеннями.

Сфера застосування фільтра повітря новітнього покоління дуже широка – від різних публічних місць і медичних установ, де необхідно домогтися практично стерильної чистоти повітря, до побутового застосування.

Ссылка на основную публикацию