Помилки Google Play Market, не працює Гугл Плей Маркет.

Помилка програми і при отриманні даних сервера при вході в Плей Маркет на Андроїд.

Досить рідко, але все ж таки трапляється проблема не працює Гугл Плей Маркет при завантаженні або оновленні додатків. Рішення для будь-якої техніки на Андроїд практично однакове. Невеликі відмінності можуть бути в залежності від версії прошивки.

Причини непрацюючого Плей Маркета.

Причин, за якими може не функціонувати Гугл Плей, кілька від проблем з підключенням до збою самого маркету. Способи їх вирішення залежать від причин:

– якщо дає збої підключення до інтернету, можна спробувати перезавантажити роутер або з’єднання з іншою мережею;

– якщо виникли проблеми у самого сервісу, можна спробувати зайти через кілька хвилин;

– якщо некоректно працює сам пристрій, можна його перезавантажити;

– якщо встановлена ​​неправильна дата чи час встановити правильно її вручну або включити автоматичну установку, використовуючи дані провайдера;

– якщо з’являється помилка при скачуванні з Плей Маркета, можна перевірити наявність вільного місця на пристрої.

Якщо ж ці найпростіші дії не допомагають, необхідно змінити налаштування самого Google Play або ж перевстановити його. Найчастіше з’являються помилки при отриманні даних сервера при завантаженні, яку можна вирішити наступним чином.

1. У меню «Налаштування» – «Додатки» на вкладці «Все» необхідно знайти «Google Play» і виконати дії в такій послідовності – зупинити роботу, тільки після цього очистити кеш, видалити попередні оновлення і стерти дані.

2. Після цього в цій же вкладці потрібно знайти ще два додатки від Google – Services Framework, а по сусідству з ним Play Services. Вони теж спочатку повинні бути зупинені, і тільки потім можна видаляти дані. Якщо частина функцій недоступна, можна перезавантажити пристрій і відключити його від мережі.

3. Бажано перезавантажити пристрій перед наступними діями. В «Налаштування» – «Аккаунт«, які можуть називатися трохи інакше, потрібно знайти обліковий запис Google і відключити всі пункти синхронізації.

4. Знову перезавантажити пристрій і вже включити відключені пункти, після чого знову перезавантажити.

Після цього потрібно перевірити, чи включені всі зазначені додатки, а також чи є підключення до мережі Інтернет.

У Плей Маркет з’являється помилка програми.

Ця проблема також вирішується зазначеним вище способом з неодмінною перевіркою дати і часу. Якщо ж видалення кешу не допомагає, необхідно видалити сам акаунт Google. Але слід пам’ятати це призведе до втрати доступу до всіх ігор і додатків, яким потрібна Google-аккаунт. Для видалення все в тому ж меню «Налаштування» – «Аккаунт» потрібно вибрати один або кілька закріплених за сервісами Google і знайти кнопку «Видалити». Перезавантаживши планшет або телефон, можна перевірити роботу Плей Маркета, зареєструвавши новий обліковий запис.

Кардинальне вирішення проблеми скидання до вихідних або заводських налаштувань і перепрошивка. Перед цим необхідно зберегти всі дані, так як вони будуть втрачені. Але для перепрошивки необхідно отримати root-права, що автоматично знімає пристрій з гарантії. Тому вдаватися до такого способу можна в крайній ситуації.

Якщо є питання, надсилайте в коментарях, постараюся відповісти.

Ссылка на основную публикацию