Помилка спробуйте ще раз ідентифікатор відтворення YouTube

На дворі 2019 і будь-який користувач в Інтернеті періодично дивиться ролики на YouTube. Над сервісом відеохостингу постійно працюють сотні програмістів своєчасно усуваючи різні помилки і баги, збої при відтворенні відео. Однак періодично користувачі стикаються з помилкою в YouTube «Помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше. Ідентифікатор відтворення: ». Спробуємо розібратися в причинах цього повідомлення при перегляді через веб браузер або на мобільних Андроїд пристроях.

Помилка спробуйте ще раз ідентифікатор відтворення YouTube

причини помилки

Помилка відтворення може з’являтися з кількох причин. Найчастіше причини криються в збої роботи самого браузера через який користувач заходить на сайт. Або в супроводжуючих програмах, таких як Adobe Flash Player. Так само при наявності слабкої «заліза» і великій кількості відкритих вкладок може перевантажуватися оперативна пам’ять комп’ютера.

Всі сайти рік від року стають «важче», для їх роботи потрібно більше ресурсів системи і самого комп’ютера. Багато давно чули як Mozilla Firefox і Google Chrome «з’їдають» оперативну пам’ять ПК.

Теж саме відноситься до тимчасових файлів кеша, куки, дані відвіданих сторінок – все зберігається в пам’яті комп’ютера, поступово захаращуючи і сповільнюючи роботу браузера, неважливо яким ви користуєтеся. Теж саме відноситься до додатків і розширень браузера, які служать для завантаження музики, відео контенту, виводять корисну інформацію. Всі вони корисні, але кожне додатково нагрузить браузер.
Так само буває різновид помилки «Ні підключення. Ідентифікатор відтворення ». Думаємо тут все зрозуміло – помилка повідомляє про відсутність мобільного інтернету або підключення по мережі Fi-Wi. Помилка виглядає однаково як в браузері настільного ПК, так і на Андроїд і IOS пристроях.

Виправляємо помилку відтворення

Якщо ви уважно читали попередній абзац рекомендуємо відразу виконати банальні й очевидні речі по інструкції:

  • Закриваємо зайві вкладки в браузері.
  • Відключаємо зайві розширення і доповнення.
  • Чистимо кеш браузера, куки та історію відвідувань.
  • Перезапускаємо браузер і відкриваємо відео на YouTube.

Лайфхак: що б почистити кеш окремої сторінки натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + F5 або Shift + Ctrl + R.
Далі дивимося такі поради:

  • Перевіряємо дату і час на пристрої або ПК, деякі сервіси для захисту блокують свої функції при невірних налаштуваннях.
  • Якщо ви використовуєте VPN утиліти і софт, тимчасово відключаємо їх. Власники каналів можуть забороняти доступ до контенту, якщо вам виданий IP адрес з «чорного списку».
  • Оновлюємо на офіційному сайті Adobe Flash Player
  • Робимо скидання і перезапуск DNS на ПК. Для цього відкриваємо “Панель управління» і шукаємо «Служби».

    Робимо скидання і перезапуск DNS на ПК

Допомога програми CCleaner

CCleaner – перевірена роками і мільйонами користувачів параграмма для очищення операційної системи вашого комп’ютера. Встановлюйте по посиланню з офіційного сайту. Базовий набір функцій програми абсолютно безкоштовний. Особливо рекомендується власникам слабких ПК – відмінно чистить зайвий сміття в системі і тимчасові файли.
Так само програма прекрасно чистить тимчасові файли інтернету, кеш і стару ітсорію переглядів. Галочками можна виділити якісь пункти чистити, а які залишити. Рекомендуємо почистити все.

висновок

Сподіваюся ви скористалися інструкціями вище і помилка спробуйте ще раз ідентифікатор відтворення YouTube не з’явилося більше на ваших дисплеях. Напишіть в коментарях чи вдалося вам вирішити проблему і допомогли поради. Так само вітаються ваші способи вирішення збою, допоможіть майбутнім читачам робочими методами і ми обов’язково доповнимо ними нашу статтю.

Ссылка на основную публикацию