Помилка передачі даних в скайпі: варіанти вирішення проблеми для Ubuntu і Windows

Новоспечені власники домашніх комп’ютерів намагаються якомога швидше вибрати провайдера і підключити собі інтернет для спілкування з друзями. Тому зараз все більш популярними стають такі програмні продукти, які допомагають спілкуватися людям через інтернет. Наприклад, однією з таких програм є Skype.

Skype – програма для спілкування

Skype – це програмне забезпечення, в якому можна спілкуватися кількома способами, такими як класична текстова «листування» в чаті і спілкування за допомогою відеокамери. Саме відчути є одним з переваг даної програми. Адже якщо ви підключите відеокамеру, то ваш співрозмовник може побачити вас, як при спілкуванні вживу. Точно також і ви зможете побачити свого співрозмовника, якщо він підключить свою камеру. Таким чином, можна «побувати» в гостях у будь-якої людини, навіть якщо він живе в іншому місті або в іншій країні. До того ж набагато простіше і приємніше спілкуватися, коли бачиш свого співрозмовника.

Але це ще не всі плюси даної програми. Skype – це не просто програмне забезпечення для спілкування, це безкоштовне програмне забезпечення для спілкування. Щоб почати спілкуватися, досить просто завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту Microsoft і встановити на свій комп’ютер (або ноутбук). Крім того, Skype дає можливість зв’язатися з будь-якою людиною, незалежно від його місцезнаходження. Ваш друг поїхав вчитися до Англії? Або ваша подруга переїхала жити до Америки? А може, ваша тітка відпочиває в Туреччині? Програмі не важливо, де знаходяться ваші близькі та рідні, головне, щоб у них був з собою комп’ютер і доступ в інтернет.

Ще Skype дає можливість влаштовувати конференції, тобто створити чат або відеоконференцію одночасно для декількох учасників. І все зможуть один одного і бачити, і чути. Крім того, в Skype можна дзвонити на мобільні і стаціонарні телефони, але ця послуга вже не безкоштовна.

Втім, Skype, як і будь-яка інша програма, час від часу викидає свої «фокуси», в результаті чого користувачі стикаються з найрізноманітнішими проблемами. Це можуть бути неполадки з мікрофоном або відеокамерою, проблеми зі звуком та ін. Ще у багатьох користувачів досить часто виникає помилка передачі даних, через яку вони навіть не можуть зайти в Skype.

Відео помилка передачі даних при вході в Skype

Як виправити помилку передачі даних?

Зіткнутися з помилкою передачі даних при спробі увійти в Скайп можуть як користувачі Windows, так і Linux

Наприклад, в один прекрасний день чоловік прийшов додому, включив комп’ютер, запустив Skype, ввів свої дані, але не тут-то було. Після декількох спроб стає ясно, що зайти в Skype не вийде. Програма постійно повідомляла, що сталася помилка передачі даних. Причому якщо навмисно вводити неправильний логін або пароль, то програма повідомляла, що пароль невірний, а якщо вводити свої дані вірно, то вискакувала наступна помилка – «Вхід неможливий через помилки передачі даних». Ще один цікавий факт – це те, що якщо спробувати вести свої дані на сайті Microsoft, то авторизація проходить на «відмінно», а ось в скайпі – ніяк.

Виправлення помилки передачі даних для Ubuntu

Щоб вирішити цю проблему на Ubuntu, необхідно виконати наступні дії:

 1. Для початку потрібно оновити операційну систему, а потім перезавантажити комп’ютер.
 2. Після цього необхідно відкрити вкладку Processes в System Monitor, знайти там процес програми Skype і завершити його (за допомогою кнопки End Process).
 3. Далі, не запускаючи Skype, треба відкрити папку «Home» і включити відображення прихованих папок (за допомогою комбінації Ctrl + H). З’явилася, папку «.Skype» потрібно перейменувати в «.Skype-old». (В деяких випадках рекомендують цю папку видалити, але краще все-таки перестрахуватися, щоб була можливість повернути все на свої місця).
 4. Потім можна спробувати запустити Skype і ввести свої дані. Як правило, авторизація повинна пройти успішно.
 5. Після цього бажано оновити Skype для Ubuntu до останньої версії

  Для користувачів Linux необхідно видалити (або перейменувати) приховану папку .Skype в домашньому каталозі користувача

Після виконаної процедури помилка передачі даних більше не повинна вас турбувати, можна спокійно користуватися програмою.

Виправлення помилки передачі даних для користувачів Windows

Користувачам операційної системи від Microsoft потрібно виконати приблизно ті ж маніпуляції. Можна не оновлювати ОС, а відразу відкрити диспетчер задач (Ctrl + Alt + Delete) і завершити процес Skype. Потім необхідно знайти папку з профілем скайпу. Найпростіше знайти її за допомогою пошуку. Користувачам Windows XP потрібно почати пошук папки з назвою «skype», вказавши, що шукати треба в папці «Documents and Settings» (насправді необхідна папка знаходиться трохи далі). Користувачам Windows 7 потрібно шукати підпапку «skype» в папці «Users» (або «Користувачі»).

Якщо папка з профілем не відображається або з якоїсь причини не вийшло її знайти, то можна піти іншим шляхом. Для цього треба клікнути на кнопку «Пуск», а потім вибрати пункт «Виконати». У новому вікні необхідно буде набрати «% appdata% \ Skype» (без лапок) і клацнути «ОК». Відкриється вікно провідника Windows, де потрібно знайти папку «Skype» і перейменувати її в «Skype_old». Потім потрібно виконати ще одну дію. Необхідно знову клацнути пункти «Пуск – Виконати» і у вікні набрати «% temp% \ skype» (без лапок). У новому вікні треба знайти і видалити папку «DbTemp», а потім перезапустити Skype. Після цього помилка передачі даних більше вас не потурбує.

Не вдалося встановити з’єднання з сервером

Ще одна помилка, яка часто виникає у користувачів в скайпі, це втрата з’єднання з сервером. З’явилася ця проблема після чергового оновлення програми (приблизно в серпні). І багатьом користувачам, особливо тим, хто користується Skype не так часто, не вдається навіть авторизуватися. А програма лише повідомляє, що «не вдалося встановити з’єднання». І не зрозуміло, що послужило цьому причиною: некоректний введення логіна і пароля, проблеми з інтернетом у користувача або щось ще.

А вся справа в тому, що з цим оновленням підтримка всіх старих версій Skype припинилася, і там так і буде висіти ця вічна помилка «не вдалося встановити з’єднання». Єдиний вихід з цієї ситуації – це установка нової версії програми. Тому ноги в руки і встановлюємо нову версію Skype.

Для цього необхідно виконати наступні кроки:

 • резервне копіювання історії повідомлень (якщо потрібно);
 • видалення старої версії Skype;
 • установка нової версії Skype;
 • відновлення історії листування.

Переходимо в папку з файлами програми Skype

Отже, щоб скопіювати історію листування, необхідно відкрити папку Skype. Для цього треба клацнути «Пуск – Виконати», ввести у вікні «% APPDATA% \ Skype» (без лапок) і натиснути Enter. Потрібний файл називається «main.db», саме його і потрібно скопіювати, наприклад, на робочий стіл. Потім можна видаляти стару версію Skype (після цього бажано почистити реєстр, наприклад, за допомогою програми CCleaner). Далі необхідно зайти на офіційний сайт Microsoft і завантажити нову версію Skype. І нарешті, потрібно перемістити файл історії листування в ту ж папку, де він і перебував раніше. Після таких маніпуляцій повідомлення «не вдалося встановити з’єднання» більше бути не повинно.

Ось такі нескладні варіанти вирішення «популярних» проблем допоможуть користувачам Skype «полагодити» програму для комфортного спілкування з друзями і родичами.

Ссылка на основную публикацию