Помилка WC-40382-7 на PS4: як виправити

Купуючи в черговий раз іграшку з Playstation Store, ви, щасливий власник PS4, можете зустрітися з досить неприємною помилкою WC-40382-7, яка буквально не дозволить вам надалі виробляти покупки. Зустрівшись з помилкою, на своєму екрані ви можете побачити наступну інформацію:

Причина помилки WC-40382-7 на PS4 дійсно може полягати в тому, що ви раніше ввели некоректні дані з банківської карти. Проте, в деяких випадках, помилка може показуватися навіть з урахуванням правильно введених даних. Так що ж робити, якщо ви помітили помилку WC-40382-7 при спробі купити щось в Playstation Store? Давайте з’ясовувати.

Перевірка даних банківської карти

Давайте відразу ж переконаємося, що ви коректно раніше ввели дані банківської картки в налаштуваннях Гаманця. Ви, напевно, пам’ятаєте як туди дістатися, але все-таки: Екран функцій → Установки → PlayStation ™ Network / Account Management → Дані облікового запису → Гаманець.

Доберіться до налаштувань Гаманця, і як слід розгляньте, чи є дані від банківської карти, які ви раніше вводили, правильними і відповідають дійсності. Виявили якийсь невідповідність – помилка WC-40382-7 на PS4, ймовірно, виникала через це. Введіть правильні дані, а потім знову спробуйте зробити покупку в Playstation Store.

Перевірка виставленого адреси

Рахунок в Sony Entertainment Network просто необхідна, щоб нормально використовувати фірмовий магазин від Sony. Як ви, ймовірно, можете пам’ятати, при створенні цього аккаунта вам потрібно було вказати в його налаштуваннях адреса, який прив’язаний до вашої кредитної / банківській картці. Помилка WC-40382-7 на PS4 могла з’явитися якраз через те, що завдяки випадку був введений не ту адресу.

Вам потрібно повернутися в налаштування облікового запису Sony Entertainment Network і перевірити введену раніше інформацію. Якщо він не відповідає дійсності, то просто замініть його на коректний, після чого проблема буде усунена. Проте якщо дані в SEN і в гаманець PSN введені правильно, але ви все одно стикаєтеся з помилкою WC-40382-7, то, на жаль, ситуація починає набувати інші фарби.

Повторне додавання кредитної / банківської карти

Отже, ми вийшли на територію експериментів: дані, введені вами раніше при заповненні облікового запису PSN і SEN, виявилися цілком коректними, але помилка WC-40382-7 все ще на присутній при спробі купити що-небудь. Наступний спосіб, який допомагає позбутися від обговорюваної в цій статті проблеми, полягає в повторному додаванні кредитної / банківської карти.

Щоб здійснити це, вам знову доведеться повернутися в налаштування Гаманця: Екран функцій → Установки → PlayStation ™ Network / Account Management → Дані облікового запису → Гаманець. Добравшись до потрібних налаштувань, видаліть вашу кредитку, а потім повторно додайте її. Як тільки виконайте повторне її додавання, зайдіть в Playstation Store і спробуйте зробити раніше бажану покупку. Найчастіше, багато користувачів як раз і позбавляються від помилки WC-40382-7 на PS4.

Прив’язка іншої кредитної / банківської карти

Часом, нічого з вищеописаного просто не працює. Що ж робити в цьому випадку? Ну, у вас залишилося мало альтернатив, однією з яких є використання іншої кредитної / банківської карти. Так, не у кожної людини їх декілька, але якщо у вас є ще одна картка, то можна спробувати прив’язати її.

Скористайтеся кроками з попередніх пунктів статті, щоб дістатися до потрібних налаштувань. Як тільки ви видалите стару карту і прив’яжіть нову, спробуйте зробити покупку в Playstation Store, щоб перевірити, чи з’явиться помилка WC-40382-7 на PS4. Якщо ж ви потрапили в таку саму ситуацію, як і при іншій карті, то, на жаль, вам мало що залишилося: скористатися PayPal, якщо зробити покупку потрібно терміново, або просто трохи почекати, а потім спробувати прив’язати кредитну / банківську карту.

Сподіваємося, що ми змогли допомогти вам у вирішенні такої непростої помилки, як WC-40382-7 на PS4.

Ссылка на основную публикацию