Порядок сортування відрізняється від системного 1с 7.7 windows 7

Досить частою проблемою при підключенні бази 1С 7.7 в Windows 7 є помилка «Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного». Через неї не виходить зайти в підключену базу, хоча до цього вона прекрасно працювала на іншому комп’ютері.

У даній статті ми розповімо вам як можна позбутися від цієї помилки і успішно запустити обрану базу 1С 7.7.

Прибираємо помилку «Порядок сортування відрізняється від системного» в 1с 7.7 на windows 7

Отже, існує два способи усунення даної помилки. Перший здійснюється зміною кодової сторінки через конфігуратор, а другий – за допомогою файлу OrdNoChk.prm. Зараз про два способи ми поговоримо більш докладно.

Щоб прибрати вищеописану помилку при запуску 1С 7.7, потрібно у вікні вибору бази даних виділити одинарним кліком мишкою ту базу, яка видає цю помилку і вгорі вибрати «Конфігуратор», після чого натиснути «Ок».

Відкриваємо базу в конфігураторі

База відкриється в режимі конфігуратора. Далі в верхньому меню вибираєте пункт «Адміністрування» -> «Кодова сторінка таблиць ІБ …».

Інструмент зміни кодової сторінки для таблиць бази 1С 7.7

В відобразиться вікні розкриваємо список і вибираємо останній пункт «+ Поточне системне установка».

Установка нової кодової сторінки

Скрізь натискаємо «Ок і погоджуємося для зміни кодової сторінки у всіх таблицях бази.

Попередження про зміну кодової сторінки

Після повідомлення про успішне завершення операції можна закривати конфигуратор і заходити в цю базу даних в звичайному режимі.

Другий спосіб виправлення помилки «Порядок сортування, встановлений для бази даних, відрізняється від системного» в 1С 7.7 полягає в створенні порожнього файлу з ім’ям OrdNoChk.prm в папці з програмою 1С. За замовчуванням це C: \ Program Files \ 1Cv77 \ BIN.

Файл OrdNoChk.prm в папці з програмою 1С 7.7

Все що вам потрібно зробити це створити в ній порожній файл з ім’ям OrdNoChk.prm. Зверніть увагу що розширення у файлу .prm.

Цим ви вимкніть перевірку кодової сторінки при запуску бази і тим самим позбудетесь помилки порядку сортування.

Ссылка на основную публикацию