Попередній огляд Sony PlayStation Vita TV


Компанія Sony завжди займала чесний нішу в сегменті ігрових пристроїв, випускаючи як портативні, так і стаціонарні консолі сімейства PlayStation. Але, думаю, багато хто погодиться, що саме в portable-сегменті, останнім часом, у Sony справи йдуть не дуже. PlayStation Vita, не дивлячись на всі свої достоїнства, не виправдала очікувань компанії, показавши досить низькі продажі. І ось, через два роки, платформі Vita вирішили дати друге дихання.

Рішення виявилося досить несподіваним – з портативної, за своєю задумом, консолі, PS Vita перетворили в стаціонарну, давши пристрою цілком логічна назва – PlayStation Vita TV. Нова консоль виконана у вигляді невеликої пластикової коробки білого кольору, розміром 105 х 65 х 13,6 мм, і має ту ж саму апаратну “начинку”, як і її попередниця – це чотирьохядерний процесор ARM Cortex A9 і видеоконтроллер IMG SGX543MP4. Vita TV підключається до телевізора за допомогою HDMI, і підтримує кілька видеорежимов: 480p, 720p і 1080i. Для управління ігровим процесом знадобиться контролер DualShock 3, який в мінімальну комплектацію не входить. Обсяг внутрішньої пам’яті Vita TV становить всього 1 ГБ, з можливістю розширення за допомогою карт пам’яті MicroSD. Крім цього, PS Vita TV оснащена слотом для ігрових карт PlayStation Vita, а так само USB і LAN портами.

Програмна оболонка так-же залишилася без змін. Консоль так-же підтримує всі основні функції PS Vita, серед яких потокове відео і PS One гри. Однак варто зазначити, що з причини відсутності сенсорної панелі у контролера DualShock 3, деякі ігри з PS Vita підтримуватися не будуть. Проте виробник обіцяє підтримку 100 ігор PS Vita, що вельми не мало, а з огляду на підтримку PS One ігор, і зовсім достатньо. Основний же особливістю нової PlayStation Vita TV, є можливість віддаленої гри на PlayStation 4, за допомогою WiFi з’єднання. Звичайно, така можливість не нова, і, наприклад, вже реалізована в консолі Nvidia Shield, але стосовно до реалізації Vita TV можливо буде більш актуальною.

Вартість Playstation Vita TV в базовій комплектації буде складати всього 100 доларів США, що можливо зробить цю консоль досить затребуваною на ринку, враховуючи, що її можна буде використовувати і як домашній медіаплеєр (додайте до цього ще e-mail клієнт і веб-браузер). Для тих, у кого по ряду причин немає контролера DualShock 3, Sony пропонує розширений комплект PlayStation Vita Value Pack, що включає в себе ігровий контролер і карту пам’яті на 8ГБ. Старт продажів Playstation Vita TV намічений на 14 листопада в Японії. В Україні і Україні приставку можна буде купити не раніше початку 2014 року.

Ссылка на основную публикацию