Помилки принтерів Oki: призначені для користувача і інженерні 300 і 600

Принтер Oki вважається одним з найбільш інноваційних друкуючих пристроїв. Його головною перевагою є великий ресурс друку, який значно перевершує параметри інших моделей. Але нерідко доводиться чути, що у практично нового обладнання суттєво погіршується якість роботи. У чому причина такого швидкого виходу з ладу?

принтер Oki

Про що піде мова:

призначені для користувача помилки

Як правило, при виникненні труднощів з печаткою на принтері Oki проблема криється в виході з ладу фотобарабана, стрічки або грубки. Найчастіше причиною незадовільної роботи пристрою є для користувача помилка. Ледве встигнувши розпакувати принтер, щасливий власник поспішати випробувати його на самій різному папері – від фотопаперу до листів, виготовлених по спеціальному дизайну.

При цьому люди забувають, що папір має різним рівнем щільності і Oki 511 призначена для роботи з певним форматом. Тоді як в пристрій вставляють абсолютно невідповідні листи, а коли система відмовляється їх використовувати, проштовхують руками. Результатом подібних дій стає майже миттєве забруднення грубки Oki.

Іншими словами, принтер Oki 511 ефективно працює протягом тривалого часу тільки за певних умов. Причому вони можуть відрізнятися в залежності від конкретної моделі. Тоді як помилки в ході його експлуатації, а також інші прикрі упущення гарантовано приведуть до передчасної поломки пристрою.

Новий фотобарабан ГКІ

Помилка 310

Фотобарабан вважається одним з основних елементів принтера Oki, від роботи якого безпосередньо залежить якість друку. Вельми поширена помилка 310 пов’язана з його неправильною експлуатацією, а вірніше спробою вдихнути в нього друге життя. В інтернеті можна за лічені хвилини знайти покрокову інструкцію щодо обнулення фотобарабонов. У двох словах її суть можна описати як реанімацію драм юніта Oki за допомогою спеціального запобіжника. Ефективність цієї методики можна категорично заперечувати. Грамотне виконання необхідних дій дозволить уникнути появи повідомлення про помилку 310 на принтері Oki 511.

ремонт фотобарабана

Разом з тим, далеко не всі користувачі мають необхідним технічним рівнем для здійснення настільки складних маніпуляцій. Підсумком неакуратних дій стає для користувача помилка 310. Неточності в роботі пристрою Oki виникають і в тому випадку, якщо власник спочатку розібрав, а потім неправильно зібрав фоторецептора блок.

фатальні несправності

Маються на увазі інженерні помилки, які на відміну від призначених для користувача, носять невиправний характер. У другому випадку власник пристрою може самостійно їх ліквідувати. Для цього потрібно активувати кнопку з написом Help, як показано на фото. Тоді система підкаже, які дії необхідно зробити для усунення помилки 300 принтера Oki та відновлення його працездатності. Якщо на панелі відсутня така кнопка, то розшифровку наявної проблеми можна побачити в рухомому рядку індикатора.

Схема принтера ГКІ

Окремо потрібно згадати про ще одну перевагу Oki перед іншими марками друкуючих пристроїв. У цьому принтері відсутня система запам’ятовування помилок, яка блокує роботу і відновлює функціонування тільки після проведення сервісного скидання. Якщо помилка 300 усунена, то Oki 511 приступить до друку негайно.

Передній план принтера з панеллю керування

Якщо на екрані дисплея з’явилося одне з таких повідомлень – Service Call або Error, то мова йде про інженерної помилку, з якою користувач не зможе впоратися самостійно. Кращим виходом стане виклик фахівця сервісного центру.

Перелiк неполадок

Помилка 600 принтера Oki, як і інші види несправностей, в більшості випадків виникають не від виробничого браку. Найчастіше їх причиною стає неправильне застосування апарату. Також працездатність принтера визначається рівнем зношеності його механізмом і вузлів. Нерідко повідомлення про помилку 300 з’являється внаслідок виходу з ладу деталі. У цьому випадку її заміна дозволить швидко відновити працездатність пристрою.

Рішення будь-якої проблеми, в тому числі помилки 600, має починатися з діагностики. Причому система аналізує як роботу апарату в цілому, так і окремих його механізмів. Результати відображаються на екрані дисплея. Причому кожна несправність позначається різними символами. Коди помилок принтерів Oki дають можливість правильно визначити причини поломки. А це в свою чергу допоможе зрозуміти користувачеві, зможе він впоратися з проблемою самостійно або доведеться залучати фахівця сервісного центру.

В останньому випадку отримана інформація дозволить грамотно скласти заявку на ремонт, із зазначенням причини виникнення несправності. Завдяки наданій інформації, наприклад, вказівкою на помилку 600, фахівець може заздалегідь скласти план робіт і оперативно видалити поломку.

Ссылка на основную публикацию