Пошук роботи на Андроїд: кращі програми з роботою

Знайти роботу або підробіток можна за допомогою спеціальних програм на Андроїд містять пропозиції від роботодавців. Програма є доступною в Google Play.

Шукати роботу в газетах і журналу – минуле століття. На перших сторінках паперових сторінок складно загубитися в безформних описах, де роботодавець не розповідає ні про заробітну плату, ні про можливі вимоги до бажаного співробітнику. Як результат – доводиться вічно кудись дзвонити, годинами чекати співбесід, а після – повертатися додому і знову купувати в найближчому магазині свіжу газету, сподіваючись на волю випадку і удачу, здатну змінити життя.

Настав момент звернутися за допомогою до сторонніх інструментів пошуку – спеціальним майданчикам, підбирає вакансії або резюме співробітників в залежності від місця розташування, необхідних навичок, що видається заробітної плати. Варто заповнити парочку текстових полів, а далі автоматичні алгоритми підберуть відповідні варіанти і допоможуть налаштуватися на робочий лад:

Ремонтнік.ру

Додаток – багатофункціональна платформа на Андроїд, яка пропонує як розміщувати резюме від приватних фахівців, що займають ремонтом, так і подавати заявки на замовлення, зосереджені навколо будівництва, сантехніки, електрики або внутрішньої обробки приміщень.

Працювати з Ремонтнік.ру легко – варто зареєструватися, підписатися на розсилку вакансій або заповнити резюме, а далі щодня розсилаються рекомендації допоможуть не залишитися без роботи.

HeadHunter

Відомий сервіс на Андроїд для пошуку роботи, здатний знайти роботи на всій території Російської Федерації.

Розробники пропонують шукати стажування і тимчасову зайнятість, підробіток вахтовим методом або ж по змінах – в залежності від необхідних параметрів додаток HeadHunter підбере пропозиції від роботодавців, а заодно – підкаже, як заповнити резюме, як діяти при спілкуванні з відділом кадрів і яким чином записатися на стажування для підвищення кваліфікації. Більше не доведеться ні про що переживати – HH допоможе знайти відповідну професію, навіть не виходячи з дому.

Worki

Перевірена додаток на Андроїд для пошуку роботодавців або здобувачів. З переваг перед конкурентами – можливість відстежувати пропозиції не в текстовому варіанті, а на інтерактивній карті, яку легко переглядати і оцінювати з точки зору розташування від будинку.

Варто вибрати парочку професій, вказати вимоги і можна сміливо дивитися в майбутнє – підходящі варіанти обов’язково виявляться по сусідству!

А ще в Worki легко спілкуватися із співробітниками і HR-агентствами безпосередньо – через вбудований чат. Нікому дзвонити не доведеться – обговорити деталі відтепер набагато легше, ніж раніше!

Indeed

Доведена до технічної досконалості пошукова служба на Андроїд, зосереджена на підборі підходящих вакансій. Як підказують розробники, на сторінках додатка Indeed Jobs щодня з’являються сотні тисяч вакансій, зосереджених і на повній, і на часткову зайнятість, і на стажуванні, і навіть на фрілансі.

З переваг – в Indeed не доведеться реєструватися: переглянути приблизні пропозиції можна через вбудований пошук, вказавши кілька фільтрів і вибравши парочку вимог.

Ну, а якщо підхід максимально серйозний, рекомендується спочатку оформити особисту анкету, а після – підписатися на спеціальну розсилку, підбирати пропозиції цілодобово і без вихідних!

Яндекс.Работа

Стрімко розвивається сервіс на Андроїд, ще не обріс незламної репутацією, але вже пропонує більше півмільйона пропозицій від перевірених фірм і роботодавців. Вакансії в додатку Яндекс.Работа підбираються залежно від тегів і фільтрів – зарплата, місце розташування, графік – варто заповнити кілька текстових полів і навіть без особистого резюме з’явиться шанс на крок наблизитися до професії мрії!

Ссылка на основную публикацию