Портативний браузер Firefox.

Уявіть ситуацію, коли Вам необхідно в інтернеті потрапити на потрібний сайт? Де ви його будете брати? Правильно, в закладках свого браузера. А якщо ви перебуваєте в гостях, на роботі або у відпустці далеко від будинку. Так, звичайно можна витратити час і все ж знайти потрібний вам сайт. Але час є не у всіх і відповідно ситуації бувають різні.

у статті браузер Mozilla Firefox  я розповідав про браузер, який має високу функціональність. Так ось, одна з розробок цієї компанії випустила продукт під назвою Firefox Portable. Дана програма складається з того ж самого браузера і доповнена програмним забезпеченням, що дозволяє синхронізувати всі дані вашого браузера на комп’ютері з даною програмою. І одна важлива деталь, Firefox Portable можна зберігати на будь-якому знімному носії. А вірніше встановити на знімний носій. В основному це карти пам’яті і флеш накопичувачі, в простолюдді «флешки».

Неймовірно зручна програма. На своєму особистому досвіді відчував потребу в інтернеті, а вірніше в закладках свого браузера не маючи домашнього комп’ютера під рукою. Не раз портативний браузер Firefox рятував мене з безглуздих ситуацій. Ви можете його використовувати в двох напрямках. Перше, це просто мати під рукою портативний браузер, і друге, використовувати його як копію домашнього браузера з усіма закладками і сервісами.

Перейдемо до справи і розглянемо де його взяти, як завантажити і встановити.

1 крок. Відкриваємо браузер і заходимо на офіційний сайт mozilla. Кількома на посилання завантажити. Дивимося малюнок:

2 крок. Після завантаження програми, шукаємо файл установки і запускаємо його. У вікні натискаємо «далі». Дивимося малюнок:

3 крок. Після цього, диспетчер установки програми запропонує шлях куди ви хочете встановити портативний браузер. Дивимося малюнок:

4 крок. Вибираємо папку установки. Кількома на кнопку «огляд», далі вибираємо флешку на яку ви збираєтеся встановити портативний браузер, і натискаємо «ОК», потім «Встановити» Дивимося малюнок:

5 крок. Після установки програми, відкриваємо флешку і перевіряємо наявність папки Firefox Portable. Відкриваємо папку і побачивши свій особистий портативний браузер. Дивимося малюнок:

Ось ці п’ять кроків дадуть вам портативний браузер, яким ви зможете користуватися на будь-якому комп’ютері мають доступ в інтернет. Для використання портативного браузера по повному призначенню читаємо далі.

Синхронізація даних браузера.

6 крок. Після першого запуску портативного браузера, він вам запропонує синхронізувати дані. Якщо автоматичного запуску підказки не відбулося, слід натиснути на кнопку настройки браузера і вибрати пункт «Синхронізувати». Після цього з’явитися вікно з пропозицією почати. Дивимося малюнок:

7 крок. Далі програма запропонує вам створити обліковий запис. Він необхідний для створення облікового запису в сервісі браузера mozilla. Для цього вам треба ввести адресу електронної пошти, надійний пароль, який не слід забувати і рік народження. Після цього на вказану пошту прийде лист з посиланням активації облікового запису. Дивимося малюнок:

8 крок. Після всього зробленого має з’явитися вікно з вибором даних для синхронізації. Ставимо потрібні вам галочки і натискаємо «ОК». Дивимося малюнок:

9 крок. Перевіряємо портативний браузер на наявність всіх закладок, історії та розширень, якщо такі були. При правильному виконанні інструкції вас повинна спіткати удача!

З цієї статті ми отримали чимало важливі знання для нашого повсякденного життя. Ситуації з втратою даних неодноразовий, особливо для людей чия діяльність безпосередньо пов’язана з комп’ютером. Тому за допомогою інструменту Firefox Portable, дані інтернет браузера будуть завжди під рукою. Ви будите мати в кишені справжнісінький портативний інтернет браузер.

Бажаю благополуччя, до зустрічі в наступних статтях!

Ссылка на основную публикацию