Помилка під час завантаження компонентів статус 6194310, як виправити

Після поновлення Windows 10 у багатьох користувачів при спробі пограти в улюблені ігри стало з’являтися вікно Frost Security і повідомлення «Помилка під час завантаження компонентів гри: статус 6194310». Найбільш часто гравці стикаються з проблемою пробуючи запускати Point Blank, Blade And Soul, Lineage 2, ION і більшість ігор від компанії Фогейм.

Помилка 6194310 в Windows 10

Причини помилки 6194310

Статус 6194310 сигналізує що в операційній системі присутні не підтримуюча настройка. Таким чином після установки оновлень Windows виникає конфлікт в конфігурації системи, а саме в реєстрі. Відправлено багато скарг на підтримку Майкрософта, але на поточний момент помилка залишається в системі. Сподіваємося в наступних версіях розробники внесуть зміни в апдейт і позбавлять користувачів від даної проблеми. Проста перезавантаження комп’ютера про що нас просять не допомагає, з цього розповімо якими шляхами йти.

Як виправити помилку 6194310

Нам потрібно попрацювати з реєстром з цього насамперед створимо резервну копію:

  • У рядку пошуку введіть «regedit» і натисніть Enter.
  • Запуститься «Редактор реєстру».

    Редактор реєстру Windows

  • Натискаємо «Файл», потім «Експорт» – пишемо ім’я файлу і зберігаємо в зручне місце.
  • Завантажуємо архів з ліками delete_bootupgradedsystem.zip.
  • Розпаковуємо файлик «delete_bootupgradedsystem.reg» в зручне місце і запусків від імені Адміністратора.
  • Погоджуємося з попередженням системи безпеки і тиснемо «Запустити».
  • Перезавантажуємо пристрій і запускаємо гру.

Даний файл вносить зміни до реєстру системи стосуються оновлень і конфігурації запуску додатків. Якщо помилка повертається знову після наступних оновлень виконайте всю процедуру заново.
Не забувайте оновлювати антивірус на комп’ютері, видаляйте непотрібні і сміттєві файли. Для чищення тимчасових файлів і перевірки реєстру на помилки підходить програма CCleaner.

висновок

Сподіваюся ви розібралися чому з’являється вікно Frost Security і помилка 6194310 і знаєте як усунути проблему.
Постійно оновлюйте драйвера відеокарти, материнської плати і інших пристроїв комп’ютера і проблем буде менше. Якщо у вас залишилися питання – задавайте в коментарях ми обов’язково відповімо.

Ссылка на основную публикацию