Помилка «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function»: як виправити

При спробі отримати доступ до фірмового програмного забезпечення AMD, наприклад Radeon Settings або Radeon Catalyst, власники відповідних відеокарт стикаються з помилкою «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function». Крім іншого, дана помилка може виникати і після установки графічного драйвера як самим користувачем, так і діями служби Windows. У сьогоднішній статті ми розберемо з вами, чому виникає ця проблема і як від неї позбутися.

Причина помилки «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function»

З перекладу цієї помилки можна дізнатися наступну інформацію:

Драйвер для відеокарти AMD не встановлено, чи драйвер AMD не працює

Відразу ж можна відзначити найбільш правдоподібну причину: драйвер для графічного прискорювача AMD, встановленого в ПК користувача, почав працювати некоректно, що і призвело до появи помилки. Власне, шукати додаткових причин і не потрібно, так як проблема визначено пов’язана з драйвером для відеокарти від AMD.

Рішення помилки «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function»

Очевидно, що драйвер для відеокарти AMD почав працювати некоректно, а тому потрібно виконати його перевстановлення. Щоб домогтися найкращого результату, ми рекомендуємо вам скористатися утилітою Display Driver Uninstaller, щоб повністю видалити драйвер та інше ПО для вашої відеокарти зі свого комп’ютера. Завантажити останню версію цієї програми ви можете по. Використовувати Display Driver Uninstaller вкрай просто, так що у вас не повинно виникнути ніяких проблем.

замітка: під час видалення графічного драйвера програмою Display Driver Uninstaller вам буде потрібно перезавантажувати свій комп’ютер, так що не забудьте завершити всі важливі справи перед її використанням.

Запустіть Display Driver Uninstaller, після чого перед вами з’явиться наступне віконце:

Все, що вам потрібно зробити – це вибрати виробника свого графічного чіпа і натиснути на кнопку «ВИДАЛИТИ І ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ (настійно рекомендується)». Як тільки з вашого комп’ютера буде повністю вилучений драйвер AMD, операційна система переключиться на використання стандартного графічного драйвера від Microsoft, що дозволить вам пройти по на офіційний сайт AMD і завантажити останню версію драйвера до себе на ПК, а потім, ясна річ, встановити. Також переконайтеся, що з вашого ПК було видалено всі фірмове ПО від AMD, а якщо немає – позбудьтеся від нього. Після таких дій помилка «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function» виразно буде усунена.

Однак, деяким користувачам не вдається позбутися від неї навіть після повного видалення драйвера AMD з системи. Що ж, часом, це дійсно може статися і виною тому можуть послужити файли драйверів і ПО від AMD, які все ще знаходяться на комп’ютері. Пройдіть на ваш системний розділ, знайдіть на ньому папку під назвою AMD і повністю її очистіть. Як тільки зробите це, знову повторіть процес з програмою Display Driver Uninstaller і установкою драйвера для відеокарти з офіційного сайту. На цей раз помилка «No AMD graphics driver is installed, or the amd driver is not function» практично стовідсотково буде вирішена.

Ссылка на основную публикацию