Помилка Статус 1073 в 4Game як виправити

Незалежно від комп’ютера багато геймери зіткнулися з помилкою тисяча сімдесят три 4Game – помилка під час завантаження компонентів. Вона повністю заблокувала онлайн ігри і особливо часто помилка 1073 зустрічається в іграх Point Blank, Blade And Soul, Lineage 2, Aion, Frost Securiy і інших в операційній системі Windows 7.
Оновлення клієнта і самих іграшок при цьому не впливають на доступ до ігор. Помилка 1073 4game пов’язана далеко не з клієнтами, але все по порядку.

Помилка Статус 1073 в 4Game

Причини помилки 1073 в 4Game

Windows постійно модернізується. Тепер Майкрософт вирішили перейти на нові сертифікати безпеки. Раннє все підтримувалося sha1, але з недавнього часу впровадили нові алгоритми. Для власників Windows 7 x64 подібні корективи означають зміну самої ОС. Тобто, для онлайн гри буде потрібно встановити софт, анонсований під нові вимоги Майкрософт.

Це означає що для вирішення коду 1073 доведеться оновити операційну систему, або перевстановити сервіс пак, або просто докачать на офіційному сайті Microsoft необхідні пакети оновлень.

Якщо відключені автоматичні оновлення для ОС або встановлювалася «піратка» випуском до 2016 року, то ви пропустили необхідні доповнення. Доведеться вручну знаходити, завантажувати та інсталювати софт під платформу 4game.

Рішення помилки 1073

Операційна система

При бажанні відмовитися від складних рішень просто переустановите Windows. Змінити потрібно на будь-яку ОС випуском пізніше 2016 року. Можна залишити 7, але актуальніше перейти на Віндовс 10. Завдяки такому кроку софт, анонсований під 4game, вже буде в збірці. Ніяких додаткових дій не потрібно. Для страховки обов’язково встановіть запропоновані оновлення, а вже потім відмовляйтеся від автоматичних інсталяцій патчів ОС.

Установка пакета KB3033929

Саме пакет KB3033929 анонсований після 2016 року є причиною ошібкт, а точніше його відсутність на Windows. Онлайн ігри перейшли на нову платформу взаємодії з ОС, тому комп’ютери не відповідають новим вимоги відключаються від мережі.

  • Відповідно качаємо KB3033929 з оф. сайту Майкрософт. Просто відвідайте сторінку корпорації, виберіть російську мову із запропонованого списку варіантів і скачайте його.
  • Знаходимо файл на ПК. Запускаємо від адміністратора. Вікна будуть відкриватися послідовно, ведучи вас до установки оновлень. Точно дотримуйтесь вказівок.
  • Рестарт системи внесе зміни на ОС. Windows повинна завершити роботу самостійно: Не вимикайте ПК з мережі, не вимикайте через кнопку.

Якщо у вас виникли проблеми з установкою, скачайте засіб для перевірки готовності системи до установки оновлень.

Є ймовірність проблем. Іноді поновлення скидаються. Варіантом вирішення може стати SP1. Цей софт також важливий для системи. Його відсутність не дозволить інсталювати KB3033929. Виходу немає – SP1 потрібно встановити. Після цього кроку знову повертаємося до KB3033929, адже він не входить в раніше встановлений софт, а лише доповнює його.

З огляду на глобальність змін внесених на ПК нічого крім пакета оновлень не включайте. Також видаліть всі захисники крім антивірусів, а їх самих вимкніть на час даних робіт (мережеві екрани, брєндмауери Віндовс). Блокування компонентів пакета не рідкість. Часто всього кілька елементів не проходять перевірку, але через це під ризиком виявляється вся інсталяція KB3033929.

висновок

Майкрософт, заздалегідь передбачаючи проблеми, випустило кілька утиліт. Є засіб перевірки, яке допомагає визначити, чи готовий Windows отримувати оновлення, про який ми згадали вище. Ще як варіант підійде утиліта, що відновлює ОС до вихідного стану. Знайти такий софт можна на сторінці корпорації. Він постійно видозмінюється, переробляється, тому доведеться особисто дізнаватися, яке у нього стан на сьогоднішній день.
Віндовс 10 вже самостійний повноцінний продукт з хорошими оновленнями і з невеликими вимогами до заліза (Не більше 7й версії) – можна сміливо переходити на неї і отримають всі оновлення в автоматичному режимі.
Якщо у вас залишилися питання задавайте їх у коментарях до цієї сторінки або нашу групу в контакті.

Ссылка на основную публикацию