Порівняння Айфон 6 і 6 Плюс, прямі конкуренти чи ні?

Більшість людей, які вирішили придбати Айфон 6, виявляються перед питанням: що вибрати, iPhone 6 vs iPhone 6 Plus і в чому різниця між ними? Тож не дивно, обидві версії є кращими смартфонами на ринку і відрізняються один від одного вкрай несуттєво. Ми спробуємо розібратися, в чому все ж різниця між ними і на якому пристрої варто зупинити свій вибір.

Основні відмінності

iPhone 6 і 6 Plus стали першими телефонами, які без вагань можна назвати лопатами. Цим вони запустили новий тренд на великі екрани смартфонів, серед виробників портативної техніки. Спочатку це рішення здавалося спірним, але зараз вже складно уявити, як можна користуватися девайсом з 4-дюймовим дисплеєм.

Ці гаджети схожі практично у всьому. До основних характеристик, які у них збігаються можна віднести:

 • ОЗУ: 1 Гігабайт;
 • процесор: фірмовий Apple A8;
 • камера: фронтальна – 1,2 MP і задня – 8 MP.

Основні відмінності

По суті, технічні характеристики практично нічим не відрізняються, але це не означає, що дані телефони ідентичні. У кожного з них є відмінні риси і давайте детально пройдемося по кожному з них.

iPhone 6

Характеристики звичайної «шістки» трохи слабкіше своєї старшої варіації. До її відмінних рис можна віднести:

 • діагональ дисплея: 4,7 дюймів;
 • розмір пристрою: 138,1 × 67 × 6,9 мм;
 • вага: 129 грам;
 • акумулятор: 1810 мАч.

Варто зазначити, що у цього гаджета відсутня оптична стабілізація і горизонтальна орієнтація меню. І якщо горизонтальне меню не дуже необхідно, хоча і може додати зручності користування, то відсутність оптичної стабілізації може сильно заважати. Ця технологія виключає можливість погіршення якості фотографій. Коли її немає, в автоматичному режимі з’являються «шуми», втрата деталізації, дуже часто виходить змазана картинка.

iPhone 6 Plus

Айфон 6 Плюс, на думку більшості користувачів, вийшов більш вдалою. До рис, які відрізняють його від молодшої версії, можна віднести:

 • діагональ дисплея: 5,5 дюйма;
 • розмір пристрою: 158,1 × 77,8 × 7,1 мм;
 • вага: 172 грами;
 • акумулятор: 2915 мАч.

Варто зазначити, що на цьому телефоні є оптична стабілізація і є можливість встановити горизонтальну орієнтацію меню.

Який з цих айфонів краще і чому?

Про відмінності цих пристроїв ми дізналися все необхідне, а тепер давайте аналізувати інформацію і вирішувати, що краще і чому.

Щоб було простіше вирішити, який з гаджетів краще, ми проведемо змагання між ними. Розглянемо основні параметри і дамо по одному балу, якщо девайс в чомусь лідирує.

продуктивність

Більшість користувачів Plus-версії скаржиться на регулярні зависання і пригальмовування. Основна причина їх виникнення – це великий екран, всю інформацію на якому обробляє всього 1 Гігабайт оперативної пам’яті.

Тут, без сумніву, молодша версія лідирує 1: 0.

У майбутніх версіях операційної системи IOS ця різниця стане особливо помітним.

Камера

Як вже було сказано вище, проводити порівняння камер сенсу немає, так як вони у цих смартфонів ідентичні. Але Apple, вирішивши надати побільше відмінних рис старшої версії свого флагмана, встановила на нього оптичну стабілізацію. Ця, на перший погляд незначна технологія сильно покращила якість фотографій, зроблених камерою Plus-версії.

Це дозволило вирівняти бали, 1: 1.

Практичність і розміри

Великий дисплей – це без сумніву добре, але також створює масу незручностей. Наприклад, немає можливості покласти гаджет в кишеню, а значить доведеться носити сумку. Також це змушує користуватися девайсом використовуючи відразу дві руки, так як великим пальцем до верхньої частини екрану дотягнутися практично нереально.

З іншого боку, великий дисплей дозволяє з комфортом переглядати фільми, набирати текст і працювати з додатками. Тому потрібен великий екран чи ні – справа кожного. Привласнювати очко в цій категорії ми не будемо.

актуальність

Завершальним візьмемо саме цей пункт, тому що витрачати гроші на смартфон, який вже морально застарів – дурість. Коли ти купуєш пристрій в надії, що воно прослужить досить довго, то не дуже приємно через півроку виявитися з неактуальним смартфоном на руках.

У порівнянні з іншими флагманами зі свого цінового сегмента, звичайний Айфон 6 виглядає набагато привабливіше за рахунок маленьких рамок і компактності.

Численні скарги на пригальмовування і крихкість корпусу Plus-версії також не йдуть йому в плюс. Більшість ЗМІ, присвячених високим технологіям, навіть називають цей гаджет найневдалішим iPhone за всю історію Apple. Тому рахунок 2: 1 на користь звичайного Айфон 6.

висновки

iPhone 6 заслужено перемагає з рахунком 2: 1.

Це хороший телефон, як і раніше актуальний. Так, відсутні деякі функції, але все компенсує компактність і тривалий час роботи за рахунок маленького екрану. Так що його можна брати навіть трохи пізніше, почекавши коли подешевшає.

висновок

Сподіваюся, цей огляд допоміг вам визначитися з вибором і зрозуміти чим відрізняється Айфон 6 від 6 Плюс. Якщо у вас є якісь свої думки на цей рахунок або вважаєте що я неправий, то ласкаво просимо в коментарі. Ваші повідомлення допоможуть визначитися з вибором іншим користувачам нашого ресурсу. До зустрічі на сторінках сайту!

Ссылка на основную публикацию