Пошукова система Яндекс

Яндекс – одна з пошукових систем, яка розроблена і створена в Україні. Пошукова система Яндекс користується величезним попитом не тільки в одній України, а й в інших країнах таких як Україна, Казахстан, Білорусь і навіть Туреччина.

Пошукова система Яндекс – інформаційний огляд, трохи історії

Яндекс за своєю структурою і технічними властивостями – досить зручна компактна пошукова система, яка не викликає ніяких труднощів в роботі. Головним її перевагою є можливість застосовувати різноманітні види пошуку. Іншими словами, пошук може здійснюватися через новини, замітки в блогах, картинки, ілюстрації, відео та в товарах.

Офіційне створення Яндекса датується 23 вересня 1997 року. За час існування, пошукова система Яндекс зарекомендувала себе з найкращого боку, показуючи якісну надійну роботу. З кожним роком система постійно розвивалася і вдосконалювалася, поповнювалася різноманітними сучасними методами і процесами, які покращували її основні показники в роботі. Наприклад, в 2011 р розробники успішно встановили такий механізм роботи, як «Матрикснет». На базі даного механізму покращилася пошукова система, а при пошуку інформації стало враховуватися набагато більше показників.

Так само, досить недавно були додані деякі новинки:

1. виправлення помилок в автоматичному режимі при завантаженні інформації;

2. розшифровка, пошук інформації по абревіатурі;

3. обробка трансліта;

4. використання географічної залежності запиту, тобто відповідність сайту, блогу, певного міста, району, області;

5. застосування на практиці такої програми, як «Сектр», завдяки якій значно розширюються інтереси пошуку. Особливо актуально, якщо пошук інформації не був точно вказано;

6. використання процесів, які ведуть боротьбу з різноманітними роду посиланнями, накрутками, недостатньо професійним контентом;

7. створюються програми та механізми, робота яких спрямована на призначені для користувача потреби, згідно з комерційними цілями.

Компанія Яндекс, напевно, одна з найперших перейшла на самоокупність, що стало можливим лише з використанням контекстної реклами. Але розробники даної системи не зупиняються на досягнутому рівні і обіцяють, що Яндекс буде постійно вдосконалюватися і розвиватися, тим самим завойовуючи нові простори.

Ссылка на основную публикацию