Помилки Football Manager 2020: що робити при збоях?

Практично всім бета-версіями ігор властиві збої і футбольний менеджер 2019 – не виняток. Гравці стали активно шукати причину і способи усунення краш. Від цього у всіляких соціальних мережах, на тематичних форумах і сайті виробника з’явилося багато подібних тем. Очевидно, що гравці засмучені збоєм довгоочікуваної гри і хочуть відновити її роботу. Як же усунути падіння Football Manager 2019?

Які проблеми виникають з FM 2019?

Серед всієї маси скарг найбільш поширеними є помилки:

  • краш додатки під час запуску гри. Може зовсім не відкриватися вікно або доходити до меню;
  • збої в процесі футбольних матчів, коли відбуваються зависання і виліт з гри;
  • повне зависання екрану під час запуску повноекранного режиму;
  • виліт з гри під час збереження і т. п.

Очікувати стабільної роботи від бета-версії гри не варто, адже вона ще не закінчена і продовжує розроблятися. Подібні проблеми будуть вирішуватися виробником Sports Interactive, але фіксів варто очікувати вже під час релізу. Він відбудеться 2 листопада 2019 року. Так довго чекати автоматичного виправлення дратує.

Що потрібно робити при збоях в футбольному менеджері 2019?

В першу чергу потрібно довести до відома розробників Sports Interactive про частоту і типі помилок. На офіційному форумі є розділ, присвячений краш і технічних проблем. В розділ можна потрапити за. Слід надати якомога більшу кількість інформації помилково: час і періодичність появи, умови відображення, характеристики системи і т. П. Якщо користувач запропонує достатню кількість даних, у розробників з’явиться більше шансів вирішити несправність. Процедура може виявитися клопіткою, але це реально допоможе поліпшити гру.

Серед поширених і загальних методів рішення:

  • завантаження оновлень Windows;
  • оновлення драйверів;
  • запуск від імені адміністратора;
  • перевстановлення гри.

На форумі вже є ряд рішень перерахованих проблем по. Потік постійно оновлюється і вже сьогодні в ньому зібрані фікси найпоширеніших проблем в FM 2019. Якщо вдасться знайти власну проблему в списку, її швидше за все можна вирішити запропонованим методом. Виправлення допоможе насолодитися відносно стабільним Football Manager 2019 ще до офіційного виходу.

Ссылка на основную публикацию