Помилка VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR в Windows 10

Помилка пов’язана з погіршенням рендеринга відеокарти, коли GPU вже не може обробити об’єкти і видає вам синій екран з помилкою VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR. Подивившись логи, я виявив значення 0x00000119 цієї помилки, що вказує на те, що планувальник відео виявив фатальне порушення. Давайте розберемо, як виправити VIDEO SCHEDULER INTERNAL ERROR в Windows 10. 

Як виправити помилку VIDEO SCHEDULER INTERNAL ERROR в Windows 10

Деякі моменти, які ви повинні виконати. Якщо у вас є, то повинні спробувати відкотити систему назад в робочий стан. Якщо ви розігнали свою систему, зокрема відео-чіп, то поверніть параметри за замовчуванням. Рекомендую виконувати дії в с підтримкою мережі.

Якщо ви не можете потрапити в безпечний режим через Windows, то створіть установчу флешку Windows 10, почніть установку і натисніть знизу на “Відновлення системи”. Далі вас перекине в додаткові параметри завантаження, де ви зможете перейти за параметрами “Пошук і усунення несправностей” > “Додаткові параметри” > “Уст” > “Перезавантажити” і натиснути F4, щоб запустити безпечний режим.

Коли ви завантажилися в безпечному режимі, то натисніть на кнопку “Пуск” правою кнопкою миші і виберіть “Диспетчер пристроїв“. Якщо ви побачите жовтий знак оклику, то проблема в драйвері. Зверніть пильну увагу на рядок списку”відеоадаптери“. У цьому списку знаходяться драйвера відеокарт, які можуть викликати помилку. Спробуйте відеокарти

Відео драйвер краще оновлювати з офіційного сайту виробника:

  • Ви можете отримати останні версії графічних драйверів NVIDIA.
  • Якщо ви використовуєте відеокарту від AMD, то знайдіть їх.
  • Якщо ви один з тих, хто використовує відеокарти від Intel, вирушайте.

Якщо у вас підключені сторонні пристрої, то рекомендую відключити їх на час, перезавантажити ПК і перевірити, чи усунуто помилка VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR. Зверніть увагу на саму відеокарту, може бути так, що погано приєднані роз’єми.

Ссылка на основную публикацию