Пошук людей в однокласниках БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ – як знайти людину в соціальній мережі

Кожен з нас коли-небудь потрапляв в таку ситуацію, коли потрібно знайти людину в соціальній мережі, але реєструватися в ній немає ніякого бажання. Тим більше невідомо, чи є дана персона на цьому сайті. Саме в таких випадках можна скористатися представленим способом пошуку людей, після чого з упевненістю створити акаунт для подальшого спілкування. Також можна попросити знайомих, щоб вони вийшли на зв’язок з цією людиною, після чого передали ваші контактні дані для подальшої розмови.

сервіс People.Yandex.ru

Даний сайт дозволяє здійснювати пошук людей за конкретними параметрами. Тут підтримується безліч соціальних мереж, включаючи і потрібні нам Однокласники.

Для використання сервісу необхідно:

  1. Перейти за посиланням people.yandex.ru і внести відповідні дані.
  2. У рядку пошуку написати ім’я та прізвище розшукуваного людини, після чого натиснути «Enter».

Трохи нижче користувач може ознайомитися з усіма результатами пошуку. Існує велика ймовірність, що буде знайдено велику кількість людей з подібними іменами і прізвищами. Тому доведеться вдатися до додаткових фільтрів, щоб максимально звузити область пошуку.

Введіть більш детальну інформацію заповнивши такі поля як: вік, проживання, місце навчання, місце роботи. Давши сервісу більше інформації, відсіюватимуться однофамільці, що не підходять за віком, місцем проживання та іншими параметрами.

Радимо заповнювати поля поступово, так як це дозволить заощадити трохи часу, і, можливо, потрібна людина буде знайде завдяки цим параметрам.

Якщо потрібна людина не був знайдений всупереч всім введеним даним, то існує кілька причин:

  1. Людина не зареєстрований в Одноклассниках. В такому випадку ваша затія не має ніякого сенсу.
  2. На сайті він представився іншим ім’ям і прізвищем. Цей варіант вимагає допомоги спільних знайомих, або ту людину, яку розшукуєте. Так як перебрати всіх користувачів мережі – неможливо.
  3. Помилкові дані, тому знаходиться зовсім інша людина. Як і в попередньому пункті потрібно перевірити всі помилки, після чого внести корективи в запит. Деякі користувачі використовують спеціальні символи в іменах і прізвищах, щоб зробити їх красивими, унікальними, що теж дає негативний відтінок при пошуку.
  4. Щодо недавня реєстрація, тому даний сервіс ще не вніс його в свою базу даних. В цьому випадку потрібно тільки чекати, якщо зв’язатися потрібно не терміново. В іншому випадку потрібно шукати інші способи.

Ще, як варіант, можна попросити спільних знайомих дізнатися посилання на профіль або безпосередньо у потрібну людину.

Якщо пошуки увінчалися успіхом, то доведеться пройти процедуру реєстрації, після чого можна буде почати діалог.

Ссылка на основную публикацию