Помилка з’єднання із справжнього сайту

Ви можете зустріти таке попередження в своєму браузері тоді, коли перехід на сайт може бути небезпечним і призвести до зараження ПК всілякими вірусами. Найпростішим виходом із ситуації, коли не вдається підключитися до справжнього сайту, є трохи почекати і спробувати перейти на сайт трохи пізніше. 
Коли ви відновите сторінку або встановіть з’єднання з іншою мережею, браузер за цей час може створити безпечне з’єднання з мережею з даним сайтом. Якщо проблема продовжує своє існування, слідуємо далі.
Двома найпоширенішими причинами виникнення проблеми з підключенням до справжнього сайту є:
– проблеми з сертифікацією веб-сайту (неправильне форматування, відсутність серіфіката та інше);
– проблема пов’язана з мережевим підключенням, брандмауером або файлами hosts.
У першому випадку, ми самостійно щось зробити своїми силами, на жаль, нічого не зможемо для вирішення проблеми підключення до справжнього сайту. Однак, на щастя, друга група проблем цілком вирішувана, і ви особисто зможете впоратися з нею. 
Для наочного прикладу, візьмемо ситуацію, коли неможливо підключитися до справжнього сайту Google Chrome. Для початку переконайтеся в тому, що настройки часу і дати на вашому комп’ютері встановлено вірно. Для цього в робочому треї з правого боку екрану в самому низу клікніть по значку «Годинники». Переконайтеся в тому, що час і дата вказані коректно, і знаходяться в поточному часу. 

Потім спробуйте почистити файл hosts, який може бути причиною того, що справжній сайт, в нашому прикладі Google Chrome, не відкривається. Файл hosts може блокувати роботу окремих сайтів автоматично. Це відбувається через те, що в цих файлах прописаний адресу конкретного сайту, після чого він не відкривається в браузері вашого комп’ютера. Отже, приступимо до перевірки файлів hosts.
1. У меню «Пуск»Наберіть в пошуковому рядку комбінацію символів: «% Systemroot% \ System32 \ drivers \ etc». Потім вам слід підтвердити свою дію натиснувши «Enter». 

Перед вами відкриється нове вікно, де ви побачите файл hosts. Його потрібно відкрити за допомогою програми «блокнот». Для цього клікніть два рази по файлу лівою кнопкою мишки і виберіть опцію «блокнот», Після чого підтвердіть свою дію, натиснувши«Ок».

Якщо в розпочатому файлі ви помітите адреси сайтів, які будуть розташовані нижче написи localhost, обов’язково видаліть їх. В даному випадку файли hosts блокує вільний доступ до них.

Зберігши всі налаштування, ви можете закрити файл і перезапустити комп’ютер. Якщо проблема полягала в тому, що сайт був випадково внесений в налаштування hosts, тоді після виконання даних рекомендацій проблема повинна стати повністю вирішеною, а сам сайт – відкриватися. 
Якщо проблема все ще існує, рекомендуємо вам перевірити настройки брандмауера, який також може автоматично блокувати адреси деяких сайтів. В меню “Пуск»В командному рядку наберіть«брандмауер». Виберете пункт «брандмауер Windows», А потім натисніть кнопку«Включення і відключення брандмауера Windows», Яка знаходиться в лівому куточку вікна. 

Вам потрібно тимчасово відключити брандмауер, щоб переконатися, що проблема полягає саме в ньому. Тепер, сподіваємося, з нашою допомогою, проблема підключення до справжнього сайту вирішена. Однак вам необхідно буде знову включити брандмауер, адже саме завдяки йому відбувається блокування комп’ютера від проникнення вірусів, атак хакерів через мережу.

Ссылка на основную публикацию