Помилка «Radeon settings are currently not available» що робити?

У деяких користувачів як персональних комп’ютерів, так і ноутбуків з відеокартами AMD Radeon після установки драйвера відеоадаптера при спробі зайти в його налаштування з’являється помилка з текстом «Radeon settings are currently not available. Please try again after connecting a display to AMD graphics and extending the display ».

Існує кілька варіантів вирішення даної проблеми і в даній статті ми поговоримо про них.

Чому з’являється ця помилка?

Якщо перевести її текст на російську мову, то виходить що драйвер просто не бачить підключеної до комп’ютера відеокарти AMD Radeon. Далі вам пропонується підключити її, щоб драйвер визначив її модель і дав можливість перейти до налаштування.

Станеться це може з різних причин. Таке трапляється якщо в ноутбуці з двома відеокартами – Intel і AMD, спочатку встановити драйвер AMD, а потім на вбудовану карту Intel.

Також це можливо якщо встановити застарілий драйвер або його Beta версію.

У самому рідкісному і гіршому випадку, помилка «Radeon settings are currently not available» може з’являтися при виході з ладу відеокарти AMD.

Що робити, щоб вирішити проблему?

Насамперед потрібно завантажити утиліту для повного видалення драйверів AMD. Називається вона AMD Clean Uninstall Utility, є офіційним додатком від компанії AMD і доступна для безкоштовного скачування на їхньому сайті.

Завантаження AMD Clean Uninstall Utility з офіційного сайту

Далі запускаємо скачаний файл і погоджуємося з пропозицією повністю видалити всі драйвери і файли AMD.

Початок роботи AMD Clean Uninstall Utility

Після закінчення даного процесу ви побачите відповідне повідомлення з пропозицією перезавантажити комп’ютер.

Повідомлення про успішне завершення роботи AMD Clean Uninstall Utility

Пропозиція про перезавантаження ПК

Після перезавантаження викачуємо останній доступний драйвер для вашої відеокарти з і встановлюємо його. Після закінчення обов’язково перезавантажуємо комп’ютер.

Після цього пробуємо заходити в налаштування графіки AMD. Помилки «Radeon settings are currently not available» бути не повинно. В іншому випадку найімовірніше вашу відеокарту потрібно звернення в сервіс.

Ссылка на основную публикацию