Повідомлення «windows виявила неполадки жорсткого диска»

Якщо у вас почало з’являтися повідомлення про те, що windows виявила неполадки жорсткого диска, то у мене для вас погані новини, ваш жорсткий диск виходить з ладу. Він «вмирає» і може зламатися в будь-який момент, тому потрібно врятувати дані з нього якомога швидше. Навіть якщо з таким повідомленням ваш комп’ютер продовжує працювати, ігнорувати це повідомлення не варто, а потрібно зайнятися копіюванням даних на інший жорсткий диск, флешки або cd / dvd диски.

Якщо у вас на комп’ютері встановлено кілька жорстких дисків і ви не знаєте який точно вмирає, то під час появи повідомлення про неполадки жорсткого диска, натисніть «Показати подробиці» і ви побачите ім’я диска, а також те.

Якщо на вашому вмираючому диску встановлена ​​операційна система, то для копіювання даних раджу підключити ваш жорсткий диск до іншого комп’ютера, через який вже скачувати інформацію. Так ви трохи сповільніть процес руйнування жестяк.

Копіюйте спочатку важливі дані, резервних копій яких у вас немає і ці дані буде проблематично знайти і відновити, а вже потім все інше. Якщо наприклад у вас папка з фільмами, яких завантажено на 50 Гб, то їх можна копіювати найостаннішими, так як фільми завантажити через інтернет не проблема, а ось фотографії з вашою родиною та друзями, копій яких більше немає, копіюйте перш за все.

Особисто у мене вже кілька жорстких дисків зламалося, пошкодував не раз, що не робив резервні копії, причому попередній диск брав новий на 500 Гб від WD синій, він у мене прожив недовго, близько двох років і помер швидко і несподівано. Дані не зміг завантажити, так як диск в системі перестав визначатися.

Для себе зробив висновок, що дані краще записувати на ДВД диски, у мене є диски, записані 8-10 років тому і прекрасно з них зчитується інформація, а ось жорсткі диски і флешки вмирають швиденько. Раніше мені здається їх робили більш якісними, мій перший жорсткий диск, ide на 80 гб прожив років 5 приблизно. Для більш надійного збереження даних я рекомендую записувати одну й ту ж інформацію на кілька болванок відразу. А болванки можна купувати оптом штук по 50-100, ось якщо 50 дисків по ~ 4.5 Гб це вже вийде 225 Гб даних, потихеньку записувати і буде все добре. А де і як ви зберігаєте свої дані, пишіть в коментарях.

Ссылка на основную публикацию