Потрібні програми для Андроїд: ТОП добірка корисних програм

Корисні і потрібні програми дозволять значно розширити функціонал вашого Андроїд гаджета, а також користуватися новими можливостями.

Цифровий магазин Google Play переповнений софтверними додатками, клієнтами соціальних мереж, мессенджерами і графічними редакторами, здатними за дві секунди урізноманітнити контент, доступний на новому смартфоні з операційною системою Android.

Здавалося б, варто заглянути на сторінки каталогу додатків і можна миттєво знайти цілу серію нові, потрібних функцій на Андроїд. Але ось проблема – через великого кількості пропозицій відшукати дійсно потрібні дрібниці не так-то й легко. А тому – кілька важливих рекомендацій, на які однозначно варто звернути увагу:

Instagram

Легендарна соціальна мережа на Андроїд, вже давно змінила спосіб спілкування в мережі і як і раніше просуває нестандартні концепції в жанр.

У Instagram легко обмінюватися фотографіями і відеороликами, можна проводити прямі ефіри для друзів і інших учасників спільноти, записувати «Історії», зникаючі через 24 години, і навіть накладати ефекти доповненої реальності у вигляді масок і окремих зображень під час запису відео. Відставати від трендів, які задає Instagram, безглуздо – пора експериментувати!

держпослуги

Незамінний, корисний інструмент кожного громадянина Російської Федерації, який допомагає оплачувати мита і штрафи ГИБДД, дізнаватися про податкові заборгованості і подавати заявки на оформлення паспорта, а ще – постачати автомобіль на облік і навіть записувати дітей в дитячий сад.

Для роботи на держпослуг доведеться зареєструватися, а ось далі – роздолля фінансових і соціальних переваг.

гаманець

Віртуальний кардхолдер, здатний в електронному вигляді збирати дисконтні та бонусні карти найбільших магазинів країни. Розробники з CardsMobile пропонують раз і назавжди забути про плутанину в набряклий гаманці.

Нарешті на касі не доведеться затримувати натовп невдоволених клієнтів, сподіваючись швидко відшукати потрібну карту. Тепер оплачувати покупки, отримувати знижки та заробляти бонусні карти стане легше!

Clean Master

Потрібний мультифункціональний інструмент на Андроїд, зосереджений на очищенні внутрішньої і зовнішньої пам’яті смартфона або планшета на Android від скупчився сміття, невикористовуваних дистрибутивів і файлів, що залишилися після недавніх завантажень.

З додаткових особливостей Clean Master – наявність встановленого антивіруса, здатного в автоматичному режимі попереджати про фішингових сайту, шкідливий програмному забезпеченні або додатках, яким не можна довіряти.

Google Translate

Додаток – прогресивний і безперервно розвивається перекладач на Андроїд, що відрізняється від конкурентів і різноманіттям доступних функцій (крім стандартного текстового поля, здатного переводити вводяться значення, тут доступний і переклад з камери і через мікрофон!), І спеціальними завданнями для тих, хто вивчає іноземну мову , і платформою з заздалегідь заготовленими фразами, які зможуть використовувати навіть ті, хто ніколи і не намагався говорити не на рідній мові.

Snapseed

Інтуїтивний і стильно оформлений графічний редактор, розроблений Google і націлений на тонку і повноцінну обробку фотографій, картинок і ілюстрацій.

У Snapseed значна колекція доступних фільтрів і інструментів, сотні шаблонів і десятки фільтрів, кистей і шрифтів. А ще тут доступні механізми автоматичного коректування додаються матеріалів. А, значить, вийде заощадити купу часу на попередній обробці!

ES Провідник

Відомий менеджер файлів на Андроїд, здатний як захищати зберігається на внутрішній або зовнішній пам’яті інформацію, так і сортувати, видаляти або переносити в хмарне сховище.

Додаток ES Провідник – не старіючим класика жанру, яка заслуговує уваги кожного власника техніки на Android за рахунок мультифункціональності, захисту від реклами і продуманої оптимізації.

Ссылка на основную публикацию