Повер піти онлайн – де знайти і як користуватися

Презентація – зручний інструмент демонстрації бізнес продуктів. Також цей атрибут є часто використовуваним в освітніх установах. Ілюстрації на слайд-шоу допомагають у вирішенні багатьох завдань.

Найбільш популярний інструмент для створення презентацій програма Power Point. Модифікацій першої версії продукту, випущеного в минулому столітті безліч. Останній варіант передбачає використання Повер Поінт по мережі.

Як відомо, Microsoft – платна офісна програма для ПК. Купівля повної версії обійдеться в пристойну грошову суму. Компанія лояльна до своїх клієнтів, тому пропонує користувачам деякі альтернативні варіанти.

Пауер пойнт online є таким альтернативним продуктом, так як дозволяє створювати повноцінні презентації, без установки повної версії офісу на ПК. Для його використання досить інтернет підключення.

Online версією можна користуватися без реєстрації. Ця можливість є у всіх користувачів Skype.

Безкоштовна обліковий запис Майкрософта може стане в нагоді для доступу і до інших цифрових продуктів даної компанії. Тому її наявність не завадить вам, навіть якщо PowerPoint не потрібен в даний час.

Щоб потрапити на сторінку з продуктом, досить увійти в обліковий запис Скайп під своїм логіном і паролем.

Будьте уважні при наборі пароля. Слідкуйте за правильністю введення символів. Для спрощення процедури, паролі можна систематизувати в окремому текстовому файлі і зберігати його на ПК. Використання спеціальних програм для генерації паролів не рекомендується. Так як за допомогою таких сервісів зловмисники можуть отримати легкий доступ до ваших особистих даних.

Увійшовши в Скайп, перейдіть на сторінку з вашим обліковим записом.

Внизу сторінки облікового запису можна знайти відомості про всіх продуктах відомої компанії. Перейдіть за цим посиланням, клацнувши мишею по іконці.

Таким чином, система перенаправить вас на сторінку з офісними продуктами. Потрібний офісний варіант можна знайти, набравши в пошуку його назву.

Клацніть по іконці пошуку, система перенаправить на потрібну версію. Компанія пропонує численні варіанти використання своїх продуктів. Online. Додаток – лише один з усіх версій використання офісних програм. Виданий пошукачем результат запропонує популярні додатки – виберіть PowerPoint. Ви будете перенаправлені системою на сторінку продукту.

Пошук потрібної версії продукту повер поінт онлайн можна спростити, набравши в будь-якому пошуковику, в браузері назву вихідної версії, наприклад, в нашому випадку це буде: Пауер Пойнт online. Пряме посилання на сторінку з продуктом point-onlajn-sdelat-prezentaciyu-besplatno

При вході на сторінку будуть потрібні реєстраційні дані Скайпу. Вводити їх потрібно, навіть якщо Скайп буде авторизованим.

При вході на сторінку з продуктом в правому верхньому кутку будуть відображатися ваші дані з облікового запису Skype. Режим створінь презентацій online звичний для стандартної версії office.

Набір слайдів можна організувати різними способами. У презентацію, як зазвичай, можна додавати тексти і графічні об’єкти. Панель управління програмою спрощена, однак, весь необхідний інструмент у користувача під рукою.

Програма дозволяє завантажувати вже готові презентації. Для цього їх необхідно перемістити в хмарне сховище OneDrive.

Ссылка на основную публикацию