Помилка Microsoft Visual C ++ Runtime Library: її причини та рішення

Всім доброго часу доби!

У переважній більшості випадків, помилка, пов’язана з Microsoft Visual C ++, з’являється при запуску різних ігор (GTA San Andreas, Diablo III, WOW, WOT (танки) і т.д. – чомусь з цими іграми найбільше звертаються за допомогою) .

Взагалі, Microsoft Visual C ++ – це важливий пакет, який дозволяє запускати гри, в розробці яких була використана однойменна середу. Природно, якщо даного пакета немає – гра у вас не запуститься, викликавши помилку. До речі, помилка може з’явитися і в тих випадках, коли є проблеми з цілісністю файлів одного з пакетів.

Причин проблем і помилок, пов’язаних Visual C ++, досить-таки багато. У цій статті вкажу на основні з них, і як можна їх вирішити. Думаю, стаття стане в нагоді всім, хто зіткнувся з цією проблемою …

Зовнішній вигляд помилки / як приклад

Усунення причин помилки Microsoft Visual C ++ Runtime Library

1) Установка відсутнього пакету Visual C ++

Як правило помилки, пов’язані з Visual C ++, виникають через відсутність певного пакета (або, через «кривий» установки оного). Тому, я б порекомендував перше, що зробити – це встановити необхідний грою пакет Visual C ++ (про те, який саме потрібен, можна дізнатися в тих. Вимогах гри (дивитися потрібно або в файлі readme.txt, або на офіційному сайті гри)).

Наприклад, GTA V зажадає наступних програмних компонентів (це доп. Вимоги до тех. Характеристикам): Microsoft DirectX, Microsoft Visual C ++ 2008, Google Chromium.

Посилання представлені на оф. сайт Microsoft:

– для ОС Windows 2000 SP4, Server 2003, Vista, XP;

– для ОС Windows 7; Server 2003 R2 x64; Server 2003 SP2; Server 2008 R2; Server 2008 SP2; Vista SP2; XP SP3;

– аналогічно попередньому;

– для ОС Windows 7 SP 1; 8; 8.1; Server 2003; Server 2008 R2 SP1; Server 2008 SP2; Server 2012; Vista SP2; XP.

– для ОС Windows 7 SP1; 8; 8.1; Server 2003; Server 2008 R2 SP1; Server 2008 SP2; Server 2012; Server 2012 R2; Vista SP2; XP.

А тут можете знайти посилання і завантажити всі наступні версії Visual C ++ (які можуть з’явитися після виходу даної статті у світ):

Примітка:

ДОПОВНЕННЯ!

Посилання на опис і завантаження програми:

Вкрай рекомендую спробувати програму Driver Booster (посилання вище). Вона автоматично знаходить не тільки драйвера, але і необхідні компоненти, потрібні для ігор (в тому числі і Visual C ++), встановлює їх і усуває причини помилок. Рекомендую (скріншот нижче)!

Зверніть увагу, що Driver Booster автоматично і сам знаходить всі необхідні пакети для усунення можливих проблем з іграми!

2) Можливо порушена цілісність файлів гри (установника)

Якщо перевстановлення компонентів Visual C ++ і Driver Booster нічим не допомогли, то рекомендую уважно придивитися до файлів установників самої гри. Багато адже скачують різні репаки, які далеко від офіційних релізів (частина файлів в них змінена, та й не завжди подібні релізи протестовані на десятках машин, щоб уникнути різних конфліктів і несумісності).

Я б порекомендував завантажити новий інсталятор гри і перевстановити її. Перед цим не зайвим буде прогнати систему на віруси і рекламне ПО (нерідко, коли віруси псують системні файли гри). Про те, як краще і чим перевірити розповім трохи нижче в статті.

Тут же відзначу, що в 90% випадків проблем з помилкою Microsoft Visual C ++ Runtime Library – винні або файли самої гри, або відсутність потрібних бібліотек в системі. Тобто перші дві рекомендації в цій статті – це рішення для більшості випадків!

3) Перевіряємо .NET Framework і DirectX

Крім Visual C ++, для ігор в більшості випадків, потрібно оновлена ​​версія DirectX і пакет .NET Framework. Якщо якогось з цих пакетів немає (або його компоненти були пошкоджені), не виключені різні помилки: то немає “DLL”, то програма не може бути продовжено, то “… Runtime Library …”.

У мене на блозі вже є парочка статей, присвячених проблемам з .NET Framework і DirectX, рекомендую перевірити ці пакети:

– Як оновити або перевстановити Microsoft .NET Framework

– Як оновити DirectX, а то не запускаються ні танки, ні будь-яка інша гра

4) Перевіряємо і оновлюємо драйвер на відеокарту

У нових ОС Windows 8/10 є одна особливість: вони за умовчанням ставлять максимальну кількість драйверів, для всього обладнання, для якого можуть. З одного боку – це добре, відразу після установки системи з більшістю обладнання можна вже працювати, а з іншого – вони “присипляють” пильність …

Справа в тому, що “такі” не рідні драйвера, як правило, не забезпечують повноцінної підтримки всіх функцій (я вже не кажу, що крім драйверів ж, повинні встановитися різні центри управління).

Але так як у більшості користувачів все працює після інсталяції системи – то ніхто і не замислюється про це до появи помилок і конфліктів ПО. Тому, при появі помилок, пов’язаних з Visual C ++, в першу чергу, перевірте драйвер на відеокарту, від нього сильно залежить робота ігор.

Нижче наводжу табличку з офіційними сайтами для оновлення драйверів відеокарти. Однак додам, що якщо у вас ноутбук – то в першу чергу перевірте офіц. сайт виробника вашого пристрою. Справа в тому, що виробники ноутбуків часто оптимізують свої драйвера для конкретних пристроїв!

Доповнення! Інструкція по оновленню драйвера на відеокарту –

Таблиця №1: посилання на офіційні сайти для завантаження відеодрайверів.

Виробник Посилання / опис
AMD

ATI Radeon

Є два типи пошуку і установки драйвера:

  1. можна завантажити і запустити спец. утиліту, яка визначить який потрібен вам драйвер;
  2. а можна вибрати драйвер вручну, вказавши версію ОС і модель карти (про це ми говорили вище).
NVIDIA

GeForce

Можна автоматично визначити який потрібен драйвер (на ПК повинен бути встановлений JAVA).

Можна вручну вказати модель відеокарти і версію ОС.

Також на сайті доступні старі архівні версії драйверів, і бета-версії.

IntelHD

Тут все просто: вказуйте версію ОС Windows, модельний ряд відеокарти і тип завантаження: сайт автоматично знаходить вам найоптимальнішу версію драйвера.

5) Перевірка комп’ютера на віруси і трояни, рекламне ПО

Справа в тому, що багато вірусів, заражаючи файли, порушують їх цілісність. В результаті чого, частина програм перестає працювати. Нерідко, віруси ушкоджують файли ігор і різних бібліотек.

Тому, рекомендація проста: прогнати систему парочкою антивірусних утиліт, які порекомендую нижче. Якщо віруси будуть знайдені і знешкоджені – може знадобитися перевстановлення бібліотеки Visual C ++ (а також .NET Framework і DirectX).

рекомендації:

На жаль, універсальної програми, для вирішення і пошуку всіх вищенаведені проблем, поки немає. Тому доводиться користуватися послугами кількох додатків …

PS

У безнадійних випадках з Visual C ++ – можна спробувати перевстановити ОС Windows (я хоч і не прихильник подібного дійства при кожній проблемі, проте, іноді простіше і швидше обійти стороною помилку, ніж знайти її причину).

 На цьому все.

Ссылка на основную публикацию