Пошук по фото на Аліекспресс – як знайти товар по карітнке, проста інструкція

Часто трапляється, що одяг або взуття ми підбираємо поза магазинами, а по зображеннях в соціальних мережах. Особливо така ситуація знайома дівчатам: побачивши плаття або шарф цікавою забарвлення обов’язково захочеться собі такий же. Найкраще знайти необхідну річ на китайських торгових майданчиках – таких, як аліекспресс. Як відомо, там можна знайти, що ви бачили і все, що ви не бачили. Саме для тих, хто прагне знайти цілком певну річ, і придуманий пошук на аліекспресс по картинках. Як це працює – розповімо нижче.

Використовуємо можливості пошукового рядка

Припустимо, вам сподобалася цілком певна річ, яку ви бачили на довільній зображенні. Якщо бажаний предмет був зображений чітко, його можна знайти, скориставшись алгоритмами пошуку гугл. Як це зробити? Мало хто знає, що пошуковик Гугл може знаходити не тільки тексти і відповіді на питання, а й бажані картинки. Саме цією особливістю даного пошукача ми і спробуємо скористатися. Припустимо, нам необхідний цілком певний товар:

Нам сподобався цей смартфон. Але як він називається і де його шукати?

Зберігаємо картинку на свій комп’ютер (або ж запам’ятовуємо посилання на зображення) і заходимо в пошукову систему Google. На головній сторінці у верхньому правому куті є напис картинки:

Тиснемо на неї, і пошуковий рядок змінює свій вигляд:

Google готовий нам допомогти знайти бажаний товар. Щоб зробити це правильно, слід натиснути на іконку фотоапарата (вона знаходиться в самій пошуковому рядку поруч з символом клавіатури), і натиснути на неї:

Як можна бачити, пошук картинки ведеться і посилці, і по викачаного файлу. Вибираємо потрібну опцію і завантажуємо знімок або посилання на нього. Дивимося результат.

Ось і підсумки з перших картинок. Зазвичай Гугл враховує географічну прив’язку, тому автоматично першими вивалюються посилання на ті сайти, які користуються популярністю в вашому регіоні. Трохи далі можна знайти посилання на аліекспресс і підібрати цей гаджет по найпривабливішою вартості.

Через спеціальну програму

Попередній спосіб простий, але таїть в собі чимало недоліків. Найістотніше з них – не цілком точне визначення справжнього назви шуканого предмета. Алгоритми розпізнавання досить складні, але все ж не ідеальні, і результати пошуку можуть вас неабияк здивувати. Особливо це стосується товарів з подібними контурами. Таким способом досить складно шукати смартфон або планшет: всі вони досить схожі для пошукового алгоритму. Уважні читачі вже побачили, що на шуканої зображенні був зображений телефон Нубіо. Гугл же дав нам інформацію з Леново.

Ті, хто не має наміру возитися зі збереженням і пошуком через Яндекс або Гугл, є спосіб простіше. Заходимо на сайт інтернет магазину Google і беремо спеціальний додаток, що дозволяє виявити шуканий товар на китайській торговельній площадці. Забиваємо в рядок пошуку «Аліекспрес пошук по картинці» і знаходимо ось таке розширення:

Як завжди, ввічливі розробники запитують: а чи потрібно це нам?

Погоджуємося і встановлюємо розширення:

Коли все пройшло успішно, на значок «Встановити» змінюється на зелену іконку з написом «Додано в Хром», а на панелі браузера з’являється помаранчевий значок із зображенням лупи:

Спробуємо знайти наш телефон через дану опцію. Для цього натискаємо на іконку:

Вводимо посилання на наше зображення – там, де ми його бачили. Правда, напис «Введіть посилання …» слід прибирати вручну. Так, вводимо посилання:

Отримуємо результат:

Ємко, швидко і красиво. Тепер переходимо по посиланню і вивчаємо наш смартфон. Якщо ж дана пропозиція нас не влаштовує – не біда. У нас вже є найменування телефону, і ми можемо пошукати таку ж модель у конкурентів.

Щоб переконатися, що помаранчева іконка дійсно ефективно працює, усложним пошук. Шукати будемо, наприклад, взуття:

Отже, ми побачили красиві туфлі і захотіли пошукати їх на аліекспресс. Розумний пошуковик відразу пропонує нам це зробити: помаранчева лупа вже світиться прямо в меню пошуку. Натискаємо на неї і просимо знайти даний товар:

Повний перелік посилань на цій товарній позиції займає листів десять, і тут ви вже обов’язково знайдете собі туфлі до душі.

обмеження розширення

Не варто думати, що побачивши шарфик на шиї відомої актриси, можна їх сфотографувати, викласти в мережу і наше розширення відразу ж знайде такі ж (або точно такі ж, але дешевше) на нескінченних сторінках аліекспресс. Розмір фото, та й саме зображення накладає відомі обмеження на способи пошуку. Коротенько їх можна звести до наступного:

  • розширення шукає товар по картинці. Якщо зображення з таким товаром вже було коли-небудь на аліекспресс, розширення його знайде. Якщо товар не пропонувався на китайській торговельній площадці – шукати його марно.
  • знаходити можна далеко не всі товари – до багатьох з них правило «знайди на аліекспресс» не працює, і опція в меню пошуку не висвітлюється;
  • розширення шукає товар по зображенню, в якому відсутні «зайві елементи». Ті ж туфлі, але сфотографовані на ногах у подруги, пошукачем сприйматися, як товар з аліекспресс не будуть, і помаранчева лупа їх не знайде. Тому намагайтеся виконувати пошук по чіткої картинки із зображенням потрібного товару.

Якщо брати до уваги дані поради, і користуватися опцією пошуку обачно, можна побачити в пошуку чимало цікавих пропозицій.

Точна відповідність приведе вас до кількох пропозицій, а подальший пошук слід виконувати по пошуковому рядку (Я шукаю …) аліекспресс з точною назвою потрібної товарної одиниці:

З таким підходом пропозицій буде набагато більше, і ви завжди зможете знайти найвигіднішу:

Іноді видача в кирилиці не працює. Не біда: забийте в пошуковик англійська назва певної моделі. До речі, так пропозицій стане на порядок більше.

У підсумку можна сказати наступне: уважно розглядайте зображення на видачі пошуковика і цілком можливо, ви побачите більш цікавий товар, ніж той, який ви шукали спочатку.

Ссылка на основную публикацию