Помилка під час запуску програми 0xc0000142 як виправити

Сьогодні ми розберемо помилку 0xc0000142, яка виникає у користувачів Windows 7 і 8 при запуску різних ігор і програм. Хоча ця помилка і не впливає на роботу Windows в цілому, вона не дасть запустити певну гру або програму, поки ви її не усунете.

Причини виникнення помилки 0xc0000142:

1. Відсутність або пошкодження пакетів DirectX і NET Framework;

2. Зараження системи вірусами;

3. Конфлікти, пошкодження або несумісність файлів.

Усунення помилки 0xc0000142.

1) Перш за все, спробуйте перезавантажити комп’ютер. Досить часто цей простий у виконанні спосіб допомагає при виникненні різних помилок.

2) Тепер слід оновити бібліотеки DirectX і NET Framework. Найбезпечніше це зробити на офіційному сайті Microsoft по посиланнях в кінці статті. Встановіть пакети на комп’ютер і перезавантажте систему. Отримавши відсутні бібліотеки, можливо, програма благополучно запуститься.

3) Якщо попередні способи не увінчалися успіхом, спробуйте перевстановити програму або гру. Справа в тому, що при установці додатка необхідні файли могли встати неправильно, внаслідок чого запуск переривається помилкою. Видаліть гру або програму через меню «Панель управління» – «Видалення програм», а потім знову встановіть на комп’ютер.

4) При виникненні помилки з кодом 0xc0000142, слід запідозрити вірусну активність. Запустіть на своєму антивірусі режим сканування або скористайтеся безкоштовною лечащей утилітою Dr.Web CureIT.

Після закінчення сканування системи, завантажте комп’ютер у безпечному режимі, а потім відкрийте командний рядок. Для цього відкрийте «Пуск» і в рядку пошуку введіть cmd. Відкрийте сплив результат.

У командному рядку введіть команду: sfc / scannow. Запуститься режим сканування Windows на наявність помилок. Знайдені проблеми будуть усунені. Після закінчення сканування перезавантажте комп’ютер у звичайному режимі.

5) Якщо жоден спосіб не допоміг вам вирішити проблему, варто скористатися функцією відновлення системи, яка дозволить повернути Windows на той момент, коли на комп’ютер не видавав помилку 0xc0000142.

Для цього відкрийте «Пуск» і в пошуку пропишіть: “Відновлення системи”. У вікні, поставте галочку біля пункту «Показати інші точки відновлення», а потім виберіть потрібну точку і запустіть процес. Зверніть увагу, що після закінчення відновлення відбудеться перезавантаження системи, тому попередньо не забудьте зберегти файли і дані.

Дані рекомендації дозволяють в більшості випадків позбутися від помилки 0xc0000142. Якщо помилка ще раз вас потурбує – ви знаєте що робити.

Ссылка на основную публикацию