Пошук товару по фото

Сьогодні можна придбати будь-які товари онлайн. При цьому ви можете використовувати для здійснення покупки відповідні для вас пристрою – ноутбук, мобільний телефон, комп’ютер, телевізор з ОС і т. Д. Іноді ми бачимо на який-небудь зображенні потрібну річ і хочемо придбати таку ж. Але, на жаль, назва її невідомо. У цьому нам допоможе пошук товару, що сподобався по збереженому фото. У статті ви дізнаєтеся, як здійснити дану процедуру.

Як знайти товар по картинці в комп’ютері або ноутбуці

Інтернет – це величезний майданчик для торгівлі, що охоплює весь світ. Для того, щоб купити оригінальні товари, потрібно тільки відкрити сайт виробника і вибрати відповідну модель. І не обов’язково, щоб це був мережевий магазин вашої країни. Всі гідні online-майданчики вже переведені на популярні мови. З російським проблем точно ні в кого не виникне. Щоб знайти ту чи іншу річ тільки по зображенню, можна скористатися кількома спеціальними сервісами.

Для початку ми розглянемо популярний сайт «Купінатао» (перейменований з Рутаобао). Це онлайн-магазин і сервіс для пошуку товарів в одному. Мінімалістичний дизайн не дозволить вам заплутатися в його функціях.

Порядок роботи з сайтом:

 1. Для пошуку потрібної речі, перейдіть за цією адресою;

  Пошук товарів по картинках «Купінатао»

 2. Внизу знайдіть і виберіть кнопку «Завантажити зображення», якщо у вас воно є на комп’ютері. Пошук почнеться автоматично;
 3. Якщо ви знайшли фото в інтернеті, скопіюйте посилання на це зображення. Щоб зробити це, потрібно вибрати його ПКМ і вказати курсором пункт «Копіювати»;
 4. Потім у вікні поруч вставте посилання і натисніть кнопку «Шукати».

Через деякий час ви побачите результати. Все досить просто. Якщо не змогли знайти підходящі варіанти, спробуйте скористатися наступним сервісом.

Дізнайтеся, які кращі перекладачі по фото онлайн.

Пошук речей по фото на Gurulook

Перейдіть на наступну сторінку. Цей сайт пропонує послуги пошуку потрібного товару своїми співробітниками – товарними експертами. Якщо для вас дуже важливо знайти цю річ, ресурс підійде як не можна краще. Тут вам потрібно буде заповнити своєрідну форму.

Порядок дій:

 1. У першому блоці потрібно натиснути на хрестик і вказати до 3 посилань на потрібні зображення. Або завантажити 3 фотографії потрібного вам товару. Завантажувати картинки потрібно тільки в JPG, GIF або PNG форматі. Інші сервіс не прийме;

  Пошук товарів по картинках Gurulook

 2. Нижче опишіть свій товар. Можливо у вас є які-небудь коментарі. Надайте якомога більше інформації, щоб експерти змогли знайти його швидше;
 3. Поруч в блоці потрібно написати теги до шуканого товару. Після чого натисніть кнопку «Опублікувати заявку».

На завершення потрібно авторизуватися, вибравши одну із запропонованих соціальних мереж: Фейсбук, ВКонтакте, Інстаграм. Коли ви відправите заявку, ваш товар шукатимуть по відповідності на різних популярних торгових майданчиках. Таких як Taobao, Yoox, Amazon, Ebay, Aliexpress та інших. На головній сторінці розташовані всі заявки користувачів, які в даний момент чекають відповіді. Ви можете переглянути заявки і допомогти іншим визначити назву речі.

Це може бути корисним: Пошук по фото в ВК.

Ідентифікація картинок за допомогою пошукової системи Яндекс

Російський пошуковик Yandex надає зручні інструменти. У нашому випадку він корисний своїм пошуком по картинках. При цьому процес буде проводитися відразу на всіх сайтах, які індексує пошукова система. А це означає, що наші шанси знайти назву потрібної речі або одягу багаторазово підвищуються. Знайти в Яндексі можна і з телефону, прочитайте подробиці. Вам потрібно, як і раніше – якісне і чітке зображення потрібного товару для пошуку. Тепер залишається відвідати головну сторінку -.

потім:

 1. Відкриється всім звичне вікно пошуку. Але в цей раз потрібно вибрати в розділах «Картинки»;

  Яндекс. Розділ «Картинки»

 2. Потім біля рядка пошуку виберіть зображення фотоапарата;

  Кнопка для переходу до завантаження картинки для пошуку в Яндекс

 3. Відкриється вікно пошуку по картинках. Тут зліва ви можете натиснути кнопку «Виберіть файл» і завантажити потрібне зображення. Або справа ввести посилання на нього. Як копіювати посилання, ви вже знаєте;
 4. У результатах ви побачите всі подібні картинки, а також посилання на сайт, де вони розташовані.

Таким чином можна знайти оригінальний сайт вашої картинки. Тут можна отримати більш детальну інформацію, яку ви шукали. Цілком можливо, що ви зможете побачити цей товар в одному з інтернет-магазинів. До речі, якщо ви використовуєте Яндекс Браузер, то ви можете здійснювати процедуру на тій сторінці, де ви знайшли потрібне фото. Вам потрібно буде тільки натиснути по ньому правою кнопкою миші і вибрати «Пошук по картинці». Відкриється нове вікно з результатами, який виявив пошуковик. Це досить зручно.

Пошук речей з інтернет-магазинів через смартфон

Розглянуті сервіси також доступні і для мобільних пристроїв. Також в магазинах Play Market і App Store доступні спеціальні додатки, які допоможуть знайти потрібний товар. Ці програми більше схожі на каталоги товарів, ніж на пошукові інструменти. Але є серед них і відповідне нам за функціями – це Google Фото. З його допомогою ви зможете відшукати не тільки потрібну річ через пошукову систему Google, але і будь-яке інше зображення, яке вам потрібно.

Google Фото дозволяє також ділитися своїми фотографіями з друзями, завантажувати зображення на свій Google Drive і багато іншого. Для здійснення пошуку потрібної вам картинки, потрібно завантажити фото в додаток або надати йому посилання. Через деякий час ви побачите відповідні результати.

Інформація про товар за штрих-кодом

Кожен товар в наш час має свій унікальний штрих-код. Це такий спосіб подання інформації, яку розпізнає тільки спеціальна техніка. У зашифрованою картині, як правило, інформація надається у вигляді двох різних за кольорами смуг – чорної і білої. Він також має додатковий числовий код.

В такому штрих-коді зашифрована основна інформація про товар. Але для його розшифровки нам знадобиться спеціальний дешифратор. Його можна знайти у все тих же магазинах App Store або Play Market. Вам потрібно його встановити на свій смартфон і запустити. Процес сканування відбувається за допомогою зовнішньої камери пристрою. Тому вам потрібно піднести об’єктив із запущеним додатком до коду, щоб отримати інформацію про речі.

Це може бути корисним: Як замовити товар на пандал.

Інші способи пошуку по фотографії

Як для мобільних пристроїв, так і для веб-браузера доступний відмінний онлайн-сервіс за адресою. Його часто використовують для того, щоб визначити, чи є копії зображення в інтернеті. Тому ви зможете швидко відшукати оригінал вашої картинки. Так як в результатах ви побачите всі сайти, де розташована точно така ж картинка.

Для цього вам потрібно виконати вже знайомі дії:

 1. На головній сторінці ви побачите рядок пошуку. У неї потрібно вставити посилання на зображення товару;

  Сервіс для пошуку копій картинок Tineye

 2. Поруч кнопка «Upload», натиснувши на неї, можна закачати картинку на сервіс. Якщо у вас є копія на комп’ютері;
 3. Для здійснення пошуку натисніть знак лупи в пошуковому рядку.

Tineye – це якісний сайт, де можна відшукати по картинці будь-яку інформацію – ім’я людини або зірки, назва розкішного автомобіля, фірму-виробника відеокарти. Після пошуку потрібних товарів з фотографій все завантажені вами картинки відразу ж втечуть з серверів. А дії на цій сторінці відслідковуватися не будуть.

Ссылка на основную публикацию