Помилка Windowssystem32winload.efi в Windows 10

Winload.efi – це файл інтерфейсу EFI або расширяемого вбудованого ПЗ. Ці файли є виконуваними для програмно-апаратних засобів комп’ютерів, які засновані головним чином на UEFI і виконують завдання завантаження файлів в завантажувач комп’ютера. Ці файли використовуються для певного набору завдань, таких як включення комп’ютера, перезавантаження комп’ютера, установка Windows, перезавантаження комп’ютера і інші. Отже, Winload.efi стає дійсно важливим файлом. У разі, якщо він відсутній або пошкоджений, то операційна система Windows не зможе продовжити роботу.

Помилки показуються в різних видах:

 • Відсутня winload.efi.
 • winload.efi не може бути знайдений.
 • winload.efi відсутня або містить помилки.
 • Ця програма не може запуститися, тому що на вашому комп’ютері відсутня winload.efi.
 • Для цього потрібен файл winload.efi, який не був знайдений в цій системі.
 • При запуску \ winload.efi виникла проблема. Зазначений модуль не може бути знайдений.

Супроводжувані коди:

 • 0xc0000225
 • 0xc00000e
 • 0xc0000001

Виправити помилку Winload.efi

В першу чергу що вам потрібно зробити це спробувати відкотити систему назад за допомогою. Якщо у вас немає звички створювати точку відновлення системи, то рекомендую це робити. А тепер давайте розберемо способи, щоб виправити прикру проблему на синьому екрані. 

1. Відновити BCD

Вам потрібно створити настановну флешку Windows 10 і завантажиться з неї в додаткові параметри. Дійшовши до пункту “Встановити” і нижче натисніть на “Відновлення системи“.

Далі вас перекине в додаткові параметри системи, де перейдіть з налагодження “Усунення несправностей” > “Додаткові параметри” > “Командний рядок“.

У вікно командного рядка задайте наступні команди в тій послідовності в якій вони написані нижче. Потім перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.

 • bootrec / repairbcd
 • bootrec / osscan
 • bootrec / repairmbr

2. Відключити безпечну завантаження

Потрібно спробувати відключити Secure Boot в BIOS, якщо він включений. Для початок зайдіть в “Центр оновлення Windows” і обновіть всі пропоновані драйвера для пристроїв, якщо вони там є. Secure Boot – це свого роду шифратор ключів для перевірки сигнатур завантажувального коду. Якщо підписи не збігаються, то завантаження буде не вдалою. 

Щоб зайти в BIOS перезавантажте ПК або ноутбук, і при включенні відразу натискайте кнопку DEL, F2 або Esc, щоб потрапити в параметри BIOS. У кожного виробника різні. BIOS і UEFI купа різновидів, я можу лише приблизно показати цю настройку. Рекомендую вбити вашу марку материнської плати в Google або Yandex і пошукати в картинках, як відключити Socure boot.

Приблизно в БІОС ви повинні пройти з налагодження “Security”, “Boot” або “Authentication”. Далі ви побачите, що Socure boot (Enable) Включений. Виберіть Disable, щоб відключити. Натисніть F10, щоб зберегти зміни і перезавантажте ПК.

3. Перевірка системних файлів

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc / scannow. Ця команда перевірити системні файли на пошкодження і спробує відновити їх, якщо такі є. Перезавантажте систему після завершення сканування.

4. Відключити ранню захист від шкідливих програм

Вам потрібно потрапити в додаткові параметри Windows. Для цього затисніть “Shift“, Виберіть в меню пуск”вимкнення“І”перезавантаження“.

Далі йдемо по параметрам “Пошук і усунення несправностей” > “Додаткові параметри” > “параметри завантаження” > “перезавантажити” > “Відключити ранній запуск антивірусного захисту“. Потрібно натиснути F8.

Ссылка на основную публикацию