Пошук по картинці: як знайти схожі зображення

На сьогоднішній день знайти бажане зображення по картинці – не проблема. Але не кожен навіть самий умілий користувач знає, як це зробити правильно. Всі вже давно звикли вводити запит в пошуковий рядок браузера, але потрібну інформацію не завжди потрібно шукати за допомогою тексту. Пошук по картинці: як знайти схоже зображення? Вам необхідно знайти схожі картинки? Або Ви хотіли б дізнатися, чи зустрічається Ваша фотографія де-небудь ще на просторах інтернету? Якщо так, то для пошуку схожих картинок зможуть допомогти пошукові системи, які містять величезну кількість картинок в своїй базі даних.

:

Детальна інструкція пошуку картинок в Google

Для початку необхідно зайти на інтернет-ресурс images.google.ru і натиснути на іконку фотоапарата.

Після чого отруюються вкладка «Пошук по картинці», в якій потрібно буде або завантажити файл з комп’ютера, або вказати посилання на картинку.

Чи не можете вказати посилання? Зробити це можна таким способом: відкрийте в інтернеті необхідне зображення, клацніть правою кнопкою миші по фотографії і клікніть: «Копіювати картинку».

Крім цих двох способів картинку можна просто перетягнути з робочого столу комп’ютера.

Наступний крок: тисніть кнопку пошуку і чекайте.

Якщо пошук виявиться вдалим, то ви не тільки побачите запитувана зображення, але і зможете знайти схожі картинки, інші варіанти розмірів фотографії і, якщо гарненько постаратися – знайти першоджерело.

Пам’ятайте, в результаті пошуку можуть бути знайдені не тільки точні копії фотографії, але і картинки, які будуть відрізнятися від оригіналу. Тому, якщо Ви, наприклад, завантажте фотографію свого вихованця, сервіс видасть Вам безліч аналогів вашого зображення.

Детальна інструкція пошуку картинки в Яндексі

Російський пошуковик Яндекс ні на крок відстає від Гугла. Ось і у нас з’явився подібний сервіс, що допомагає шукати зображення по зображенню, так би мовити.

Яндекс вміє шукати зображення не тільки по цільної зображенні, але і за її фрагменту.

Для початку необхідно зайти на yandex.ru/images/ і натиснути на іконку фотоапарата з лупою.

Після цього потрібно перетягнути картинку, вибрати файл і завантажити його з комп’ютера або вести адресу картинки. Після цього, з упевненістю тисніть кнопку «Знайти».

Коли «комп’ютерний зір» завершить пошук, воно видасть Вам всі розміри, в яких картинка була знайдена, вихідну фотографію, подібні зображення, і посилання на сторінки, де файл було використано. Фотографії, які знайшов Яндекс можна буде впорядкувати за форматом та розміром.

Також перевага вітчизняного пошуковика в тому, що він веде історію пошуків, в тому числі і по зображеннях.

Пошук картинок за описом

Якщо вихідної картинки немає, то можна спробувати знайти картинку за запитом з докладним описом.

Можна вибрати:

 • Розмір: великий, маленький, середній, або встановити власну ширину і висоту;
 • Орієнтація: горизонтальна, вертикальна або квадратна;
 • Тип: фотографія людини, картинка на білому тлі, схеми і креслення;
 • Колір: вибір з невеликої палітри основних кольорів;
 • Формат: JPEG, PNG, GIF

Крім цього, можливо додати посилання сайту, на якому необхідно здійснювати пошук.

Як знайти предмет або місце по фотографії

Ні для кого вже не секрет, що сучасні телефони ні на крок не відстають від комп’ютерів. Смартфони найчастіше працюють на одній з цих операційних систем: IOS або Android. Для них і було розроблено програму, яку можна встановити через Play Market або App store. Google Goggles – розширення для пошуку зображень.

Коли додаток завантажено і встановлено на телефон, бажано активувати галочку «фотопоіск», яка знаходиться в стандартних настройках телефону, в іншому випадку предмет може бути не знайде. Після цього просто наводите камеру на необхідний об’єкт, фотографуєте і чекаєте поки додаток прогрузити і підбере відповідну інформацію.

Ця програма стане незамінним помічником для туристів або мандрівників. Завдяки даній програмі можна дізнатися, біля якої пам’ятки Ви знаходитесь. Дізнатися її назву, короткий опис і цікаву інформацію.

Чим може допомогти пошук зображення по картинці?

 1. Якщо є картинка в поганій якості, пошук допоможе знайти аналог хорошої якості.
 2. Допоможе знайти і визначити першоджерело.
 3. Якщо на зображенні є посилання або напис, пошук допоможе знайти картинку без «водяного знака».
 4. Якщо на фотографії зображена пам’ятка, можна визначити місце, де зроблений знімок або знайти фотографії з іншого ракурсу.
 5. Якщо на просторах інтернету Ви побачили якусь картинку, наприклад, шафи або столу, який шалено сподобався, то є ймовірність того, що google зможе знайти інтернет-магазин або ресурс, на якому продається цей товар.
 6. Завдяки пошуку зображень можна підібрати відповідний розмір, якщо Вас не влаштовує розмір исходника.
 7. Якщо на фотографії зображена модель, то є велика ймовірно, що гугл знайде її біографію та інші фотознімки.
 8. Пошук може знайти так званих фейків, іншими словами – людей, які крадуть Ваші фотографії та особисту інформацію.
 9. Якщо постаратися, то можна знайти і скачати безкоштовно картинку, яке банки зображень продають.
 10. Іноді картинка може бути частиною фоторепортажу, або людині просто необхідний інший ракурс якогось предмета.

Знайти фотографію в інтернеті – не проблема. Але пам’ятайте, що бажаний результат можна отримати лише в тому випадку, якщо шукана картинка раніше була завантажена в глобальну мережу. Фотографія, зроблена вами, 100% не буде відображена в пошуку, і Ви зможете знайти лише аналоги, які будуть значно відрізнятися від Вашого зображення.

Ссылка на основную публикацию