Порошок для принтера для заправки лазерного картриджа

Порошок для лазерних принтерів називають тонер. Цей спеціальний склад із суміші композиційних частинок, полімеру і фарбувальних добавок.

Про що піде мова:

Види порошку для заправки принтера

Кожен тонер має свій склад для різних моделей офісних пристроїв. Фарба у вигляді порошку застосовується у всіх друкованих пристроях. Засипається в картриджі або спеціальні туби.

тонер порошок

Існує велика кількість моделей принтерів, що друкують за допомогою сухих фарб або рідких. Так, суха фарба називається тонером. Буває не тільки чорного кольору, але і різнобарвна.

Буває 2 види тонера:

  1. Механічний. Складається з перетертих полімерних частинок. Гідність в низькій ціні, але якість друку низької якості, швидкий знос частин принтера. Зменшення терміну роботи обладнання.
  2. Хімічний тонер. Більш якісний матеріал для заправки оргтехніки. Виготовляється за допомогою синтезу хімічних речовин. При виготовленні задаються основні параметри: розмір часток, форму. Якість друку значно вище, ніж у тонера, механічного виготовлення. Ціна трохи вище.

Хімічний тонер.

Фахівці рекомендують використовувати тільки той тонер, який рекомендує виробник принтера. Найчастіше вони і виробляють «рідну» фарбу.

Яким тонером заправити картридж?

Зараз багато компаній, які заправляють картриджі. Фахівці порадять як і чим наповнити картридж або самі заправлять за невелику ціну. Крім того, проведуть діагностику і підберуть «расходник» на заміну. Але можна заправити принтер самостійно вдома.

Тонер для заправки картриджа

Для цього треба знати, що існує фарбувальний порошок для заправки принтера, який виготовляється відомими брендами, кожен тонер до певної моделі НР, Samsung, Brother. А є дешеві варіанти від виробників країн СНД, які роблять альтернативні варіанти фарб.

Купити тонер вигідніше, ніж купувати повністю оригінальний новий картридж. Якщо порівняти, то покупка оригінального картриджа обійдеться приблизно в 70% від вартості принтера, а самостійна заправка або в сервісі 250-400 гривень.

Тонер для заправки лазерних картриджів

При самостійної заправці картриджа економиться час. Якщо в сервісі доведеться чекати близько доби, то заправка в домашніх умовах займе 15-20 хвилин.

Тонер краще купувати у постачальників, які мають відповідні сертифікати. У не сертифікованого продавця є ризик купити «кота в мішку», тому що дуже часто вони розбавляють тонер неякісними матеріалами, які можуть зашкодити роботі принтера.

Тонер для лазерного принтера. Як вибрати?

По-перше, треба з’ясувати, який барвний порошок для принтера необхідний. Це можна дізнатися з інструкції до пристрою. У магазинах великий асортимент, представлений світовими брендами і фірмами, які продають аналоги. Звичайно, перевагу віддати оригінальному тонеру. Але, якщо є бажання заощадити, то можна попросити сертифікат на продукцію, тоді ризик купити неякісний тонер зведеться до мінімуму.

Картриджі для чорнила

3 D принтери

Принтери 3d мають особливу технологію роботи, так як друкувати їм доводиться не на звичайному папері, а з різних матеріалів об’ємні фігури.

Принтери бувають:

  1. Порошкові. Працюють з порошком. За допомогою комп’ютера робиться модель, потім принтер пов’язує порошкові частки і виходить об’ємна фігура. Замість порошку для 3D принтера – дрібна металева стружка.
  2. Принтер з гіпсовим тонером. Працюють за таким же принципом, як і порошкові. Тільки засипається гіпс, і робиться копія комп’ютерної моделі.
  3. 3 D принтер фотополімерний. Використовує рідка речовина, яке в роботі обробляє лазер і воно твердне відповідно до моделі.
  4. 3D принтер лазерний. Працює з термопластичних речовиною. Виготовлення 3D моделі дуже швидке, але поверхню виходить шорсткою. Тонером для лазерних принтерів може служити металева стружка.

3D принтер лазерний

Класифікація

  1. За кольором. Принтери монохромні працюють тільки з чорними порошками, для кольорових знадобляться додаткові кольори: блакитний, жовтий і пурпурний.
  2. Заряд тонера. Залежить від того, за якою системою друкує лазерний принтер, розташування фоторецептора. Порошок з позитивним зарядом знаходиться поруч з позитивним фоторецептором (фірма Brother), аналогові з негативним зарядом (фірма Canon), змішаний тип, коли позитивні частинки тонера стикаються з негативним фоторецептором (фірма Canon).
  3. Магнітні властивості порошків теж різні. Є ті, які складаються з одного компонента, і з двох компонентів. Однокомпонентні працюють без оксиду заліза (принтери Samsung).

різнобарвні тонери

Купити тонер для заправки лазерного офісної техніки можна в будь-якому комп’ютерному магазині або в сервісі заправки, або через інтернет. Щоб самостійно заправити картридж досить знати модель принтера і назва фарбувального матеріалу, мати трохи часу. Відомі виробники ставлять чіпи на картридж, тому для першої заправки потрібна расчіповка, її зробити теж можна вдома, але краще довірити професіоналам. Заправляти картриджі оригінальними порошками або якісними альтернативними чорнилом, тоді техніка прослужить довго.

Ссылка на основную публикацию