Помилка «В200» – що робити в разі її появи

Як відомо, більшість принтерів, незалежно від фірми-виробника, мають однакові несправності. І ось, наприклад, принтери Canon досить часто можуть видавати помилку, яка позначається кодом «В200». Як правило, дана помилка з’являється на принтерах з друкуючої головкою. У пристроях з картриджами, «В200» зустрічається рідше. Так що ж бажати при появі на екрані повідомлення про вищезгадану помилку?

Першою ознакою проблеми є почергове миготіння індикаторів на принтері. Потім на моніторі з’явиться відповідне повідомлення ну і природно, друк буде або зупинена, або взагалі не почнеться.

Дану помилку виробник розшифровує як помилку контролю харчування головки друку або ж будь-якого з картриджів. Причиною проблеми може бути несправність самої головки, плати управління або блоку живлення.

Для діагностики обладнання необхідно витягти друкує головку і включити принтер. Якщо після цього повідомлення з кодом помилки не з’являється, то проблема полягає в друкуючій голівці. Якщо принтер з картриджами, то для визначення проблеми необхідно витягувати кожен картридж і дивитися з яким з них буде з’являтися повідомлення про помилку. Але навіть в цьому випадку не можна поспішати міняти зіпсовані деталі. Існує також ймовірність того, що є проблема і з блоком живлення. Якщо така проблема існує, то після установки нових деталей, все повторитися.

Що ж стосується перевірки працездатності плати управління, то тут все дещо складніше. А ось перевірити справність блоку живлення – простіше. З цією метою змиритися напруга на виході з блоку і плати. Звичайний користувач, який не має досвіду подібної роботи, може перевірити плату управління на наявність візуальних пошкоджень. Простіше кажучи, можна просто подивитися, чи не згорів чи який-небудь конденсатор.

І якщо з платою або блоком живлення проблем немає, то можна встановлювати нові деталі, тобто, що друкує головку або картриджі.

Якщо самостійно усунути проблему не вдалося, то рекомендую звернутися в цю фірму, там полагодять принтер і при необхідності здійснять заправку картриджів.

Ссылка на основную публикацию