Порівняння 3 програм для нотаток | ПКгуру

Один чоловік прийшов до психолога і каже: «Я просто вже не витримую !!! Це понад мої сили. Моя робота просто вибиває з колії! »

– Психолог запитує: «А чим ви займаєтеся?»
– відвідувач: «Я сортую апельсини. Я кладу великі в один пакет, маленькі в інший, а середні в третій »
– психолог здивовано: «А що стомлюючого в цій механічній роботі?»
– відвідувач: «Так, зрозумійте ж ви, кожен день, 6 днів на тиждень 8 годин на день я повинен приймати РІШЕННЯ, РІШЕННЯ, РІШЕННЯ!» :).

Приймати рішення і справді не просто, особливо, якщо доводиться вибирати між схожими продуктами, «апельсинами». До того ж, варто пам’ятати, що ідеального продукту НЕ ІСНУЄ. А значить, будь-яке рішення поряд з плюсами матиме і мінуси. А здраво зважити мінуси – непросте завдання.

У вступній статті до цього порівняння навів деякі факти, які спонукають користуватися нотатками для комп’ютера і мобільного пристрою. Тому, тут ми лише зосередимося на тому, який сервіс вибрати. За 5 років використання таких сервісів вдалося зібрати певний досвід в роботі з нотатками. І сьогодні хотів би поділитися думкою з приводу того, як же, все-таки, вибрати зручний.

Блокноти не справляються зі своїми завданнями

Спочатку варто сказати, що це не просто програми для нотаток. Це сервіси. А значить:

• Програми (клієнти) ці сервісів доступні майже для всіх платформ;
• Працює синхронізація між пристроями;
• Як бонус – така система виглядає ще й як резервне копіювання даних.

Також, упевнений, що не “відкрию Америку», якщо скажу, що потреби різних людей відрізняються, а кожен продукт має свої переваги і недоліки. Тому, вирішив в цій конкретній статті не виділити ОДИН сервіс над іншим, а тверезо зосередитися на їх достоїнства і недоліки, а також подумати, в яких конкретних випадках найкраще було б використовувати конкретний сервіс.

Які продукти потрапили в порівняння? У минулій замітці я приводив 8 сервісів зі схожою функціональністю. Ясно, що цими вісьмома справа не обмежується. І до речі, не у всіх випадках іменита компанія робить по-справжньому якісні речі. Але, все ж, враховуючи відгуки користувачів і репутацію виробників було б розумно почати саме з трьох гігантів. Ми приділимо увагу дітищу «віконної майстерні» – OneNote, сервісу від власника кращого розвідувача – Google Keep і продукту компанії, яка, по суті, і вивела лінійку таких сервісів, як електронні замітки – Evernote.

Хто старше?

Питання не з дитячого садка, але все ж, врахувати його можна. OneNote з’явився ще в далекому 2003-му. Тоді він був частиною пакету Microsoft Office. Evernote, за заявою творців, був випущений в 2007 році. А Google, довгі роки має тільки віджет списку справ – Gtasks, також вирішив обзавестися власним сервісом зберігання електронних заміток Google Keep в 2013 році.

Крім віку, платформи відрізняються фінансовою стороною питання, функціональністю і інтерфейсом. До того ж, в кожному з трьох відбився свій, хороший підхід до спільної справи.

Порядок розташування продуктів в цій статті не говорить про їх важливість. Але, кого-то ж треба поставити першим? :).

Evernote

Як вже згадав, хоча цей сервіс не був першим в сфері електронних заміток, ні навіть першим з трьох учасників цього порівняння, здається, саме Evernote визначив майбутнє принципів зберігання інформації. Одне видання висловилося про успіх Evernote:

«По-перше, у Пачікова (засновника Evernote) вийшов дійсно корисний продукт. А сарафанне радіо рознесло звістку про Evernote по блогах і форумах. По-друге, грамотна бізнес-модель. Сервіс сам по собі безкоштовний, платити потрібно тільки за додаткові функції.
Але глобальний розмах і партнерство з виробниками ноутбуків і сканерів, дозволили охопити мільйони користувачів і вийти на прибутковість ».

Дійсно якісний продукт. Що в це включається?

Офіс Evernote в Редвуд Сіті

По перше, хороша ідея. Можливість мати під рукою будь-які свої матеріали стала не просто бажаною, вона стала обов’язковою для бізнесу вже тоді, в 2007-му. В недалекому майбутньому і звичайні користувачі підключилася до цієї ідеї. Сьогодні, фраза: «Вибач, це я зберіг у текстовому документі на комп’ютері, який вдома» вже навіть не виправдання.

Формат нотаток, це взагалі окрема тема. По суті, такі сервіси створили інше розуміння того, що таке замітки, або по-англійськи «Notes», від слова «блокнот». У більшості випадків нотатками називали текст, ну або невеликі замальовки в паперовому блокноті. З цього моменту, нотатками стали також картинки, фотографії, аудіозаписи, вкладені документи і навіть відеофайли (хоча, саме Evernote відеофайли не підтримує, але, наприклад, в OneNote можна зберегти і відео). І якщо раніше все це добро зберігалося у вигляді файлів на жорсткому диску і відкривалося РІЗНИМИ додатками тепер все об’єднано в одному середовищі. І якщо раніше можна було говорити в основному про пошук за назвою файлу, тепер, завдяки ідеї став можливий пошук по вмісту заміток. До речі, творець Evernote, Степан Пачіков, також заснував компанію «Parascript», яка займалася оптичним розпізнаванням тексту, а значить, ми говоримо про пошук не тільки всередині текстових, але і всередині графічних файлів. Отже, ідея хороша, як з реалізацією?

Коли 5 років тому я в перший раз відкрив Evernote, мені дуже сподобалося, якась легкість інтерфейсу. Все працювало швидко. Здорово, що компанії вдалося зберегти цей підхід до справи, і інтерфейс, хоча і багаторазово змінювався, залишився перевантаженим. До речі, як і всі програми такого типу Evernote зберігає дані без кнопки «Зберегти». Все проходить автоматично.

Як організовано робочий простір Evernote? Все тримається на трьох стовпах:
• Блокноти;
• Нотатки;
• Мітки.

Раз Evernote обговорюємо першим, від його ідеї і будемо відштовхуватися. Як і в реальному житті, можна мати кілька буквальних блокнотів. Кожен з них представляє групу заміток. Замітка, в свою чергу, може займати одну сторінку або більше. А що таке мітки?

Представите, що ви вирішили розподілити всі замітки на дві групи, наприклад, робота і особисте життя. Для цього ви взяли кілька ярликів жовтого і рожевого кольорів. Робота – жовтий, особисте життя – рожевий. У вас є, скажімо три-чотири блокнота, і замітки стосуються роботи і особистого життя змішані. Ви можете вклеїти ярлички на листи з заміткою і за кольором вам буде зручно знайти замітки, які відносяться, наприклад, тільки до особистого життя. Така ж система міток використовується і в Evernote. До речі, багато користувачів взагалі не використовують поділ на блокноти, а користуються тільки мітками. Важливий момент: мітки мають вкладеність. Тобто одна мітка, наприклад, «РОБОТА», може включати в себе «Проект 1», «Проект 2» і так далі, а це дає можливість зберегти замітки, по суті, так само як ми це робимо з файлами на жорсткому диску.

Крім самого середовища роботи заслуговують на увагу ще 2 елементи інтерфейсу. Пошук і поле роботи з заміткою (в нашому прикладі з реального життя – сторінка блокнота).

Як уже говорив, пошук працює не тільки по тексту, а й за документами PDF і картинок, якщо на них є текст. Хоча, в базовій версії, швидкість оптичного розпізнавання обмежена.

Робота з нотатками в Evernote

Evernote пропонує тільки базові функції форматування тексту: виділення маркером, жирним, курсивом, створення списків, створення TO-DO листів, лінія-роздільник, ну ось, напевно з основних і все. Крім цього, в замітку може бути доданий будь-який файл, можна зробити аудіозапис, вставити картинки або зняти фото камерою пристрою. Саме середу редагування замітки, в порівнянні з OneNote викликає питання у користувачів. Тут можу сказати два моменти:

По перше, подивіться, будь ласка, на дві картинки нижче. Який з автомобілів, на вашу думку, має більшу функціональність?

Який з автомобілів більш функціональний?

Здається, той, що зліва, вірно? А тепер питання, а скільки з цих функцій насправді використовує власник? Якщо все або майже все, наявність такого «рясного» управління є цілком виправданим. Якщо ж він використовує тільки 5-6 кнопок, погодьтеся, інші – марна трата коштів і зусиль. Здається, цей огляд і допоможе вам побачити, чим відрізняються два додатки (так, саме два, Google Keep володіє ще меншою функціональність в плані середовища заміток, ніж Evernote і OneNote) і вирішити, які саме функції вам дійсно ПОТРІБНІ. А вже на основі цього і можна прийняти рішення про платформу.

По-друге, Зараз важливим критерієм для вибору програми є наявність мобільної версії. Іншими словами, якщо на комп’ютері (ноутбуці) вам доступні ЦІ функції – вони ж повинні бути і в мобільній версії. Evernote, в цьому плані – зразок. Його набір функцій невеликий, але всі вони доступні в кожній версії на різних платформах. Тому, не має значення, з якого пристрою створена замітка, а з якого редагується. Панель інструментів практично однакова.

На замітку: В плюси Evernote можна занести розумний сканер фотографій, який допомагає сканувати документи без сканера. Про це я писав трохи раніше.

Безпека Evernote

Нотатки зберігаються на комп’ютері користувача у вигляді файлів .enex в незашифрованому вигляді. В такому ж вигляді вони зберігаються і на серверах компанії. Також, система підтримує двухфакторную аутентифікацію для входу в обліковий запис.

Про тлінному

Реєстрація та використання Evernote безкоштовні. Платити потрібно тільки за додаткові можливості. Доступні два платних тарифних плани, Plus і Premium. У безкоштовному акаунті можна створювати замітку розміром не більше 25 Мб, а загальний обсяг збережених заміток не повинен перевищувати 60 Мб на місяць. У а акаунті Plus ці цифри збільшуються до 50 Мб на замітку і 1 Гб щомісячного обсягу. В Premium – 200 Мб на замітку і 10 Гб щомісячного трафіку. На ділі ці обмеження більш ніж прийнятні і навіть в безкоштовному акаунті місця достатньо, якщо, звичайно, активно не використовувати картинки і аудіофайли.

До речі, для тих, хто вирішив зареєструватися перший місяць користування дається саме в Premium акаунті БЕЗКОШТОВНО.

Додаток Evernote є для Windows, Mac, Android і IOS. Офіційного клієнта під Linux поки немає.

І наостанок, висловлювання Аарона Уолтера, директора по взаємодії з користувачами з MailChimp: «Не важливо, яку інформацію ми збираємо і що ми вивчаємо, вся інформація якось перегукується. Evernote Business допомагає нам виявити ці зв’язки ».

Реалізована система міток допомагає пов’язувати дані за різними ознаками. І це відмінна риса підходу до зберігання інформації в Evernote.

OneNote

На відміну від Evernote, Microsoft хоча і створила хороший продукт, не вибрала правильну стратегію для його просування. У 2003 році OneNote поставлявся тільки в складі Microsoft Office. Потім з Office 2007 і 2010. І лише в Березень 2014 частина функцій OneNote стала безкоштовною. Тільки через рік, в лютому 2015 Microsoft зробила доступними всі функції OneNote без оплати. Таким чином, лише трохи більше року додаток існує як повноцінний аналог безкоштовних конкурентів. Але, про ціну трохи далі, а поки давайте почнемо з відмінностей у версіях додатків.

Як і раніше додаток OneNote поставляється в складі MS Office. Також існує окреме, класичне додаток, яке можна завантажити з сайту Microsoft. Є версія OneNote для Metro інтерфейсу. У підсумку, всього існує три види додатків і це тільки для Windows! Microsoft – що сказати :).

Додаток OneNote для Metro інтерфейсу

Перше що кидається в очі тих, хто відкриває OneNote – дійсно гарний зовнішній вигляд додатків. Вишневі, яскраво виражені тони відразу виділяють продукт серед конкурентів. І питання не тільки в дизайні. Інтерфейс добре продуманий. Всі елементи розташовані зручно.

У класичному додатку для Windows і частина пакета MS Office реалізовані на фірмовому інтерфейсі Ribbon (частина якого – відома Майрософтовская стрічка).

Інтерфейс OneNote в стилі Ribbon

До речі, цей же підхід використовується і в додатку для iOS.

Широкий спектр можливостей, які пропонує OneNote для створення і редагування нотаток ми обговоримо трохи нижче. А поки, давайте поговоримо про структуру або підході до сортування інформації на платформі.

Організація даних в OneNote

Те, що в Evernote ми називали «Блокнот» і «Замітками», в OneNote називається «записником» і «Сторінками». Який варіант логічніше? Це дуже суб’єктивно, привів лише для загального розуміння відмінностей декількох платформ. До того ж, кожну записну книжку можна розділити на кілька розділів. До речі, реалізована ця функція дійсно зручно. Кожен з трьох елементів управління в настільній версії додатку знаходиться в своєму, зручному місці.

Три елемента роботи з інформацією в OneNote

Наприклад, можна розділити записну книжку (блокнот) «Робота» на кілька напрямків діяльності.

Примітно, на відміну від Evernote, сторінка (замітка) може бути вкладеною в іншу замітку. Таким чином, можна створити свого роду зміст, де одна замітка буде як-би сторінкою розділу з загальний описом. (Чим до речі, багато з успіхом користуються).

Нотатки в OneNote можу бути вкладені одна в одну

Хоча я особисто намагаюся позбутися від ідеї величезною вкладеності (жорсткої структури папок), все ж такий розподіл може бути корисним при великих обсягах заміток.

Можливості для створення заміток в OneNote

Відмінність OneNote від Google Keep і Evernote – це можливість писати або малювати в будь-якій частині екрану. Це дуже схоже на фізичний блокнот. Ніхто не заборонить нам малювати в нижній частині сторінки, залишивши верхню на потім.

Як і в блокноті, в OneNote можна писати в будь-якій частині екрану

У OneNote ви створюєте блок з інформацією, а вже цей блок можна переміщати з будь-яку частину екрану. До речі, сам блок теж можна створити будь-де. Ширина і висота блоку змінюється автоматично, а залежно від введених даних. Її також можна змінити вручну.

Ширину блоку в 0neNote можна налаштувати вручну

Якщо ви використовуєте Evernote або Google Keep, швидше за все, доведеться окремо користуватися, наприклад, таблицями Excel або Google Docs, а в OneNote можна поєднати роботу в одній програмі.

Приємно також, що лист сторінки можна заповнити клітинами або лініями, щоб він нагадував друкований аркуш блокнота.

Швидкість роботи програми для Android все ж вище у Evernote. OneNote більш важкий. На Windows додатки працюють однаково швидко, хоча часом Evernote «з’їдає» більше ресурсів пам’яті, хоча сам клієнт працює все ж трохи швидше. На iOS обидва додатки працюють ідеально.

На останок, про ціну. OneNote повністю безкоштовний. Але, варто пам’ятати: дані можуть зберігатися на локальному комп’ютері, але в такому випадку вони не можуть бути синхронізовані (тільки вручну). Якщо ж потрібна синхронізація – а вона потрібна в більшості випадків, блокноти потрібно зберігати в OneDrive. Безкоштовно в хмарі дається 5 Гб, а за додаткові 50 Гб потрібно платити 72 р. у місяць. На даний момент доступні також плани з 1 Тб в зв’язці в Office 365, але ціни часто змінюються.

Отже, якщо підвести підсумок, можна сказати, що OneNote, без сумніву, має значно більшим функціоналом в плані створення заміток. Наприклад, оформлення всередині замітки: розмітка листа, робота зі шрифтами, малювання, і таблиці. Принцип організації даних також відрізняється. В Evernote мітки можуть об’єднувати дані, що лежать в різних блокнотах і за допомогою різних міток можна сортувати одні й ті ж дані по різних ознаках. У OneNote дані відносяться до конкретної групи потрібно зберігати в одному блокноті або розділі блокнота. Уже в кінці статті ми виділимо більш практичний вибір програми для нотаток, а поки давайте приділимо увагу продукту, мабуть, найбільш просунутою компанії на планеті – Google і побачимо, якої якості світло нам запропонує «жовта лампочка» Google Keep.

Google Keep

Хтось заперечить: «Але, Google Keep сильно відрізняється за функціоналом від Evernote і OneNote, як його можна прийняти в порівняння?». Варто пам’ятати, що Google зробив Keep таким не тому що не має грошей або бажання на більший проект. Мабуть, він вважає, що користувачем потрібен саме такий продукт – не переобтяжений величезною кількістю функцій. З досвіду, є серед моїх друзів ті, хто однозначно тримаються за Google Keep і ніякі навороти інших сервісів для зберігання заміток їм і задарма не потрібні. Ось і виходить, що свою частку ринку Google все-таки отримав. А чи будемо ми з вам цієї «часткою» ? Давайте розберемося.

Спочатку поговоримо про зовнішній вигляд. Як завжди це гугловський мінімалізм. Все просто і легко. До продуктів Google не потрібно звикати. Я постійно порівнюю і досліджую якісь програми, тому мій погляд на простоту може бути спотворений, але ось думка одного мого друга: «Google Keep встановив і просто їм користуєшся». У цьому розділі ми також торкаємося версії додатків, так ось тут теж все простіше ніж у двох братів вище. Є програми для iOS і Android, а для Windows … немає. Google – інтернет компанія, а ще виробник найпопулярнішого браузера – Chrome. Так ось усіма продуктами, і Keep в тому числі, ми повинні користуватися саме в Chrome. По крайней мере, так думає Google. Це і плюс і мінус. Швидше особливість, до якої потрібно звикнути. Заради справедливості, є можливість винести ярлик Chrome на робочий стіл і запускати Keep як окреме вікно. У такому вигляді не дуже помітно, що працюєш в браузері, адже, по суті, працює окремий додаток (робоче середовище).

Google Keep можна відкрити в окремому вікні браузера

Як організована інформація в Google Keep

Розподіл на категорії відбувається за допомогою «Ярликів». Ярлик в Google Keep доречно порівняти з «Міткою» в Evernote. Однією замітці може бути присвоєно кілька ярликів, які будуть сортувати інформацію за різними ознаками. Тому, я б відніс Google Keep, за принципом організації даних швидше до Evernote, ніж до OneNote.

другий момент: Розподіл за кольорами. Кожній замітці можна присвоїти свій колір з палітри. Всього в ній 8 кольорів. Розподіл на кольори не пов’язано з ярликами. Тобто, замітки з одним ярликом можуть бути різних кольорів. І навпаки, замітки одного кольору можуть бути прив’язані до різних ярликів. Хоча мені все-таки здається логічним саме зв’язати ярлик з кольором. Наприклад, зробити все нотатки з ярлика «Робота» допустимо червоним. До речі, під час пошуку є можливість фільтрувати результати видачі за кольорами.

Розподіл за кольорами в Google Keep не прив’язане до ярликів

З коштів організації даних ще є Архів – місце, де можна заховати з очей замітки, не видаляючи їх. Якщо замітка видалена, вона потрапляє до Кошику і зберігається там 7 днів.

Такий, здавалося б, невеликий набір функцій для організації даних все ж показав себе добре. Всі базові принципи тут збережені, а поділом на кольори досягається найкраща наочність з усіх трьох наших учасників.

Середовище роботи з нотатками в Google Keep

Найбагатший функціонал в додатку Google Keep для Android. Google активно просуває свою ОС. Тут є унікальна функція, за яку хтось готовий вибрати саме Android. Додаючи до замітці аудіозапис, пам’ятайте, Google автоматично розпізнає його і додає у вигляді тексту. (При наявності доступу в Інтернет). Також в додатку для Android і iOS можна зробити знімок з камери, а в Android ще і може розпізнати текст з картинки. Це дійсно зручно і добре працює. А ще в додатку для Android можна замалювати замітку.

Сам текст можна зробити у вигляді звичайної замітки або списку, наприклад, списку покупок. І, до речі, до будь-якої замітці можна прикріпити нагадування.

Список покупок в Google Keep
Вибір типу замітки в Google Keep

Також зрозуміло, що, як і майже будь-який продукт Google – Keep безкоштовний.

Додатки відмінно працюють і на iOS і на Android, а швидкість роботи сторінки в Chrome – як завжди у Google – на висоті.

Якщо підвести підсумок. Однозначно, Google Keep пропонує куди менший набір функцій, ніж Evernote і OneNote. Але, цього мінімуму вистачає для більшості потреб. Натомість обмеженому числу функцій – зручність використання. До Keep не потрібно звикати. Їм просто користуєшся і крапка. Це стоїть продукт.

Яку ж програму для заміток вибрати?

Так, рішення прийняти непросто, щонайменше, з двох причин. Ідеального продукту, не існує. Це, по-перше. У кожному є свої мінуси і плюси. Якби поєднати всі плюси в одній додатку тоді … :). А ось визначити, які з плюсів для мене важливіші, а які ні – не завжди легке завдання. Це друга причина. І все ж хотів би виділити деякі принципи.

Якщо ви ще не користуєтеся ніякої програмою для заміток або користуєтеся вбудованої, наприклад, в ваш смартфон, думаю, вам краще почати з Google Keep. Чому? Цей сервіс повністю безкоштовний, це раз. Друге, він дуже простий, але має все що потрібно для зберігання і організації інформації. Відмінний пошук допомагає знайти потрібну замітку.

Якщо ви вже використовуєте Evernote або OneNote чи є сенс переходити на Google Keep? Мені здається, це залежить від того, як ви використовуєте такі сервіси. Наприклад, раніше я використовував програму для зберігання заміток як звалище або мішок, в який просто накидав все-все-все, а коли потрібно знаходив за допомогою пошуку. Благо, що пошук працює добре.

Якщо зараз ви використовуєте Evernote або OneNote таким чином, зміна самої платформи навряд чи дасть відчутний результат. Швидше, є сенс навчитися добре користуватися тим, чим уже користуєтеся. Хоча, якщо ви не використовуєте всі можливості, скажімо, OneNote, тільки тому, що не розбираєтеся в них, перейти на Google Keep варто. Цей сервіс на порядок простіше.

Якщо ж ви чітко знаєте, який повинні бути структура ваших даних, хочете сортувати їх за різними ознаками – Evernote буде відмінним рішенням. Вам потрібно пам’ятати, що всередині самої замітки він дає не так багато можливостей, як OneNote, але в плані організації інформації він однозначний лідер. Ця програма спочатку робило упор на бізнес, а як ви розумієте, в компанії організація даних – це питання життя і смерті.

Ну і наостанок, якщо ви любите добре організовувати інформацію і, до того ж, вам потрібні багаті функції всередині самої замітки OneNote – ваш вибір. Його функціонал для створення заметок- найбагатший серед трьох учасників порівняння. Ну і якщо ви сильно любите гарні речі, OneNote і справді гарний.

Постарався визначити принципи, які, дуже сподіваюся, допоможуть вам з вибором платформи для зберігання заміток. Хоча, найголовніше рішення прийме саме час і досвід. Спробуйте почати, користуючись принципами, які наведені в попередніх абзацах, і не бійтеся змінювати платформу заради очевидних для вас плюсів. Я не прихильник консерваторської підходу. Хоча і не люблю міняти щось, аби поміняти. А ось коли є очевидні причини, зміна програми швидко окупається. Якщо ви вже користуєтеся програмою для нотаток, сподіваюся, порівняння допомогло вам подивитися на інших учасників цієї сфери і зробити розумні висновки. І нехай ця стаття допоможе вам зробити вибір «апельсинів» легким і приємним справою.

P.S. Ще кілька булочок для тих, хто дочитав до кінця 🙂

Що вибирають користувачі в Google Play

Evernote OneNote Google Keep
кількість установок 100-500 млн 50-100 млн 50-100 млн
Загальний рейтинг 4.6 4.0 4.4
кількість оцінок 1 397 048 138 610 514 409

Неважко помітити, що за всіма показниками Evernote значно випереджає інших. Це автоматично робить його кращим, але все ж за якісь причини користувачі вибрали саме цю програму.

Порівняння Evernote, OneNote або Google Keep

Evernote OneNote Google Keep
Рік створення 2007 2003 2013
додатки
Веб-інтерфейс Так Так Так
Додаток для Android Так Так Так
Додаток для IOS Так Так Так
Додаток для Windows Так Так немає
Додаток для Linux немає немає немає
нотатки
У вигляді тексту Так Так Так
зображення Так Так Так
Відео Ні, тільки вкладений файл Так немає
аудіозапис Так Так Так, крім браузерної версії
розпізнавання мови немає немає Тільки на Android
малювання Тільки в окремому додатку Так Так, тільки в додатку Android
розмітка листа немає Так немає
вартість
реферальная система Так немає немає
вартість частково безкоштовно Безкоштовно до 5 Гб місця в хмарі безкоштовно

Цікаві факти про Evernote і OneNote

Творець сервісу Evernote наш співвітчизник Степан Пачіков, родом з Азербайджану.

Швидше за все, OneNote вже є на вашому комп’ютері, якщо у вас встановлений Microsoft Office як і у мільярди людей на нашій планеті.

79% мобільного трафіку Evernote доводиться на техніку Apple. Android дісталося тільки 12% трафіку.

OneNote вміє рахувати. Просто введіть 3 + 4 = і натисніть Enter. Побачите цифру 7. Чи 34 * 8 = і натисніть Enter.

Корисні посилання

Отримайте БЕЗКОШТОВНО аккаунт Evernote Premium на місяць, зареєструвавшись за.

Російське співтовариство Evernote

Повний список лімітів Evernote

Розмова з творцем Evernote, Степаном Пачіковим

Довідкові центр p

Офіційне відміну від Microsoft (досить чесне, але під своїм кутом)

Засіб імпорту заміток

(Поки оцінок немає)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию